دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک‌میلیون و 163 هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران امروز در فرابورس ایران بیش از 1.4 میلیارد سهام حق‌تقدم و اوراق مالی در 708  هزار و 48 نوبت معامله و به ارزش 3 هزار و 655 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز نمادهای بیمه پاسارگاد ، پتروشیمی زاگرس،  سرمایه گذاری صبا تامین بیشترین اثر تقویتی و  پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهرزمین و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه بیشترین اثر کاهشی را بر شاخص فرابورس داشته‌اند.

همچنین بانک دی، پتروشیمی تندگویان، سهامی ذوب آهن اصفهان، پلیمر آریا ساسول ، سرمایه گذاری صبا تامین، توسعه مولد نیروگاهی جهرم و پتروشیمی زاگرس نمادهای پربیننده امروز در فرابورس بودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛ در ساعت 9 و 30 دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و 860 میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش 6 هزار و 850 میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود پنج هزار میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «ثشاهد» و «انرژی3» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی 450 میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «زاگرس»، «پترول» و «ثامید» در نوبت انتظار است.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و 520 میلیارد تومان (82 درصد کل) و 10 صف فروش برتر دو هزار و 580 میلیارد تومان (38 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 23 نماد و حجم صف‌های فروش در 111 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف توسعه و عمران امید (ثامید) به سه درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و 100میلیارد تومان است و پس از آن گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن 660 میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “محصولات شیمیایی” با تقاضای خرید 830 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 36 درصد از هشت هزار و 710 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و 630 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 240 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 12 هزار و 340 میلیارد تومان خواهد رسید.

2

3

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس که در جریان معاملات شنبه با افت 3.4 درصدی قیمت سهام و صف فروش روبرو شده از برنامه افزایش سرمایه 25 درصدی از یک محل خبر داد.

براین اساس، “ددام” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 92 به 115 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال و صرف اصلاح ساختار مالی و تامین مالی سرمایه در گردش خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

معاملات امروز بازار سرمایه در حالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با 4597 واحد کاهش رقم یک میلیون و 699 هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با 2477 واحد کاهش در رقم 427 هزار و 724 واحد ایستاد. معامله‌گران امروز یک میلیون معامله به ارزش 132 هزار و 550 میلیارد ریال انجام دادند.

پالایش نفت تهران، پالایش نفت اصفهان و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گلگهر و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بازار بورس گذاشتند. همچنین بانک ملت، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک تجارت، بانک صادرات ایران، گسترش سرمایه‌ گذاری ایران خودرو و ایران خودرو نمادهای پربیننده این بازار بودند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با 199 واحد صعود رقم 18 هزار و 120 واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار 942 هزار معامله به ارزش 44 هزار و 105 میلیارد ریال انجام دادند. سنگ آهن گوهرزمین، سرمایه‌ گذاری صبا تامین، پلیمر آریاساسول، بیمه پارسارگاد، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

لیست نمادهای پربیننده این بازار از بانک دی، پتروشیمی تندگویان، سهامی ذوب آهن اصفهان، پلیمر آریاساسول، سرمایه‌ گذاری صبا تامین، پتروشیمی زاگرس و س‌. توسعه و عمران استان کرمان تشکیل شده بود.
223229

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی زاده، در ساعت 9 و 50 دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و 410 میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و 510 میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و 100 میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «ثشاهد» و «وشهر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ حدود 420 میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «زاگرس»، «پترول» و «ثامید» در نوبت انتظار است.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و 720 میلیارد تومان (71 درصد کل) و 10 صف فروش برتر دو هزار و 70 میلیارد تومان (46 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 31 نماد و حجم صف‌های فروش در 82 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف کاشی‌ سعدی‌ (کسعدی) به 9 درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“انبوه‌سازی، املاک و مستغلات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش 630 میلیارد تومان است و پس از آن گروه “خودرو و ساخت قطعات” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن 460 میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “محصولات شیمیایی” با تقاضای خرید هزار و 100 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 41 درصد از 6 هزار و 930 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 140 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 11 هزار و 900 میلیارد تومان خواهد رسید.

