دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

کریپتوویل (CryptoWhale)، حساب کاربری پرطرفدار توییتر و فعال در حوزه تجریه‌وتحلیل ارزهای دیجیتال، خطاب به بیش از ۳۴ هزار دنبال‌کننده خود گفته است که درصورت تعیین چارچوب‌های قدرتمندتر در بازار ارزهای دیجیتال از خرید XRP غافل نشوند.

به گزارش کریپتوگلوب، کریپتوویل مدعی است که XRP تنها ارز دیجیتالی است که پذیرای اعمال مقررات نظارتی بیشتر در بازار است.

کریپتوویل می‌گوید که با تدوین و اعمال چارچوب‌های نظارتی بیشتر، تقاضا برای XRP با رشد جهش‌واری مواجه می‌شود و حتی می‌تواند دیگر دارایی‌ها را از صحنه رقابت محو کند.

وی در توییتی نوشته است:

تنها پروژه‌ای که در کل بازار ارزهای دیجیتال، آغوش خود را به روی قانون‌گذاری بیشتر باز کرده XRP است.

آنها [بنیان‌گذاران ریپل] می‌دانند که با وضع چارچوب‌های نظارتی بیشتر، تقریباً تمامی آلت‌کوین‌های دیگر از صحنه بازار محو می‌شوند و تقاضا برای XRP اوج خواهد گرفت.

کریپتوویل در ادامه افزوده است که شفافیت XRP همان چیزی است که دولت‌ها به‌دنبالش هستند و از این رو تلاش‌های بنیاد ریپل را برای انعقاد قرادادهای همکاری مشترک با سرمایه‌گذاران نهادی ستایش می‌کنند.

او در توییت دیگری می‌نویسد:

بسیاری به‌دلیل تمرکز بیش‌از حد، XRP را به باد انتقاد گرفته‌اند؛ هرچند این ویژگی و شفافیت XRP، مطلوب دولت‌ها است.

اگرچه بسیاری از پروژه‌ها تنها به‌دنبال جذب سرمایه‌گذاران خرد یا کلاهبرداری بزن‌دررو هستند، اما ریپل بی‌سروصدا برای انطباق با چارچوب‌‌های نظارتی در حال رایزنی با نهادهای حاکمیتی است.

کریپتوویل که عمدتاً به حرکت در جهت خلاف جریان اصلی حاکم بر بازار شناخته می‌شود، مدعی است که از سال ۲۰۱۳ فعالانه در XRP سرمایه‌گذاری کرده و پس از اصلاح قیمتی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال همیشه مترصد فرصتی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در XRP بوده است.

گفتنی است کریپتوویل با ارسال رشته‌توییتی در روز دوشنبه، دلایل خود را برای سرمایه‌گذاری در XRP تشریح کرد. یکی از دلایل اصلی او این است که پروژه XRP هزار برابر سریع‌تر و ارزان‌تر از بیت کوین است.

وی در توییت دیگری نوشته است:

از سال ۲۰۱۳ تاکنون یک سرمایه‌گذار فعال در XRP بوده‌ام. همچنین با صرف زمان زیادی برای بررسی و مقایسه تمامی آلت‌ کوین‌ها بازهم به این نتیجه رسیده‌ام که XRP یک سروگردن از باقی ارزهای دیجیتال بازار بالاتر است. این پروژه یک پروژه آینده‌دار است و به‌ویژه برای سرمایه‌گذاران بلندمدت، می‌تواند رهاوردهای بسیاری به‌ ارمغان بیاورد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

بیت کوین در سطح قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار به کار خود ادامه می‌دهد و قیمت آن به ۱۰۵۳۷ دلار رسیده است. امروز بایننس کوین یکی از بهترین عملکردها در بین ارزهای دیجیتال را داشته است، در حالی که اکثر آلتکوین‌های برتر افزایش قیمت اندکی داشته‌اند.

