دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
31 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پتروشیمی فارابی که با سرمایه 263 میلیارد تومانی در تابلو زرد بازار پایه فرابورس حضور دارد درخصوص شروع مجدد فعالیت های متوقف شده قبلی دست به شفاف سازی زد و برای دو روز کاری متوقف شد.

 محمود فخرایی سرپرست “شفارا” پیرو نامه 24 دی‌ ماه مبنی بر توقف تولید اعلام کرد: تولید محصولات این شرکت از 12 فروردین آغاز و تاکنون ادامه دارد.

آمار تولید از 12 فروردین تا 9 اردیبهشت

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، در آغاز معاملات امروز، شاخص کل بورس با رشدی 5600واحدی از سطح 422 هزار واحدی نیز عبور کرد تا رکودی تازه را به ثبت برساند.

وضعیت شاخص در 30 دقیقه ابتدایی بازار یکشنبه

در جریان معاملات اول وقت یکشنبه، سه نماد رمپنا، اخابر و شخارک به ترتیب با 347، 308 و 206 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشته و سه نماد خپارس، تپکو و خساپا نیز با صف خرید صد میلیونی همراه هستند. پتروشیمی آبادان نیز با 48 میلیون صف فروش، بیشترین عرضه را به خود اختصاص داده است و پس از آن نمادهای وسدید و شفارا نیز دارای صف‌های فروش میلیونی هستند.

تاثیرگذارترین نمادها
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.