دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت سرمایه گذاری شفادارو از محل واگذاری سهام شرکت دکتر عبیدی در شهریورماه 2 میلیون تومان درآمد شناسایی کرد که کل این مبلغ به عنوان سود شناسایی شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری شفا دارو از انجام مقدمات افزایش سرمایه 200 درصدی از دو محل مطالبات سهامداران آورده نقدی و سود انباشته خبر داد اما با افت 4.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش روبرو شد.

براین اساس، رحمان پلیمی مدیرعامل “شفا” اعلام کرد: طبق صورتجلسه 29 شهریور هیات مدیره، شرکت در نظر دارد به منظور بازنگری در افزایش سرمایه نسبت به تهیه گزارش امکان سنجی و انجام مقدمات افزایش سرمایه از دو محل مطالبات سهامداران آورده نقدی و سود انباشته به میزان 200 درصد سرمایه فعلی، اقدامات لازم را به عمل آورد. در این راستا تشریفات قانونی لازم انجام و گزارش توجیهی، اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی متعاقباً تهیه و در اختیار سازمان بورس قرار خواهد گرفت.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت دارویی شفا دارو درباره افزایش سرمایه شفاف سازی کرد.

 به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه به استحضار می رساند پشنهاد افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده، آورده نقدی سهامداران و سود انباشته از مبلغ 130 درصد به میزان 200 درصد سرمایه فعلی

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1دتولید2.503.72
2شفا3.541.95

1. دتولید : داروسازی تولید دارو با نماد دتولید در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. با نزدیک شدن به کف کانال قرمز رنگ و میانگین متحرک نمایی 20 روزه، امروز حجم نسبتا بالایی معامله شد و در صف خرید قرار گرفت. هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 104 میلیون تومان در این نماد خرید کرد. در صورت از دست رفتن این ناحیه، حمایت بعدی، محدوده 2100 تومان است. مهمترین مقاومت پیش روی سهم نیز، سقف تاریخی آن در حوالی 3100 تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. شفا : سرمایه گذاری شفادارو با نماد شفا، در بازار بورس و گروه محصولات دارویی قرار دارد. بعد عبور از سقف تاریخی و خط میانی کانال، با حجم نسبتا بالایی که در آن معامله شد به صف خرید رسید. هر کد حقیقی نزدیک به 28 میلیون تومان در این نماد خرید انجام داد. در اندیکاتور RSI نیز شاهد هستیم که از کانال نزولی خارج شده است. مهمترین حمایت سهم نیز، محدوده 3400 تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شاخص بورس تهران امروز با افزایش 17 هزار واحدی عدد 726 هزار را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز با افزایش 4 هزار واحدی به عدد 246 هزار واحد رسید. همچنین امروز با دست به دست شدن 7 میلیارد سهم طی 1 میلیون  داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از 8218 میلیارد تومان رسید. بنابراین شاخص کل بورس تهران، رشد 2.41 درصدی را نسبت به معاملات روز قبل تجربه نمود.

بازار امروز در حالی که خود را آغاز نمود که قیمت نفت برنت با افت 22 درصدی به 20 دلار رسید. حال علت این کاهش قیمت نفت چیست؟ گسترش شیوع کرونا سبب کاهش تقاضا نفت شد. به علت بیشتر بودن هزینه عدم استخراج نفت و راه اندازی مجدد چاه با فروش به قیمت نازل و پر شدن انبار ها نفت  قیمت نفت این افت شدید را تجربه نبود. لازم به توضیح است چون این کاهش قیمت نفت ناشی از طرف تقاضا است لذا بر کرک اسپرد و سود دهی پالایشگاه ها تاثیر گذار است. لذا شاهد افزایش عرضه ها در نماد های پالایشگاهی و منفی شدن نمادهایی که همبستگی زیاد با نفت دارد هستیم. همچنین بیشترین تقاضا در بازار امروز در گروه خودرو و بانکی به وقوع پیوست که به نظر می رسد ناشی از انتظارات به عرضه سهام دولت در بورس می باشد. که در روز گذشته اساسنامه این صندوق تصویب شد.