۱۰ درصد درآمد ماینرهای بیت کوین مربوط به واریزی صرافی‌ها است

سطح قیمت ۱۰۵۰۰ دلار برای بیت کوین

روز گذشته پس از آنکه بیت کوین نتوانست از قیمت ۱۰۵۰۰ دلار عبور کند به قیمت ۱۰۲۰۰ دلار سقوط کرد. هرچند، گاوها دخالت کردند و جلوی کاهش قیمت بیشتر را گرفتند.

از لحاظ تکنیکال، بیت کوین برای رسیدن به قیمت ۱۰۷۸۰، ۱۰۹۰۰ و ۱۱۰۰۰ دلار باید از سطح مقاومتی ۱۰۵۰۰ دلار عبور می‌کردند.

در مقابل، سطح روانی ۱۰۰۰۰ دلار هم‌چنان مهم‌ترین سطح حمایتی است. اگر بیت کوین به کمتر از این سطح برسد، ممکن است تا قیمت ۹۸۱۵ و ۹۷۰۰ دلار کاهش یابد. اگر بیت کوین گپ CME بر روی قیمت ۹۶۵۰ دلار را پر کند، سطح حمایتی بعدی بر روی ۹۴۰۰ دلار خواهد بود.

قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین

افزایش قیمت BNB و کوین‌های دیفای

طی ۲۴ ساعت گذشته اکثر آلتکوین‌های برتر با افزایش قیمت اندکی مواجه بودند. قیمت اتریوم با ۳ درصد افزایش به ۳۷۰ دلار برگشت، ریپل با ۱.۴ درصد افزایش به ۰.۲۴ دلار رسید، چین لینک و بیت کوین کش نیز هر کدام شاهد افزایش قیمت یک درصدی بودند. پولکادوت نیز ۴.۵ درصد افزایش قیمت داشت و به بیت کوین کش و چین لینک برای تصاحب رده پنجم رمز ارزهای برتر پیوست.

هرچند، دو رمز ارزی که در بین ۱۰ رمز ارز برتر بیشترین افزایش قیمت داشتند، رمز ارزهای Crypto.com و بایننس بود. Crypto.com با عرضه DeFi Swap به کاربران امکان داده است تا با استیکینگ CRO به کسب توکن‌های جدید و دریافت پاداش بپردازند. بدین ترتیب قیمت CRO با ۷ درصد افزایش به ۰.۱۶ دلار رسید.

صرافی بایننس نیز چند روز قبلتر از Crypto.com به عرضه پلتفرم مشابهی به اسم بایننس لانچ‌پول (Launchpool) پرداخته بود که در آن، کاربران می‌توانند کوین‌های BNB و BUSD و ARPA استیک کنند.

از آن زمان تاکنون قیمت BNB در روند صعودی قرار داشته است و فقط طی ۲۴ ساعت گذشته با ۲۰ درصد افزایش به ۳۱ دلار رسیده است. این بالاترین سطح قیمت این کوین از ماه فوریه تاکنون است.

بازار ارز دیجیتال-بایننس کوین
بازار ارز دیجیتال

توکن‌های دیفای نیز با افزایش قیمت مواجه شده‌اند. بیشترین افزایش قیمت متعلق به DFI.Money با ۳۰ درصد، NXM با ۲۰ درصد، Loopring با ۱۳ درصد، Yearn.Finance و UMA هرکدام با ۱۲.۵ درصد، Blockstack و Qtum هرکدام با ۱۲ درصد افزایش قیمت بوده است. قیمت SUSHI نیز پس از بازگرداندن سرمایه کاربران توسط توسعه‌دهنده اصلی آن، با ۱۱ درصد افزایش به ۳ دلار رسید. بیت کوین در سطح قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار به کار خود ادامه می‌دهد و قیمت آن به ۱۰۵۰۰ دلار رسیده است. امروز بایننس کوین یکی از بهترین عملکردها در بین ارزهای دیجیتال را داشته است، در حالی که اکثر آلتکوین‌های برتر افزایش قیمت اندکی داشته‌اند.