15

16

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

کیش یکی از مقاصد پرطرفداری است که میزبان مسافران گوناگونی می‌باشد. به‌علت جزیره‌ای بودن این مقصد، اکثر مسافران برای رسیدن به آن از مسیر هوایی استفاده می‌کنند. پس بهتر است همراه این مطلب باشید تا درباره اصول خرید بلیط هواپیما کیش بیشتر بدانید.

انواع بلیط هواپیما کیش

هواپیما به کیش و انواع بلیط فرست کلاس و سیستمی و بلیط چارتری و لحظه آخری

شما برای سفر به کیش باید یکی از سه نوع بلیط سیستمی، چارتر یا لحظه آخری را خریداری کنید که در ادامه با تفاوت‌های هر یک آشنا می‌شویم.

یکی از محبوب‌ترین نوع بلیط‌ها در مسیر پروازی کیش، بلیط چارتر است. زیرا در مسیرهای پرطرفداری همانند کیش، چارترکنندگان بسیاری فعالیت می‌کنند که همین امر باعث پرتقاضاشدن بلیط چارتر کیش شده است. البته مسافرانی هستند که همچنان این بلیط را معادلی بر ارزانی می‌دانند. 

زمانی که یک آژانس چارترکننده اقدام به اجاره تمامی بلیط‌های یک پرواز به‌صورت «سیت چارتر» یا «فول چارتر» می‌کند؛ بلیط چارتر ایجاد می‌شود. مسئولیت قیمت‌گذاری بلیط چارتر بر عهده آژانس چارترکننده است. البته با توجه به تعرفه سازمان هواپیمایی کشوری این عمل انجام می‌شود. همچنین قیمت این نوع بلیط نوسان قیمتی زیادی را دربر دارد. با افزایش مسافران قیمت آن گران شده و با کم شدن حجم مسافران قیمت آن رو به ارزانی می‌رود.

بلیط سیستمی کیش در تمام ایام سال موجود است و مسافران می‌توانند در هر زمان که اقدام به سفر کردند، این بلیط را خریداری کنند. حتی امکان خرید بلیط سیستمی از یکی‌دوماه قبل از سفر هم وجود دارد. چون برنامه پروازی آن توسط ایرلاین‌ها تنظیم می‌شود.

بلیط سیستمی به‌صورت مستقیم توسط شرکت‌های هواپیمایی، قیمت‌گذاری شده است که فروش آن را هم برعهده گرفته‌اند. قیمت این نوع بلیط معمولاً ثابت است و مسافران کمتر شاهد نوسان قیمتی آن هستند. اما با نزدیک شدن به ساعات پرواز، نرخ آن ممکن است گران‌تر شود.

افراد که عادت به برنامه‌ریزی ندارند و سفرهای ناگهانی انجام می‌دهند؛ خیالشان از سفر به کیش راحت باشد. زیرا با خرید بلیط لحظه آخری کیش مشکل آن‌ها حل می‌شود و می‌توانند این نوع بلیط را در ساعات پایانی و نزدیک به پرواز خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری در واقع همان بلیط‌های چارتر و سیستمی هستند که به فروش نرفته‌اند و در همان روز اگر به فروش نرسند، سوخت می‌شوند. از این رو به لحظه آخری، بلیط روز هم گفته می‌شود. قیمت این نوع بلیط نیز، متاثر از حجم مسافران این مسیر پروازی است. با افزایش حجم مسافران، قیمت بلیط لحظه آخری کیش گران و با کاهش مسافران قیمت آن ارزان می‌شود.

مسافران جزیره کیش می‌توانند با مراجعه به سایت ره بال آسمان، بلیط هواپیما کیش را در هر زمان از شبانه‌روز خریداری کنند.

بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش 

نحوه خرید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما به مقصد کیش

این یک امر عادی است که همه مسافران دوست دارند سفری ارزان قیمت را تجربه کنند. به همین دلیل، باید هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تمامی عوامل تاثیرگذار روی قیمت دقت کرد و حتی‌الامکان از گزینه‌های مناسب برای کاهش‌دادن هزینه‌ها بهره برد.

به‌طور کلی چندین عامل بر روند تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش تاثیرگذار است:

 1. نوع بلیط (چارتر، سیستمی و لحظه آخری)؛
 2. کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس کلاس)؛
 3. فصل سفر (زمان اوج سفر یا زمان کاهش مسافران به کیش)؛
 4. فاصله مبدا تا مقصد؛
 5. زمان پرواز.

در فصول کم‌سفر به کیش، این احتمال وجود دارد که بتوانید با قیمتی پایین‌تر، خدمات متمایزی دریافت کنید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما کیش

کیش شهری با موقعیت بسیار عالی است که مسافران بسیاری را برای انجام امور گوناگون به سمت خود جلب می‌کند. به همین دلیل مسیرهای پروازی این شهر در اغلب ایام سال پرترافیک و شلوغ است و اگر به‌دنبال بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما کیش هستید باید کمی هوشمندانه عمل کنید. 

گرمای هوای تابستان از حجم گردشگران این مقصد می‌کاهد که زمان مناسبی برای خرید ارزان بلیط هواپیما است. صبح زود یا نصفه‌شب هم زمان مناسبی برای خریدی مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

چند راه حل برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش

 

نکات مهم در هنگاه سفر به کیش و به همراه داشتن بلیط ارزان قیمت و چارتری

برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش، به این چند نکته کافی دقت داشته باشید:

 1. فصول کم‌سفر سال را برای مسافرت انتخاب کنید؛
 2. از دریافت خدمات اضافی روی بلیط هواپیما چشم‌پوشی کنید. به‌طور مثال، اگر کلاس پروازی بیزینس را برای دریافت صندلی بهتر و خدمات اضافی انتخاب کنید، باید مبلغ بیشتری روی بلیط هواپیما کیش بپردازید؛
 3. اگر برنامه سفر شما برای چند ماه بعد آماده شده است، بلیط سیستمی بخرید که به نوسان قیمتی لحظه پرواز نخورید؛
 4. کنسلی و استرداد وجه بلیط هواپیما یکی دیگر از راه‌های خرید ارزان است. شرایط کنسلی بلیط‌های سیستمی به‌مراتب راحت‌تر از انواع دیگر است و بعد از کسر مبلغ جریمه، مابقی وجه به حسابتان باز می‌گردد؛
 5. هیچ‌گاه بلیط‌های لحظه آخری را از قلم نیاندازید. ممکن است که با قیمت‌های ارزانی از آن‌ها روبه‌رو شوید؛
 6. بلیط خود را آنلاین و از سایت ره بال آسمان بدون واسطه خریداری کنید.

فرودگاه بین‌المللی کیش

فرودگاه بین‌المللی کیش که سالانه هزاران مسافر در آن جابه‌جا می‌شود، یکی از یکی از پررفت‌وآمدترین فرودگاه‌های کشور است. این فرودگاه در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی فعالیت دارد که ترمینال شماره یک برای پروازهای خروجی و ترمینال شماره دو برای پروازهای ورودی است.

ایرلاین‌هایی که در این مسیر پروازی فعالیت دارند

ازجمله ایرلاین‌هایی که در مسیر پروازی کیش فعال هستند، می‌توان به کیش ایر، ایران ایرتور، آتا، کاسپین، آسمان، کارون، ماهان، معراج، قشم، سپهران، تابان و زاگرس اشاره کرد.

