دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
2 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت گز سکه با سرمایه 49 میلیارد و 190 میلیون ریال، صورت های مالی 12 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

 شرکت گز سکه در دوره یاد شده، مبلغ 233 میلیارد و 182 میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ 675 ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش 60 درصدی در شناسایی زیان داشته است.

لازم به ذکر است، در گزارش حسابرسی شده گز سکه نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش 6 ریالی در شناسایی زیان مشاهده می شود.

“غگز” در دوره 12 ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 1397، به صورت حسابرسی شده، مبلغ 20 میلیارد و 813 میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ 423 ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود./سنا

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت گز سکه حاضر در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس از برنامه افزایش سرمایه 611 درصدی خبر داد.

براین اساس، “غگز” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 4.9 به 35 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی اعمال خواهد شد.

انتهای پیام

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.