دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهار شرکت بانک رسالت، پاکدیس، عطرین نخ قم و فرآورده های نسوز آذر مجوز افزایش سرمایه 288، 321، 40 و 79 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، “وسالت” سرمایه فعلی را از 50 به بیش از 194 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

همچنین سرمایه فعلی “غدیس” از 28 به 116.9 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

در این میان، “نظرین” هم سرمایه فعلی را از 55.2 به 77.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

سرمایه فعلی “کاذر” هم  را از 45 به 80.4 میلیارد تومان می رسد. 13.5 میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و 21.9 میلیارد تومان از محل سود انباشته اعمال می شود تا صرف حفظ نقدینگی جهت تامین مالی بابت ساخت پروژه کوره دوار شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سازمان بورس اوراق بهادار موز افزایش سرمایه غدیس را صادر کرد.

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت پاکدیس  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   280,000,000,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   889,538,892 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 889,538,892,000  ریال
منبع تامین افزایش سرمایه:  
 
  • 889,538,892,000  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی
 
 
 
 
 

 

 
 
 

خاطر نشان می‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداکثر تا 60 روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز گردیده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

همچنین مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزلۀ تایید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمی‌باشد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای مجوز افزایش سرمایه 318 درصدی شرکت پاکدیس را صادر کرد. 

39

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پاکدیس از پیشنهاد افزایش سرمایه مبنی بر افزایش سرمایه 416 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

براین اساس، “غدیس” در نظر دارد 116.4 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید. تامین مالی این شرکت 28 میلیارد تومانی در صورت موافقت سازمان بورس از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

بنابراین گزارش، شرکت مادرتخصصی گسترش صنایع غذایی سینا و بنیاد مستضعفان با 44.6 و 27.4 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی حضور دارند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

غدیس در چهار ماه نخست امسال به صورت میانگین، ماهانه 30 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در مرداد ماه به 32 میلیارد تومان رسیده که حاکی از افزایش 10 درصدی می باشد. فروش تیر ماه شرکت 40 میلیارد تومان بوده است. (20 درصد کاهش نسبت به تیر ماه)

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غدیس (مرداد ماه 1398)

شرکت پاکدیس در مجموع پنج ماه نخست سال گذشته 90 میلیارد تومان درآمد داشته که این عدد امسال به 150 میلیارد تومان افزایش یافته است. (70 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته)

عمده ی تولید این شرکت انواع آبمیوه است به طوری که این محصول 95 درصد از تولید شرکت را شامل می شود. این محصول در مرداد ماه 10 درصد کاهش تولید، 3 درصد افزایش فروش و 5 درصد افزایش نرخ داشته است.

بررسی گزارش فعالیت ماهانه غدیس (مرداد ماه 1398)
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

در مجموع طی معاملات روز سه‌شنبه فرابورس ایران شاهد دادوستد 2 میلیارد و 512 میلیون سهم به ارزش تقریبی 2776 میلیارد تومان در سه بازار اول، دوم و پایه فرابورس (معاملات خرد) بودیم. در این میان از 116 نماد معامله‌شده، 102 نماد روز مثبتی را پشت‌سر گذاشتند و از این بین در 71 نماد فرابورسی نیز شاهد صف خریدی به ارزش 618 میلیارد تومان بودیم. در مقابل تنها یک سهم، یعنی «غدیس»، با صف فروشی به ارزش 8/ 13 میلیارد تومان مواجه شد. رشد 3/ 2 درصدی شاخص کل فرابورس طی معاملات دیروز درحالی رقم خورد که نماد معاملاتی شرکت‌های سهامی ذوب‌آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان، تولید نیروی برق دماوند، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و فولادهرمزگان جنوب بیشترین تاثیر در رشد شاخص کل را برعهده داشتند. امروز (چهارشنبه 20 فروردین) 10 درصد از کل سهام شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین شرکت به تعداد یک میلیارد و 500 میلیون سهم در دامنه قیمتی 11 هزار ریال تا 12 هزار ریال در نماد «صبا» در بازار اول فرابورس به روش ثبت‌سفارش به عموم خریداران اعم از حقیقی و حقوقی عرضه اولیه می‌شود.  با توجه به نقدینگی مورد نیاز حدود 1800 میلیارد تومانی می‌توان انتظار داشت بیش از 900 هزار تومان سهم به هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی اختصاص یابد.