مسیرهای پُرتردد پرواز کیش

 پر تردد ترین پرواز های به کیش و بهترین هواپیما ها و ایرلاین ها

در ادامه به معرفی مسیرهای پرتردد پروازی کیش می‌پردازیم:

جزیره کیش، از محبوب‌ترین مکان‌های گردشگری مشهدی‌ها است که در ایام تعطیل سال مسافران بی‌شماری از این شهر راهی کیش می‌شوند تا در آب‌وهوای ساحل نگین خلیج فارس، نفسی تازه کنند. اما از آنجایی که باید برای استفاده از تفریحات این جزیره پول خرج کرد، پس بهتر است که بلیط هواپیما مشهد کیش را ارزان خریداری کنید تا با خیالی راحت به تفریحات دیگر بپردازید.

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند در خرید ارزان بلیط هواپیما کیش تاثیرگذار باشد، زمان سفر، نوع بلیط (سیستمی، چارتر و لحظه آخری) و کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس) است.

یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌های دسترسی مسافران اصفهانی به کیش و لذت بردن از این شهر بی‌نظیر؛ مسیر هوایی است. پس با خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش خود را بدون هیچ دغدغه‌ای به این جزیره برسانید.

یکی از عواملی که باید هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به آن توجه کنید، قوانین و شرایط کنسلی و استرداد وجه است. هر ایرلاین و چارترکننده قوانین خاص خود را برای باطل کردن بلیط هواپیما وضع می‌کنند که لازم است حتماً مطالعه شود تا چنانچه اگر مجبور به کنسل کردن شدید به مشکل برنخورید.

تهرانی‌ها در صف اول مسافران هر شهری به ویژه شهر زیبای کیش قرار دارند. به همین خاطر پروازهای بسیار متعددی در این مسیر پروازی تعریف شده و بلیط هواپیما تهران کیش جزو پرفروش‌ترین بلیط‌ها قرار دارد.

یکی از نکاتی که هر مسافر لازم است قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کیش انجام دهد، مطالعه اطلاعات پروازی است. اطلاعات پروازی شامل شرایط کنسلی بلیط هواپیما، مدت زمان پرواز و نیز قیمت بلیط کودک و نوزاد می‌باشد.

مسافت طولانی بین تبریز و کیش باعث شده که مسافران برای سهولت در سفر، مسیر هوایی را انتخاب کنند تا خود را بدون دردسر به مقصد برسانند. برای آنکه بلیط هواپیما تبریز کیش را ارزان خریداری کنید، بهتر است که خرید آنلاین داشته باشید.

با ورود به سایت ره بال آسمان و استفاده از فیلترهای موجود می‌توانید نوع پرواز، ساعت پرواز، کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینس)، ایرلاین دلخواه و گران یا ارزان قیمت بودن بلیط هواپیما را تعیین کنید و مناسب‌ترین بلیط هواپیما تبریز کیش را بخرید.

روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش 

 بهترین روش خرید بلیط هواپیما به کیش 

بلیط هواپیما کیش را می‌توانید به دو روش حضوری و آنلاین خریداری کنید. در روش حضوری نیاز است که به یک آژانس مسافرتی مراجعه کنید تا با راهنمایی گرفتن از کارشناسان فروش، بلیط هواپیما کیش را بخرید. 

اما در روش آنلاین شما در حالی که مشغول جمع کردن وسایل سفر خود هستید، می‌توانید بلیط هواپیما کیش را خریداری کنید. در روش آنلاین شما نه‌تنها فرصت کافی برای جست‌وجو کردن دارید، بلکه امکان مقایسه قیمتی برای انجام یک خرید مقرون‌به‌صرفه را نیز خواهید داشت.