اتریوم نیز در مسیر عبور از قیمت ۳۸۰ دلار قرار دارد و افزایش قیمت آن می‌تواند به رشد ارزش کل بازار کمک کند.

یکی از تحلیلگران خاطرنشان کرده است که افزایش قیمت اخیر اتریوم پس از دستیابی بیت کوین به سطح حمایتی مهم رخ داده است. این موضوع می‌تواند منجر به ادامه روند صعودی قیمت اتریوم شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

با وجود سقوط شدید قیمت بیت کوین، این ارز دیجیتال همچنان توانسته است از حمایت ۱۰,۰۰۰ دلار دفاع کند و تحلیل‌گران امیدوار هستند که روند صعودی بار دیگر آغاز شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو، قیمت بیت کوین دیروز و پس از سقوط‌های متوالی توانست تا محدوده ۱۰,۲۰۰ احیا شود. این در حالی بود که بیشتر آلت کوین‌ها به‌دنبال بازیابی قیمت بودند اما با توجه به وضعیت فعلی بازار،‌ می‌توان گفت که در این امر موفقیت چندانی کسب نکردند. در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۳۲۰.۲ میلیارد دلار است.

در طول روزهای گذشته خرس‌ها بر بازار تسلطی کامل داشتند. طی ماه‌های اخیر و پیش از رسیدن به ۱۲,۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین دو بار به محدوده زیر ۱۰,۰۰۰ دلار سقوط کرده و هر دو بار نیز با حمایت قابل‌توجهی همراه بوده است.

با فرض اینکه قیمت بیت کوین به سقوط خود ادامه می‌دهد، حمایت اصلی پیش روی آن ۱۰,۰۰۰ دلار است که به‌عنوان یک حمایت روانی و قدرتمند عمل می‌کند. در صورت شکستن این سطح حمایتی، حمایت‌های بعدی در ۹,۸۱۵ و ۹,۷۵۰ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت بیت کوین در روزهای اخیر
نمودار قیمت بیت کوین در روزهای اخیر

از سوی دیگر، در صورتی که شاهد بازیابی قیمت باشیم، مقاومت‌های ۱۰,۵۰۰، ۱۰,۶۰۰ و ۱۰,۷۵۰ دلار پیش روی پادشاه ارزهای دیجیتال قرار دارد. در صورتی هم که با موفقیت از سد این مقاومت‌ها عبور کند، مقصد بعدی ۱۱,۰۰۰ دلار است.

به‌عقیده بسیاری از تحلیل‌گران، سقوط بازارهای سهام سبب کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شده است و احیای روز گذشته نیز به‌واسطه احیای بازارهای سهام رخ داده است. روز گذشته با اینکه وال استریت با احیایی سریع همراه بود، اما سه شاخص اصلی بازار آمریکا روز گذشته را با وضعیتی قرمز به پایان رساندند. شاخص داوجونز با ۰.۵۵٪ سقوط، S&P500 با ۰.۸٪ سقوط و نزدک با ۱.۲۷٪ سقوط همراه بودند.

اوضاع برای بسیاری از آلت کوین‌ها هم مناسب بود. ریپل صعودی ۲ درصدی داشت و بیت کوین کش و لایت کوین نیز ۴ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند. قیمت ایاس، بایننس کوین، کاردانو، تزوس و استلار نیز به ترتیب ۱۶، ۲.۵، ۵، ۷ و ۶ درصد صعود کرد. در حال حاضر وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال قرمز است و روند احیای بسیاری از آلت کوین‌ها از جمله اتریوم کند شده است.

رقابت پولکادات و چین لینک نیز بر سر مقام پنجم بازار ادامه دارد. صعود ۵ درصدی قیمت چین لینک سبب شد تا جای پولکادات را در رتبه پنجم بگیرد. قیمت پولکادات با کاهشی ۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۳.۸۸ رسیده است.