ارزش بازار بورس و فرابورس در طی هفته

گزارش روزانه بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 1399)

مقایسه ارزش صف های خرید و فروش

گزارش روزانه بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 1399)

مقایسه تعداد صف های خرید و فروش

گزارش روزانه بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 1399)

بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس و فرابورس

نام نماد میزان تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس نام نماد میزان تاثیر مثبت بر شاخص کل فرابورس
فارس 2172 میدکو 25
فولاد 1770 شگویا 17
وبملت 743 صبا 16
کچاد 685 هرمز 15

بیشترین ارزش معاملات بازار سرمایه

نام سهام حجم معاملات (میلیون) ارزش معاملات (میلیارد) قیمت پایانی (ریال) قیمت آخرین معامله (ریال)
شبندر 511 5941 11624 11700
وبملت 369 4351 11786 11787
شتران 273 2377 8677 8510
شپنا 337 2274 6707 6628

بلوک های مهم صورت گرفته در معاملات امروز

نام سهام حجم معاملات (میلیون)   ارزش معاملات (میلیارد)   قیمت معامله بلوک (ریال)   قیمت آخرین معامله (ریال)  
دماوند2 8 568 71000 70986

بیشترین درصد افزایش

نام سهام درصد افزایش نسبت به روز معاملاتی قبل ارزش معاملات (میلیارد)   قیمت پایانی (ریال)   قیمت آخرین معامله (ریال)  
تاپکیش 20 168 37661 37800
وملی 10 650 143286 144104
پخش 10 52 38441 38812

تاپکیش: بازگشایی پس از افشای اطلاعات با اهمیت در خصوص قرارداد فروش دستگاه کارتخوان.

وملی: بازگشایی پس از کنفرانس اطلاع رسانی و تغییرات 50 درصد.

پخش: بازگشایی پس از کنفرانس اطلاع رسانی و تغییرات 50 درصد.

اخبار منتخب بازار سرمایه و کدال

 1. حسابرس افزایش سرمایه 40 درصدی سیمان داراب (ساراب) از محل سود انباشته تایید نمود.
 2. هیئت مدیره شرکت صنعتی دوده فام (شصدف) افزایش سرمایه 250 درصدی از مطالبات حال شده سهامداران تصویب و حسابرس تایید نمود.
 3. شرکت سرمایه گذاری شفا دارو (شفا) از فروش شش دانگ آپارتمان به شرکت مدیریت طرح وتوسعه آینده پویا به مبلغ 54 میلیارد تومان خبر داد.
 4. شرکت صنایع تجهیزات نفت (فنفت) از ادغام دو شرکت فرعی شرکت گسترش شیرسازی و شرکت تهران سوفا خبر داد.
 5. شرکت کشت و قیام اصفهان( زقیام)  از مجمع عمومی عادی فوق العاده در تاریخ 27 اردیبهشت ماه خبر داد.
 6. به گزارش رویترز، تاجران در روز دوشنبه از بازارهای نفت فرار کردند و به این ترتیب قیمت نفت برای اولین بار در تاریخ به محدوده منفی رسید. شیوع ویروس کرونا تقاضای نفت را کاهش داده و فضای کافی برای ذخیره سازی نفت اضافی در خاک آمریکا وجود ندارد.
 7. رئیس کل بانک مرکزی طی بخشنامه ای تأکید کرد که شبکه بانکی از ظرفیت بازار سرمایه برای واگذاری سهام و بنگاه های تحت تملک، استفاده کند.
 8. در حالی که مرکز پژوهش های مجلس پیشنهاد داده بود تا تسهیلات صندوق مسکن یکم با تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تجمیع شود، بانک عامل بخش مسکن پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج را آغاز کرد.
 9. معاون اقتصادی گروه سایپا گفت: پیرو برگزاری مجمع عمومی فوق العاده سهامداران شرکت سایپا و افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها نماد معاملات خساپا از ۲۷ اسفندماه گذشته بسته شده و پس از ثبت این افزایش سرمایه بازگشایی خواهد شد. اقدامات لازم برای بازگشایی نماد با وجود محدودیت های اداری ناشی از برنامه های مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت سایپا و سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در حال انجام است و طی روزهای آینده نهایی و نماد بازگشایی خواهد شد.
 10. مرکز آمار ایران خبر داد: تورم فروردین به ۳۲.۲ درصد / تورم نقطه به نقطه ۱۹.۸ درصد رسید.
 11. رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با نخست وزیر ایتالیا، گفت: ساز و کار مالی طراحی شده از سوی اروپا (اینستکس) متاسفانه هنوز نتوانسته قدم قابل توجه و موثری بردارد و نقشی را ایفا کند .
 12. مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که محصول سیمان شرکت سیمان اکباتان در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 13. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) ماده ۵۷ لایحه مالیات بر ارزش افزوده را به تصویب رساندند که بر اساس آن تاریخ اجرای این قانون از دو دوره مالیاتی پس از دوره ابلاغ آن است.
 14. سید پرویز فتاح با اشاره به کلیات برنامه بنیاد مستضعفان برای حضور در بازار سرمایه و استفاده از ظرفیت های قانونی در بازار سرمایه اظهار کرد: ارتقای نقدشوندگی سهام شرکت های گروه بنیاد، تسریع در پذیرش شرکت ها در بازار سرمایه، ارتقای شفافیت گزارش دهی، هدایت منابع بازار سرمایه به منظور تحقق جهش تولید، بهبود کیفیت صورت های مالی شرکت ها با استفاده از ظرفیت هایی نظیر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و تکمیل زنجیره ارزش در بنیاد از رئوس برنامه های بنیاد مستضعفان برای حضور در بازار سرمایه است.