چرا پیشنهاد می‌کنیم بلیط سفر به کیش را از ره بال آسمان بخرید؟

ازجمله دلایلی که پیشنهاد می‌شود از ره بال آسمان برای خرید بلیط هواپیما کیش اقدام کنید:

 1. خرید شما در بستری مطمئن و ایمن انجام می‌شود؛
 2. راحتی استفاده از سایت؛
 3. فروش بی‌واسطه بلیط هواپیما که افزایش قیمت بر روی آن اعمال نمی‌شود؛
 4. پشتیبانی 24 ساعته؛
 5. امکان کنسلی بلیط هواپیما کیش و استرداد وجه به صورت آنلاین و تلفنی.

منبع: ره بال آسمان

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

به گزارش خبرآنلاین، روند رو به رشد  بورس اوراق بهادار تهران که بعد از جلسه شورای عالی بورس در روز پنجشنبه 20 شهریور صورت گرفت، همچنان ادامه دارد و امروز هم شاهد رشد قابل توجهی در شاخص کل بورس بودیم، به گونه‌ای که شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز چهارشنبه به جهش 39 هزا رو 505 واحد به رقم  یک میلیون و 704 هزار و 98 واحد رسید.

امروز همچنین شاخص کل بورس بامعیار هم وزن 2102 واحد رشد کرده و به رقم 430 هزار و 202 واحد رسید.

ارزش بازار بورس ناشی از ارزش شرکت‌های حاضر در بورس است، امروز به بیش از 6 میلیون و390 هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران امروز در بورس تهران بیش از 17.3 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 2.1 میلیون نوبت معامله و به ارزش 17 هزار و 816 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

همچنین در فرابورس ایران ارزش معاملات امروز به بیش از 5 هزار و 418 میلیارد تومان رسید که مجموع ارزش معاملات امروز در بورس اوراق و فرابورس ایران به بیش از 23 هزار و 234 میلیارد تومان رسید.

امروز همه شاخص‌های بورس مثبت بودند، به گونه‌ای که شاخص کل بورس و شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی هر کدام 2.37 درصد رشد کردند اما شاخص کل بورس با معیار هم وزن و شاخص قیمت با معیار هم وزن هر یک 49 صدم درصد رشد کردند.

شاخص آزاد شناور 2.3 درصد رشد کرد، شاخص بازار اول بورس 2.7 درصد افزایش یافت و شاخص بازار دوم بورس 1.8 درصد رشد کردند.

امروز نمادهای شاخص‌ساز اکثرا مثبت بودند و بیشترین اثر افزایشی در شاخص کل بورس از سوی نماد شرکت‌های پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه، ملی‌مس، گل‌گهر، سرمایه‌گذاری غدیر، چادرملو و گسترش نفت وگاز پارسیان بوده است.

امروز نمادهای بانک ملت، ملی‌مس، فولاد مبارکه، بانک صادرات، بانک تجارت، سرمایه‌گذاری غدیر و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو و سایپا از نمادهای پربیننده بورس بودند.

در بازار نقدی فرابورس ایران نیز امروز شاخص کل در پایان معاملات 469 واحد ارتقا یافت و به رقم 17 هزار و 920 واحد رسید.

ارزش بازار اول و دوم فرابورس بیش از یک میلیون و 170 هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران در فرابورس ایران بیش از 2.4 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 729 هزار نوبت معامله و به ارزش 5 هزار و 418 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز نمادهای گهرزمین، بیمه پاسارگاد، پتروشیمی مارون، آریاساسول، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی زاگرس و ذوب‌آهن اصفهان، بیشترین اثر در رشد شاخص فرابورس را داشتند.

نمادهای پربیننده در فرابورس ایران شامل بانک دی، ذوب‌آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان، آریاساسول و تولید نیروی برق دماوند و مادیران و توسعه مسیر برق گیلان بودند.

امروز گرچه مهلت پذیره نویسی برای واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق پالایشی یکم موسوم به دارا دوم به اتمام می‌رسید، اما در جلسه‌ای که امروز در سازمان خصوصی سازی برگزار شد، علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی اعلام کرد با توجه به استقبال مردم و تقاضایی که از سوی مردم مطرح شده بود مهلت پذیره نویسی برای واحدهای صندوق دارا دوم یا همان پالایشی یکم تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 شهریور 99 برای بار دوم تمدید شد.