کاهش قیمت ۱۳ درصدی ترون هم باعث شد تا یکی از بازنده‌های بزرگ روزهای گذشته باشد. این در حالی بود که ترون در روزهایی که بیشتر ارزهای دیجیتال در وضعیت نزولی قرار داشتند، رفتاری برعکس نشان می‌داد. قیمت اتریوم، ارز دیجیتال شماره دو بازار هم در حال حاضر در محدوده ۳۲۰ دلار معامله می‌شود. هفته‌های گذشته اتر توانسته بود تا اوج قیمت ۴۴۰ دلاری نیز پیش رود.

او‌ام‌جی نتورک (۲۸٪)، استورج (۲۴٪)، آوی (۱۷٪)، وی‌چین (۱۴٪)، تتا (۱۴٪)، زیرواکس (۱۲٪)، UMA (۱۳.۵٪) و DFI.Money (۱۵٪) از جمله ارزهایی بودند که روز گذشته را با افزایش قیمت به پایان بردند.

در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۳۲۲ میلیارد دلار است و بیت کوین سهمی ۵۸ درصدی از بازار را در اختیار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

bitcoin کاهش تسلط بیت کوین

بیت کوین همیشه از لحاظ سرمایه‌ی در حال گردش(Market Cap) در رتبه‌ی نخست قرار داشته و اصطلاحاً رمزارز «غالب» در بازار بوده است، اما به نظر می‌رسد که این موضوع دستخوش تغییراتی شده و به زودی شاهد سقوط این رمزارز به رتبه‌های پایین‌تر خواهیم بود، زیرا بلاک‌چین‌های رقیب مانند اتریوم با رشد چشم‌گیر مواجه شده و در حال افزایش پله‌کانی سرمایه هستند.

بیت کوین Bitcoin BTC

تسلط بیت کوین بر بازار(معیاری که سهم بیت کوین از بازار رمزارزها را مشخص می‌کند) اکنون به پایین‌ترین سطح ممکن در سال جاری رسیده است. طبق داده‌های بدست آمده از وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ(CoinMarketCap) در حال حاضر بیت کوین ۵۷/۹ درصد از مجموع سرمایه‌ی در حال گردش بازار رمزارزها(Total Market Cap) را در اختیار دارد.

این کاهش نسبی به دلیل محبوبیت نرم‌افزارهای غیرمتمرکز(DeFi) در بلاک‌چین اتریوم است که باعث رشد این شبکه‌ی محبوب شده است. همزمان با افزایش سرمایه‌ی بلاک‌چین اتریوم، پروتکل‌های دیگری همچون پولکا‌دات(Polkadot) و کاردانو(Cardano) نیز توجه‌ی سرمایه‌گذاران و کاربران صنعت رمزارزها را به خود جلب کرده‌اند و باعث شده‌اند تا سرمایه از بازار بیت کوین کمی دور شود.

در روزهای اولیه‌ی پیداش صنعت رمزارزها تنها بیت کوین در این بازار حضور داشت. سایر رمزارزهای رقیب یعنی لایت‌کوین و ریپل از سال ۲۰۱۳ کار خود را شروع کردند، اما تا ابتدای سال ۲۰۱۷ بیت کوین همچنان با در اختیار داشتن ۷۵ درصد سرمایه‌ی کل بازار رمزارزها، رمزارز غالب شناخته می‌شد.

از آنجا به بعد، روند افزایش سطح سرمایه‌گذاری در شبکه‌ی اتریوم و سایر بلاک‌چین‌های رقیب آغاز شد، زیرا آن‌ها وعده‌ی افزایش کاربرد به واسطه‌ی محاسبه‌ی غیرمتمرکز(در مقابل محدودیت بیت کوین که تنها قابلیت ذخیره‌سازی ارزش را دارد) را در کنار موارد جدید دیگری همچون قرارداد‌های هوشمند ارائه می‌کردند. این روند باعث شد تا در ماه ژوئن ۲۰۱۷ میزان تسلط بیت کوین بر بازار رمزارزها به رقم ۳۷/۸ درصد برسد.