می توانید گزارش بازار سهام را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 شفا 3.55 1.25
2 کلوند 3.50 1.38
3 ونفت 4.77 0.86

1. شفا : سرمایه گذاری شفادارو با نماد شفا در بازار دوم بورس و گروه محصولات دارویی قرار دارد. در حالی که اکثر نمادهایی دارویی امروز منفی بودند، این نماد در درصدهای مثبت و با صف خرید به کار خود پایان داد و مقاومت قبلی در محدوده 1700 تومان را شکست.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 12 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. کلوند : کاشی الوند با نماد کلوند در بازار دوم بورس و گروه کاشی و سرامیک قرار دارد. بعد از شکست مقاومت 1300 تومان و خط میانی کانال حجم های سنگینی امروز در این نماد معامله شده است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 12 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. ونفت : سرمایه گذاری صنعت نفت با نماد ونفت در گروه فرآورده های نفتی و بازار اول بورس قرار دارد. بعد از گذر از محدوده مقاومتی مهم 1000 تومان، حجم های سنگینی در این نماد معامله شده است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 12 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت داروسازی جابر ابن حیان در سال 1339 تاسیس و درسال 1348 به بهره برداری رسید. در حال حاضر داروسازی جابرابن حیان (سهامی عام) جز واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه گذاری شفا دارو است و واحد نهایی تجاری گروه، شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا می باشد.

شرکت داروسازی جابرابن حیان با نماد “دجابر” در بازار اول بورس اوراق بهادار زیرگروه “مواد و محصولات دارویی” مورد معامله قرار می گیرد. نمودار زیر شرکت فرعی و وابسته خارج از بورس شرکت داروسازی جابر نشان می دهد:

تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)

طی معاملات روز گذشته این سهم بالغ بر 4 میلیون سهم به ارزش 41 میلیارد ریال با قیمت پایانی 12766 ریال داد و ستد شد.

بررسی تکنیکالی این نماد نشان از قرار گیری این سهم در گام آخر اصلاح خود می دهد که می تواند با پایان اصلاح و تثبیت روی مقاومت 1267 تومان با اهداف 1553 تومان، بازه 1771-1866 تومان و درنهایت 23570 قابل بررسی باشد.

تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

از طرف دیگر اگر سهم با اصلاح قیمتی مواجه شود، از جمله حمایت های معتبر آن می توان به 1223 تومان، 1146 تومان، 1083 تومان و درنهایت 1020 تومان اشاره کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شاخص کل مواد دارویی در روز گذشته در بازه 46471.3 واحد و 46821.9 واحد در نوسان بود. شاخص پایانی این گروه در انتهای بازار با 0.5 درصد افزایش به 46491.6 واحد رسید.

در روز معاملاتی گذشته از تعداد کل سهام دارویی، 13 عدد در بازه قیمتی مثبت دنبال می شدند و تعداد نمادهای منفی نیز 13 عدد بودند.