وی گفت: هر ایرانی دارنده کد ملی می‌تواند در سقف 5 میلیون تومان واحدهای این صندوق رابا حداقل 20 درصد تخفیف خریداری کند. صندوق پالایشی یکم مرکب از سهام 4 پالایشگاه تهران، اصفهان، تبریز و بندرعباس است که بر اساس قیمت روز 4 شهریور ماه یعنی آخرین روز قبل از پذیره نویسی واحدهای این صندوق با حداقل 20 درصد تخفیف به مردم ارائه می‌شود.

همچنین با توجه به اینکه روند بازار بورس دوباره به روند رو به رشد تبدیل شد به مردمی که می‌خواهند در این بازار حضور پیدا کنند اکیدا توصیه می‌شود از پس‌اندازهای خود استفاده کرده تا نیاز فوری به فروش این دارایی‌ها پیدا نکند و همچنین برای خرید سهام حتما از افراد متخصص و مورد اعتماد و امین استفاده کنند و به هیچ وجه از جوسازی و شایعه سازی در فضای مجازی پیروی نکنند.

این نکته قابل توجه است که سرمایه‌گذاری در بورس الزاما همراه با ریسک و سود و زیان است، بنابراین اولا در خرید سهام با مطالعه و دقت و شناخت شرکت مورد نظر وارد شوند و ثانیا برای فروش سهام خود به هیچ وجه عجله نکنند که مجبور باشند دارایی خود را با ضرر بفروشند.

به هرحال همه بررسی کارشناسان نشان می‌دهد که بازدهی سرمایه‌گذاری در بازار بورس نسبت به همه بازارهای رقیب مانند مسکن، سکه، ارز و طلا در بلند مدت بیشتر است. بنابراین سرمایه‌گذاران با تحمل و تحلیل وارد این بازار شوند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی زاده، در ساعت 9 و 30 دقیقه جمع صف‌های خرید حدود 6 هزار و 610 میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش حدود سه هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و 600 میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «زاگرس»، «فولاد» و «پترول» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پتروشیمی زاگرس 700 میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «وملی»، «ثشاهد» و «وشهر» در نوبت انتظار است.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع سه هزار و 300 میلیارد تومان (50 درصد کل) و 10 صف فروش برتر هزار و 710 میلیارد تومان (57 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 84 نماد و حجم صف‌های فروش در 45 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ (وملی) به سه درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“محصولات شیمیایی” محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای دو هزار و 210 میلیارد تومان است و پس از آن گروه “فلزات اساسی” قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن هزار و 350 میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “دباغی، پرداخت چرم و ساخت انواع پاپوش” با فشار فروش 460 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 39 درصد از 9 هزار و 600 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و 500 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 277 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 13 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

1

بورس

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

امروز چهار شنبه 26 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد 33 واحدی رو به رو بود.

امروز بازار با فضایی مثبت آغاز به کار کرده است.

محصولات شیمیایی نیز با افزایش تقاضا همراه اند. شگویا، آریا، پترول، فارس، زاگرس و شیران معاملاتی مثبت را تجربه می کنند. شپلی پر عرضه داد و ستد می شود.


 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، نماد معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی مارون، پلیمر آریا ساسول و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه سه نمادی بودند که به ترتیب تا سقف 73 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر آیفکس به جا گذاشتند.

 برترین تقاضا در بازار سهام فرابورس به ترتیب نمادهای «زاگرس»، «آریا» و «شغدیر» و در سمت مقابل برترین عرضه نیز «ثعمرا»، «کرمان» و «وپویا» بودند.

 در معاملات امروز 2 میلیارد و 380 میلیون ورقه بهادار به ارزش 77 هزار و 687 میلیارد ریال در مجموع بازارهای فرابورس معامله شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.