شروع تغییرات

پس از حدود شش ماه نوسان سطح تسلط بیت کوین آغاز شد و این رقم به پایین‌ترین رکورد ثبت شده یعنی ۳۲/۸ درصد در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۱۸ رسید. با وجود کاهش چشم‌گیر سطح تسلط بیت کوین بر بازار، این رمزارز همچنان کنترل بازار را در دست داشت و توانست به راه خود ادامه دهد. در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ این رقابت بین رمزارزهای بزرگ مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین‌کش و سایر رمزارزها کوچک‌تر شکل گرفت. پس از مدتی این روند کاهش پایان یافت و وضعیت سطح تسلط بیت کوین باز هم صعودی شد.

با کاهش مجدد سطح تسلط بیت کوین طی ماه‌های اخیر، شاهد افزایش سهم اتریوم در بازار هستیم. مجموع سرمایه‌ی در حال گردش شبکه‌ی اتریوم در حال حاضر چیزی کم‌تر از ۱۳ درصد از مجموع ارزش بازار است که از آگوست ۲۰۱۸ تا به امروز بالاترین رقم به ثبت رسیده می‌باشد. با این حال، تا رقم ۳۱ درصد که در ماه ژوئن ۲۰۱۷ برای اتریوم ثبت شده است، فاصله‌ی زیادی وجود دارد.

آخرین مرتبه که تسلط بیت کوین به چنین سطوحی سقوط کرده بود بیش از یک سال می‌گذرد. در ژوئن ۲۰۱۹ و پس از عبور از فرازنشیب‌های سال ۲۰۱۸، باز هم ارقام ناخوشایندی برای بیت کوین ثبت شد.

یک تفاوت اساسی

تفاوت روند نزولی سطح تسلط بیت کوین در سال‌های قبل و روند نزولی فعلی این است که در آن زمان سایر بلاک‌چین‌های موجود از جمله اتریوم و مابقی رمزارزهای ثانویه نیز در این روند نزولی گرفتار شده بودند. اما اکنون شاهد آن روی سکه هستیم، اتریوم و سایر رمزارزهای ثانویه در حال افزایش سرمایه و سهم بازار هستند.

با تمام این تفاسیر، گرچه بیت کوین همچنان در رتبه‌ی نخست بازار رمزارز قرار دارد، شاید این بار توانایی مقاومت نداشته و جایگاه خود را از دست بدهد،

نظر شما در رابطه با کاهش سطح تسلط بیت کوین در بازار رمزارزها چیست؟ آیا به زودی شاهد آن خواهیم بود که یک رمزارز ثانویه در رتبه‌ی نخست قرار گیرد. نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

قیمت اتر ، ارز دیجیتال شبکه بلاکچین اتریوم و همچنین قیمت رمز ارز بیت کوین پس از یک اصلاح قیمتی، موج صعودی دیگری را آغاز کرده‌اند. اتر با رشد تقریبا ۱۰ درصدی به ۴۶۳ دلار و بیت کوین با افزایش حدودی ۳ درصد به ۱۱۹۳۴ دلار رسید.

تحلیل ها و پیش بینی ها از اهداف قیمتی بیت کوین و اتریوم، خبر افزایش امیدواری فعالان بازار به رشد قیمت ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد. در این میان پروژه‌های فعال در حوزه DeFi عملکرد بسیاری خوبی را به ثبت رسانده‌اند. قیمت این ارزهای دیجیتال افزایش‌های دو رقمی و گاهی سه رقمی را تجربه کرده‌اند. بدون شک اتریوم نیز به عنوان بستر رشد این پروژه‌ها بیشترین نفع را از شرایط کنونی خواهد برد.