در روز یک شنبه نمادهای دسینا، دکوثر، دفارا مورد اقبال خریداران بودند و در دامنه مثبت داد و ستد می شدند، و نماد های شفا ، دامین، دروز با افزایش عرضه و قیمت های کمتری نسبت به روز شنبه در بازه قیمتی منفی تابلو معامله می شدند.

این گروه از اواخر شهریور سال گذشته با افزایش تقاضا به وجود آمده نسبت به این گروه، درون یک موج انگیزشی قرار گرفت، و از محدوده 8000 واحدی تا محدوده 50000 واحدی افزایش یافت، اکنون نیز درون موج اصلاحی قرار گرفته است و بعد از پایان اصلاح و شکست سقف قبلی ، میتواند اهداف بالاتری را دنبال کند.

تحلیل شاخص مواد دارویی (25 آذر ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

طبق سناریو موجی، شاخص این گروه در حال طی کردن گام آخر اصلاحی خود در قالب موج C می باشد و می تواند تا محدوده 42200-42400 واحد اصلاح داشته باشد و انتظار می رود در این محدوده با پایان اصلاح این گروه، با افزایش تقاضا روبرو گردند و در مرحله اول تا سقف 50300 واحدی و سپس محدوده 55600-58900 واحدی افزایش یابد.

در صورت شکست سناریو موجی می توان محدوده 40400 واحد در ابتدا و سپس 38600 واحد در مرحله دوم و در نهایت تا انتهای گام اول اصلاحی ( موج A) محدوده 37000 واحد اصلاح داشته باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در 2 آبان 98 تحلیل تکنیکالی بر روی نماد شفا ارائه کردیم. اشاره کردیم که سناریوی صعودی قیمت می تواند برای شفا در دسترس باشد و هدف اولیه قیمت نیز حوالی 1350 تومان است. بعد از چند روزی که قیمت در حالت رنج نوسان کرد با رشد شارپ همراه شد. شاهد بودیم که با صف خرید های متوالی قیمت تا هدف اول خود رشد کرد.

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در آبان ماه 98 که بازار بورس بازدهی چندان جذابی برای سرمایه گذاران نداشت، وب سایت سیگنال برای همراهان گرامی بیش از 35% بازدهی مثبت در نماد شفا را مورد تحلیل قرار داد.

هم اکنون قیمت در سقف تکنیکالی خود قرار دارد و ممکن است در روزهای آینده از شدت رشد آن کاسته شود. با اینحال با توجه به روند صعودی سهم شفا و با رسم فیبوناچی اکسپنشن اهداف قیمتی 1650 و 1800 تومان را برای ادامه حرکت صعودی سهم، متصور هستیم.

سرمایه گذارانی که قصد دارند به تازگی وارد سهم شوند یا سهامدارانی که مایلند به حجم معاملات خود بیافزایند، بهتر است تا زمانی که ناحیه مقاومتی 1350 تومان شکسته نشده دست نگه دارند و در صورتی واکنش مثبت قیمت به این سطح برای ورود به سهم تصمیم بگیرند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت سرمايه گذاری شفا دارو (با نماد شفا) از جمله شرکت های گروه ” مواد و محصولات دارويی” در بازار دوم بورس تهران است. حرکت صعودی قیمت در هفته های اخیر متوقف شده است و اصلاح قیمتی تا درصد 61.8 فیبوناچی روند قبلی انجام گرفته است. با توجه به روند کلی سهم و خط روند صعودی ماژور (خط مشکی) انتظار داریم نزول قیمت حداکثر تا محدوده 840-870 تومان ادامه داشته باشد و از همین ناحیه با حمایت روبرو شود.

در صورت واکنش مثبت قیمت به این ناحیه مقاومت اولیه نماد شفا در محدوده 1350 تومان واقع شده است. معامله گران ریسک گریزتر برای ورود مطمئن تر می توانند بعد از شکست خط روند نزولی مینور(خط قهوه ای)  صبر کنند. سرمایه گذارانی که نگاه بلند مدتی به این سهم دارند می توانند از منطقه 640 تومانی برای حد ضرر خود استفاده کنند.

تحلیل تکنیکال نماد شفا به همراه نمودار (2 آبان ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.