دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

در حالی که معاون بازار فرابورس اعلام کرده بود شرایط لازم برای عرضه اولیه شرکت‌های در صف انتظار فراهم است و عرضه آن‌ها بستگی به تکمیل اطلاعات توسط خود شرکت‌ها دارد پیگیری این موضوع از سوی شرکت‌های در صف انتظار موضوع را به شکل دیگری بیان می‌کند. 

مطالب مرتبط: سهام بوعلی یا تندگویان تا پایان امسال، عرضه اولیه می‌شود/ امید به همکاری بیشتر سازمان بورس برای حضور پتروشیمی‌های پربازده

پس از روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس که برخی از موانع عرضه را مرتبط با سازمان بورس دانست مدیرعامل ومهان و رییس هیات مدیره شجی نیز در گفت و گویی پیرامون بررسی زمان عرضه اولیه سهام این شرکت‌ها این گونه بیان کرد: 

عرضه اولیه سهام مهر آیندگان و پالایش نفت جی به موافقت سازمان بورس بستگی دارد

 مدیرعامل گروه توسعه مالی مهر آیندگان و رییس هیات مدیره شرکت پالایش نفت جی -که هر دو شرکت در صف انتظار برای عرضه اولیه سهام در فرابورس و بورس قرار دارند- اعلام کرد: زمان عرضه سهام هر دو شرکت بستگی به موافقت و نظر مثبت سازمان بورس و شرکت فرابورس دارد.

مهدی سنایی‌فرد، در گفت‌وگو با خبرنگار بااقتصاد، اظهار کرد: زمان دقیق عرضه اولیه ومهان و شجی هنوز مشخص نیست و در حال حاضر با همکاری سازمان، مراحل پذیرش و به‌روز رسانی اطلاعات شرکت‌ها را سپری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار ما مبنی بر اینکه چرا نماد #شجی سال‌ها در بورس درج شده اما عرضه اولیه آن همچنان به تعویق افتاده است، تصریح کرد: مدیران پیشین شرکت طی این سال‌ها چند بار از حضور در بورس منصرف شده بودند. 

سنایی‌فرد گفت: در صورت تایید و موافقت سازمان بورس و ارایه مجوز برای عرضه اولیه سهام این دو شرکت، از طریق سایت کدال به سهامداران اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

خبرنگار:مولود غلامی 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.