دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند یا قدرت خریدار به فروشنده حقیقی آنها بالا است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 سمازن 20 5.17
2 زشگزا 8 0.8

1. سمازن : سیمان مازندران با نماد سمازن، در بازار بورس و گروه سیمان قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 630 تومان، این سهم با افزایش تقاضا رو به رو شده است و امروز حجم بسیار سنگینی را به خود دید. هر کد حقیقی به طور میانگین بیشتر از 30 میلیون تومان در این نماد خرید کرده است. در صورت ادامه رشد، مقاومت مهم 860 تومان را پیش رو دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. زشگزا : شیر و گوشت زاگرش شهرکرد با نماد زشگزا در بازار فرابورس و گروه زراعت قرار دارد. این نماد در 7 اسفند سال پیش هم جزو نماد برگزیده بود اما نتوانست بالای سقف خود در محدوده 6 هزار تومان تثبیت شود و تا محدوده 5 هزار تومان اصلاح کرد. بعد از واکنش به این منطقه، امروز شاهد حجم بالایی در این نماد بودیم. مقاومت مهم بعدی محدوده 6300 تومان است. هر کد حقیقی نزدیک به 35 میلیون تومان امروز به صورت میانگین در این نماد خرید کرده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 16 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 زشگزا 4.69 0.41
2 کی بی سی 5.53 1.18
3 وسرمد 7.21 1.35

1. زشگزا : شیر و گوشت شهرکرد با نماد زشگزا در بازار فرابورس و گروه زراعت قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی قرار دارد، امروز توانست سقف تاریخی خود در محدوده 6 هزار تومان را با حجم بالا بشکند. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه هم استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (چهارشنبه 7 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. کی بی سی : شرکت کی بی سی با نماد کی بی سی در گروه مواد و محصولات دارویی و بازار فرابورس قرار دارد. امروز با حجم بالا از سقف قبلی در 3100 تومان توانست عبور کند.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (چهارشنبه 7 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. وسرمد : بیمه سرمد با نماد وسرمد در بازار پایه زرد فرابورس و گروه بیمه قرار دارد. بعد از افشای اطلاعات با اهمیت، این نماد با گپ 15 درصدی مثبت بالای سقف قبلی خود در محدوده 640 تومان بازگشایی شد و امروز حجم بالایی را در این نماد شاهد بودیم.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (چهارشنبه 7 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد از برنامه افزایش سرمایه 1395 درصدی از سه محل خبر داد و در جریان معاملات امروز با رشد 5 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، “زشگزا” درصدد است سرمایه فعلی را از 8 به 119.5 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از سه محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی، تامین سرمایه در گردش و جبران مخارج سرمایه شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

پوزخند دامپروری ها به کرونا/افزایش سرمایه؟شاید

به گزارش بورس نیوز، با شیوع کرونا فروش برخی صنایع تولیدی تحت تاثیر قرار گرفته و گفته می شود بسیاری از دامداری های سنتی کشور در آستانه تعطیلی قرار گرفته اند.
شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد از جمله دامداری های صنعتی بورسی است که روند صعودی در درآمد داشته و تا پایان اسفندماه 98، 117.5 میلیارد تومان محقق کرده که نسبت به درآمد فروش 97، رشد 56 درصدی داشته است.

مهدی صادقی مدیرعامل شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد با نماد “زشگزا” در گفتگو با بورس نیوز در خصوص تاثیر کرونا بر تقاضای شیر خام بیان کرد: شیوع کرونا هیچ تاثیری بر روند تقاضا و همچنین قیمت شیر خام دامداری های صنعتی نداشته است.

وی افزود: به لحاظ کیفی و بار میکروبی، شیر دامداری های صنعتی قابل مقایسه با دامداری های سنتی نیست. محصول دامداری های صنعتی هیچ گونه آلودگی و بار میکروبی نداشته و نگرانی هم بابت آلودگی شیر خام به کرونا ویروس وجود ندارد. ضمن اینکه در این مدت، قیمت ها نیز تغییر خاصی نداشته است.

مدیر عامل زشگزا در پاسخ به این سوال که “آیا برنامه ای برای افزایش سرمایه یا افزایش ظرفیت ندارید؟” گفت: به هر حال این روزها اکثر شرکت ها به فکر افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و یا افزایش ظرفیت تولید هستند؛ فعلا برنامه خاصی نداریم، اما اگر برنامه خاصی وجود داشته باشد اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، با ادامه دار شدن ارائه صورت های مالی ناشران بورسی و فرابورسی،چهار پتروشیمی، سایپا، تامین سرمایه نوین و 28 شرکت دیگر،آمار تولید و فروش اسفند و دوره ای خود را از رشد 140 درصدی سود تا افزایش 29 درصدی زیان منتشر کردند.