بیت کوین نیز به واسطه اتمسفر مثبتی که از رشد قیمت اتریوم بوجود آمده به روند اصلاحی خود پایان داده و در حال آماده شدن برای فتح قله قیمتی ۱۲,۵۰۰ دلار است. آلتکوین ها و دیگر ارزهای برتر بازار نیز از این روند صعودی پیروی کرده و در راس آنها ترون Tron با افزایش ۱۵ درصدی توانست مجددا به قله قیمتی قبلی خود بازگردد و امید به شکست مقاومت پیش روی خود را میان طرفدارانش افزایش دهد.

تحلیل قیمت اتریوم و بیت کوین

قیمت اتریوم و بیت کوین

تقریبا دو هفته پیش رمزارز اتریوم با ثبت قیمت ۴۴۶ دلار در صرافی بایننس قله قیمتی جدیدی را به ثبت رساند. پس از آن، مطابق تحلیل ها، پیش بینی می‌شد که قیمت آن وارد حالت اصلاحی خود شود تا برای فتح قله‌های جدید انرژی کافی را بدست آورد. قیمت اتر با رسیدن به قیمت ۳۷۰ دلار اصلاح ۱۵ درصدی انجام داد و تقریبا از ابتدای هفته جاری این اصلاح قیمتی به اتمام رسیده و اتریوم موفق به شکست قله قبلی خود شد. در حال حاضر قمیت هر یک واحد ارز دیجیتال اتریوم معادل ۴۶۱ دلار بوده که حدودا ۱۵ دلار بالاتر از قله قبلی خود در حال معامله است. قرارگیری قیمت در بالای ابر کومو و تقاطع صعودی خطوط میانگین در استاتژی معاملاتی ایچیموکو خبر از رشد قیمت این ارز دیجیتال می‌دهد.

قیمت اتریوم و بیت کوین

بیت کوین نیز شرایط مشابهی را به ثبت رساند. اولین ارز دیجیتال بازار نیز با ثبت قله قیمتی ۱۲,۴۷۰ دلار با فشار فروش بازار مواجه شد و وارد حالت اصلاح قیمتی شد. این اصلاح قیمتی تا محدوده ۱۱,۱۰۰ دلار ادامه پیدا کرد تا با رسیدن قیمت بیت کوین به این محدوده قیمتی، ۱۰ درصد از موج صعودی پیشین بیت کوین اصلاح شود. تحلیل ها نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین نیز از ابتدای هفته جاری موج صعودی دیگری را آغاز کرده است. البته بیت کوین هنوز موفق به شکست قله قبلی خود- ۱۲۴۷۰ دلار- نشده اما با توجه به روند صعودی قیمت اتریوم، رسیدن بیت کوین به قله ۱۲,۵۰۰ دلاری پیش بینی دور از ذهنی نخواهد بود.

بازدهی آلتکوین ها بالاتر از بیت کوین

رشد پروژه‌های دیفای، اعلام همکاری‌های جدید در پروژه‌های اوراکل، افزایش قابل توجه حجم معاملات در صرافی های غیرمتمرکز خبر از تمرکز بازار بر روی آلتکوین ها می‌دهد. تحلیل و بررسی بازدهی قیمت آلتکوین ها و در راس آنها پروژه‌های دیفای نشان می‌دهد که در حال حاضر عمده معامله‌گران و سرمایه‌گذران بازار به دنبال خرید و فروش آلتکوین‌ها و کسب سود از نوسانات قیمتی آنها هستند.

کاهش شاخص سلطه بیت کوین در بازار؛ آیا فصل آلتکوین دیگری در راه است؟

رشد قیمت پروژه‌های دیفای

رشد قیمت دیفای

میزان سرمایه قفل شده در پروژه‌های دیفای همچنان در حال رشد است. در حال حاضر مقدار سرمایه موجود در این پروژه‌ها به بیش از ۹ میلیارد دلار رسیده است. پیش بینی می‌شود که این مقدار همچنان روند صعودی خود را حفظ کند. طبیعتا این رشد پروژه‌های دیفای قیمت اتریوم را به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می‌دهد. تحلیل ها نشان می‌دهد که احتمالا رشد بالای قیمت اتریوم صرفا به دلیل رشد پروژه‌های دیفای است. قیمت بیت کوین نیز به دنبال این رشد قیمت اتریوم، رشد قیمتی را به ثبت رسانده است.