فرابورس ایران دیروز شاهد تغییر خالص مالکیت به سمت بازیگران خرد بازار بود. در این روز در مجموع 293 میلیون و 442 هزار سهم به ارزش افزون بر 323 میلیارد تومانی از پرتفوی حقوقی‌ها به مسیر سبد سهام معامله‌گران حقیقی منتقل شد. در این میان نماد معاملاتی شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم بیشترین مشارکت بازیگران حقیقی را به خود دید. بررسی خالص تغییر مالکیت این شرکت طی روز معاملاتی گذشته حکایت از جابه‌جایی حدود 156 میلیون سهم «بجهرم» به ارزش تقریبا 66 میلیارد و 740 میلیون تومان از سوی بازیگران حقوقی به حقیقی دارد. پس از آن نیز «دماوند» شاهد بیشترین خالص تغییر مالکیت به سمت معامله‌گران حقیقی به ارزش 65 میلیارد و 500 تومان بود. سهام شرکت توسعه و عمران استان کرمان نیز در این روز شاهد جابه‌جایی 50 میلیارد و 200 میلیون تومان نقدینگی در مسیر حقیقی به حقوقی بود.  در آن سوی بازار نماد معاملاتی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان با بیشترین خالص فروش از سوی حقیقی‌ها مواجه شد. بر این اساس دیروز حدود یک میلیون و 500 هزار سهم «زگلدشت» به ارزش حدود 7 میلیارد و 600 میلیون تومان از سبد سهام معامله‌گران حقیقی به پرتفوی حقوقی‌ها منتقل شد. پس از آن نیز نماد معاملاتی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بیشترین خالص خرید از سوی معامله‌گران عمده بازار به میزان 4/ 7 میلیارد تومان را تجربه کرد.

تداوم کاهش نرخ در بازار بدهی

در بازار اوراق با درآمد ثابت فرابورس نیز روز گذشته شاهد دادوستد بیش از 26 میلیون و 350 هزار ورقه به ارزش تقریبی 2 هزار و 566 میلیارد تومان در 1967 نوبت معاملاتی بودیم. در این میان افزون بر 800 هزار ورقه اسناد خزانه اسلامی به ارزش  62 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت. 32 سررسید فعال «اخزا» در این روز ضمن رشد در محدوده قیمتی 68 تا 99 هزار تومانی نوسان کردند. شرایطی که سبب رشد حدودا یک درصدی میانگین قیمت «اخزا»ها شد و به دنبال آن متوسط نرخ سود موثر این اوراق نیز با کاهش 8/ 0 واحد درصدی نسبت به روز دوشنبه به کانال 17 درصد وارد شد. بیشترین رشد قیمت در این روز با افزایش قیمت 8/ 3 درصدی به «اخزا813» اختصاص پیدا کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

افت فروش

 
به گزارش بورس نیوز، شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره در اسفندماه به فروش 103 میلیارد ریالی مواجه شد که در مقایسه با بهمن ماه کمی افت داشت.
 
لازم به ذکر است،مبلغ فروش شیر در اسفندماه طبق مصوبه سازمان حمایت از مصرف کنندگان 23.900 ریال با چربی 3/2 تحویل درب دامداری است.
افت فروش
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

به گزارش بورس نیوز، اگرچه بازار مسکن در سال 98 نسبت به بازار سرمایه رشد کمتری داشت؛ اما این به معنای ثبات قیمت ها در این بازار نیست. بعد از جهش قیمتی که دو سال قبل بازار مسکن به خود دید، هر چند با شیب کمتر، ولی کماکان شیب قیمت ها در این بازار صعودی بوده است.
آمارها نشان می دهد شیوع کرونا هم مانع از افزایش قیمت املاک نشده و در اسفند ماه 98 به رغم افت حجم معاملات، بازار افزایش قیمت در این بازار، داغ بوده است. ارزش معاملات مسکن در شهر تهران در اسفندماه، 8 درصد کاهش و تعداد معاملات 24 درصد کاهش نسبت به بهمن ماه داشته؛ با این حال میانگین قیمت املاک در مناطق 22 گانه پایتخت، رشد 8.7 درصدی داشته است! بسیاری از فعالان این حوزه معتقدند با در نظر گرفتن عرضه و تقاضای مسکن، حجم نقدینگی و شیب تورم در کشور ما، بازار مسکن بعد از کرونا مستعد جهش دیگری است.