پتروشیمی فجر

“بفجر” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 108.3 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 1.5 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 درصد رشد داشته است.

پتروشیمی زاگرس

“زاگرس” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 390.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 7.3 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 66 درصد رشد داشته است.

پتروشیمی شازند

“شاراک” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 630.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 5.3 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 83 درصد رشد داشته است.

پتروشیمی خراسان

“خراسان” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 101.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 874.2 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 56 درصد رشد داشته است.

سایپا

“خساپا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 777.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 8.4 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 29 درصد افت داشته است.

تأمین سرمایه نوین

“تنوین” در دوره یک ماهه مبلغ 45.9 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 440.6 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد داشته است.

فولاد خراسان

“فخاس” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 325.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 2.9 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد رشد داشته است.

پرداخت الکترونیک سامان کیش

“سپ” در دوره یک ماهه مبلغ 134.8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 3 ماهه برای سال مالی منتهی به آذر 98 مبلغ 368.5 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد رشد داشته است.

همکاران سیستم

“سیستم” در دوره یک ماهه مبلغ 24.8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 98.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 7 درصد رشد داشته است.

مارگارین

“غمارگ” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 102.3 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 3 ماهه برای سال مالی منتهی به آذر 98 مبلغ 265.3 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 39 درصد رشد داشته است.

سیمان غرب

گزارش سایپا، ۴ پتروشیمی و ۲۹ شرکت از افزایش ۱۴۰ تا ۲۹ درصدی سود و زیان

“سغرب” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 10.4 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 119.8 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد رشد داشته است.

سیمان خوزستان

“سخوز” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 40.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 290.4 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد داشته است.

سیمان تهران

“ستران” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 34.8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 327.7 میلیارد تومان درآمد داشته که معادل 116 درصد مبلغ فروش پیش بینی شده سال 97 است.

نفت بهران

“شبهرن” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 304.9 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 2.3 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 درصد رشد داشته است.

دشت مرغاب

“غدشت” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 26.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 9 ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد 98 مبلغ 249.2 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد داشته است.

ریخته گری تراکتور سازی ایران

“ختراک” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 37.9 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 273.2 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد رشد داشته است.

لامیران

“فلامی” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 1.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به شهریور 98 مبلغ 13.1 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 90 درصد رشد داشته است.

شیر و گوشت زاگرس شهرکرد

“زشگزا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 75.3 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد رشد داشته است.

فرآوری زغال سنگ پروده طبس

“کپرور” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 15.6 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 160.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 58 درصد رشد داشته است.

سرامیک اردکان

“کسرا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 15.4 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 58.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 68 درصد رشد داشته است.

نوش مازندران

گزارش سایپا، ۴ پتروشیمی و ۲۹ شرکت از افزایش ۱۴۰ تا ۲۹ درصدی سود و زیان

“غنوش” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 1.1 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 8.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد داشته است.

مس باهنر

“فباهنر” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 92.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 996.8 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 59 درصد رشد داشته است.

معدنی دماوند

“کدما” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 2.5 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 12 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 51 درصد رشد داشته است.

توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

“حسینا” در دوره یک ماهه مبلغ 50.8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 480.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد داشته است.

لوله و ماشین سازی

“فلوله” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 47.7 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 210.1 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 16 درصد رشد داشته است.

قند هکمتان

“قهکمت” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 4 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به شهریور 98 مبلغ 174.4 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 76 درصد رشد داشته است.

توکا ریل

“توریل” در دوره یک ماهه مبلغ 33.3 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 418.4 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد رشد داشته است.

کشاورزی و دامپروی بینالود نیشابور

“زبینا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 6.8 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 82.2 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد رشد داشته است.

عطرین نخ قم

“نطرین” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 9.1 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 80.8 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 56 درصد رشد داشته است.

نیروکلر

“شکلر” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 13.4 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 7 ماهه برای سال مالی منتهی به مرداد 98 مبلغ 91.6 میلیارد درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 140 درصد رشد داشته است.

شیشه همدان

گزارش سایپا، ۴ پتروشیمی و ۲۹ شرکت از افزایش ۱۴۰ تا ۲۹ درصدی سود و زیان

“کهمدا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 20.6 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 9 ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد 98 مبلغ 114 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 82 درصد رشد داشته است.

مینو شرق

“غمینو” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 7.9 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 78.9 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد رشد داشته است.

آلومینیوم ایران

“فایرا” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 429.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 12 ماهه مبلغ 2.8 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 93 درصد رشد داشته است.

شکر شاهرود

“قشکر” در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 1.2 میلیارد تومان درآمد داشته است.این شرکت در عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به شهریور 98 مبلغ 44.2 میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 24 درصد رشد داشته است.

منبع: boursepress.ir