بیشترین بازدهی ها در میان پروژه‌های دیفای

در میان پروژه‌های دیفای نیز برخی از رمز ارزها رشد بسیار بالایی را به ثبت رسانده‌اند. شاید در کنار رشد قیمت اتریوم و بیت کوین برخی این پروژه‌ها را از یاد برده باشند اما تحلیل ها نشان می‌دهد که این حوزه بازار بازدهی بسیار بالاتری در مقایسه با دیگر حوزه‌های بازار ارزهای دیجیتال داشته است. ارز دیجیتال Balancer که در سایت میهن بلاکچین به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است در روز گذشته رشد ۷۰ درصدی را به ثبت رسانده است. در میان پروژه‌های DeFi ارز دیجیتال bZx با افزایش ۲۶۰ درصدی، ارز دیجیتال Balancer با ۷۰ درصد و یونی سواپ با افزایش ۵۰ درصدی بیشترین بازدهی را در میان پروژه‌های دیفای به ثبت رسانده‌اند.

با ۱۰ پروژه جدید و جذاب اتریوم آشنا شوید !

وضعیت سایر ارزهای دیجیتال

به جز قیمت اتریوم و بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال برتر بازار نیز بازدهی نسبتا خوبی را به ثبت رسانده‌اند. قیمت ارز دیجیتال ریپل به قیمت ۰.۳۰ دلار رسیده و قیمت آن در روز گذشته ۵ درصد افزایش داشته است. کاردانو نیز دیگر ارز دیجیتالی است که در میان برترین‌های بازار عملکرد نسبتا خوبی را داشته است؛ به طوریکه در روز گذشته ۸ درصد رشد قیمتی داشته و قیمت آن به ۰.۱۲ دلار رسیده است. اما در میان ارزهای برتر بازار، ترون با رشد ۱۴ درصدی بالاترین بازدهی را داشته است. در حال حاضر رمز ارز TRX ارز دیجیتال شبکه تریون Tron ،در محدوده ۰.۰۲ دلار داد و ستد می‌شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

نسبت سفارش‌های پوت (put) به کال (call) اتریوم به کمترین سطح خود طی ۳ ماه اخیر رسید. این موضوع نشان می‌دهد که معامله‌کنندگان، افزایش قیمت اتر را پیش‌بینی می‌کنند.

قراردادهای باز آپشن‌های اتریوم طی ۳ ماه گذشته تا ۲۳۰ درصد افزایش یافته و به ۳۹۳ میلیون دلار رسیده است. اگرچه این مقدار بسیار چشمگیر است، اما کاملا بیانگر میزان استفاده ابزار اوراق مشتقه‌ نیست.

قراردادهای باز آپشن‌های اتریوم
قراردادهای باز آپشن‌های اتریوم

یکپارچه سازی بلاکچین ریپل و اتریوم؛ ارائه قرارداد های هوشمند در ریپل

صعودی بودن سطح قیمت انجام گزینه

اولین نکته‌ای که باید مدنظر قرار داد، قیمت انجام گزینه (strike) است. این اطلاعات به طور شفاف مشخص نمی‌کند که از این آپشن‌ها بیشتر برای استراتژی‌های صعودی استفاده شده است یا آپشن‌های نزولی. قیمت انجام گزینه یا همان strike به قیمتی گفته می‌شود که طی آن، آپشن‌های کال یا پوت فعال می‌شوند.

به طور کل، نموداری که در آن قیمت‌های انجام گزینه (strike) کمتر از سطح قیمت کنونی بازار باشد ممکن است دو موضوع را بیان کند: یا معامله کنندگان از افزایش قیمت اخیر غافلگیر شده‌اند یا تعداد سرمایه‌گذاران کمتری نسبت به شرایط بازار خوش‌بین هستند.