محمدعلی پورشیرازی عضو هیات مدیره سندیکای شرکت های ساختمانی ایران در گفت‌وگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار مسکن در سال 99 بیان کرد: تجربه نشان داده تشنج های اقتصادی، چه منفی و چه مثبت، بازار مسکن را تحت تاثیر قرار می دهد. کشور ما اگرچه با رکود اقتصادی دست و پنجه نرم می کند، اما این رکود همراه با تورم بوده و افزایش قیمت در پی داشته است.

وی ادامه داد: بازار مسکن هم هر چند با رکود در حجم معاملات همراه بوده، ولی قیمت ها شیب صعودی داشته است. این شرایط به معنای رونق این بازار نیست و رونق به شرایطی گفته می شود که معاملات برای خریداران و فروشندگان، شور و شعف به همراه داشته باشد‌. حال آنکه افزایش قیمت املاک در کشور ما به عللی از جمله عدم اطمینان از وضعیت اقتصادی آتی و مهاجرت خانوارها به شهرهای بزرگ و‌… صورت گرفته است.

این فعال بازار مسکن افزود: مادامی که مردم تمایل به مهاجرت از شهرهای کوچک و سکونت در شهرهای بزرگ داشته باشند، نمی توان قیمت املاک مسکونی را، بالاخص در شهرهای بزرگ، کنترل کرد‌. علاوه بر این، قیمت مصالح ساختمانی هم ثبات ندارد و عدم ثبات قیمت مصالح ساختمانی و انتظارات تورمی نیز، افزایش قیمت املاک را در پی دارد.

پورشیرازی در رابطه با تاثیر کرونا بر بازار مسکن گفت: شیوع کرونا می تواند به افزایش قیمت املاک در شهرهای بزرگ دامن بزند؛ مخصوصا که این نگرش که امکانات در شهرهای بزرگ بیشتر است، بعد از کرونا تقویت خواهد شد. با شرایط فعلی به نظر می رسد بعد از افول کرونا، قیمت املاک رشد بیشتری خواهد داشت؛ مگر آنکه دولت تدبیری بیندیشد که بازار مسکن آرامش بیشتری داشته باشد.

این کارشناس بازار مسکن، رونق بازار مسکن را گامی بزرگ در راستای تحقق شعار امسال(جهش تولید) دانست و اضافه کرد: در بسیاری از کشورها، به منظور کنترل قیمت ها در بازار مسکن، دولت ها اقدام به کنترل بازار نهاده های ساختمانی می کنند. این نظارت و کنترل به معنای قیمت گذاری دستوری نیست؛ بلکه تلاش می شود برخی هزینه های تحمیل شده به صنایع تولیدی همچون هزینه های گمرکی و مالیاتی و… کاهش یابد تا قیمت مصالح ساختمانی، ثبات داشته باشد.

پورشیرازی گفت: کاهش انتظارات تورمی و اطمینان به ثبات قیمت مصالح ساختمانی در دوره های میان مدت و بلندمدت، قطعا به بهبود وضعیت بازار مسکن کمک خواهد کرد. ضمن اینکه نباید فراموش کرد بازار مسکن به حدود 150 شغل و حرفه ارتباط دارد و رونق ساخت و ساز، بهترین اتفاقی است که می تواند هم به بهبود اوضاع بازار مسکن و ثبات قیمت املاک و هم رونق صنایع وابسته به بازار مسکن و تحقق شعار “جهش تولید” کمک کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بی توجهی به این حوزه و رکود ساخت و ساز هم در نهایت نتیجه ای جز افزایش قیمت ها و رکود صنایع تولیدی وابسته به مسکن، در بر نخواهد داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

درآمد

به گزارش بورس نیوز، شرکت سیمان شاهرود دردوره یک ماهه منتهی به 98/12/29 از محل فروش محصولات خود مبلغ 252,093 میلیون ریال درآمد کسب کرده است.

براین اساس، این شرکت اعلام کرد؛ براساس عملکرد 12 ماهه برای سال مالی منتهی به 1398/12/29 مبلغ 2,453,602 میلیون ریال درآمد محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 95 درصد رشد داشته است.

درآمد

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

به گزارش بورس نیوز، شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران درخصوص عملکرد یک ماهه منتهی به 1398/12/29 توضیحاتی ارائه کرد.
 
براساس این گزارش، این شرکت در عملکرد 11 ماهه 213 میلیارد ریال فروش داشت.
 
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.