قیمت‌های انجام گزینه

طبق اطلاعات فوق، در حال حاضر ۵۳۵ هزار قرارداد باز آپشن اتر با قیمت ۳۸۰ دلار و کمتر وجود دارد. از طرف دیگر، ۲۴۳ هزار قرارداد باز آپشن‌های اتر در قیمت ۴۲۵ دلار یا بیشتر وجود دارد.

این موضوع می‌تواند به دلیل روند صعودی ۶۸ درصدی قیمت اتریوم به سطح قیمت ۴۰۰ دلار باشد که در اواخر ماه جولای رخ داد، اگرچه این موضوع لزوما یک اندیکاتور صعودی نیست.

برخلاف قراردادهای آتی، آپشن‌ها به دو بخش تقسیم می‌شوند. آپشن‌های کال (خرید) به خریداران امکان می‌دهد تا اتر را در قیمت ثابت در تاریخ انقضا دریافت کنند. از طرف دیگر، فروشندگان ملزم به فروش اتر هستند.

با سنجش این موضوع که آیا فعالیت بیشتری در آپشن‌های کال (خرید) وجود دارد یا آپشن‌های پوت (فروش)، می‌توان احساس کلی بازار را به دست آورد.

نسبت آپشن‌های پوت به کال اتر
نسبت آپشن‌های پوت به کال اتر

در حال حاضر قراردادهای بازار آپشن‌های پوت ۲۱ درصد کمتر از آپشن‌های کال است. این کمترین سطح نسبت موردنظر طی ۳ ماه گذشته است و خوش‌بین بودن کلی معامله‌کنندگان آپشن‌ها را نشان می‌دهد.

هرچند، نسبت آپشن‌های پوت به کال، معاملات انجام شده طی یک ماه اخیر را نشان می‌دهد. بنابراین، به منظور سنجش بهتر احساس کنونی بازار، باید به اندیکاتور ۲۵ درصد Delta Skew دقت کرد.

تایید روند صعودی توسط اندیکاتور Skew

اندیکاتور ۲۵ درصد Delta Skew آپشن‌های کال و پوت را به صورت یک به یک مقایسه می‌کند. اگر محافظت از روند صعودی قیمت با استفاده از آپشن‌های کال هزینه بیشتری داشته باشند اندیکاتور Skew به سمت محدوده منفی تغییر می‌کند. در مقابل اگر سرمایه‌گذاران بدبین باشند، عکس این شرایط رخ می‌دهد و باعث می‌شود آپشن‌های پوت به صورت مازاد معامله شوند و اندیکاتور Skew سمت محدوده مثبت حرکت کند.

آپشن ۲۵ درصد Delta Skew
آپشن ۲۵ درصد Delta Skew

نمودار فوق تغییر به سمت موضع صعودی را از اواخر ماه می نشان می‌دهد. در حال حاضر اندیکاتور ۱۲- درصد skew، اندیکاتور نسبت پوت به کال را تایید می‌کند.

روند صعودی قیمت اتریوم

در تحلیل هفتگی به احتمال ادامه روند صعودی اتریوم در صورت عبور از سطح قیمت ۴۰۸ دلار پرداخته بودیم. قیمت اتر به بالاتر از سطح مقاومتی ۴۰۶ و ۴۰۸ دلار رسیده است.

قیمت اتر طی ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۴ درصد افزایش یافته و از سطح مقاومتی ۴۲۰ دلار عبور کرده است. بالاترین قیمت نزدیک به ۴۳۰ دلار ثبت شد و اتر اکنون بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

الگوی شکست کوتاه‌مدتی نزدیک به سطح مقاومتی ۴۳۰ دلار در نمودار ساعتی قیمت اتر در حال شکل‌گیری است. سطح حمایتی نزدیک به سطح اصلاح فیبوناچی ۲۳.۶ درصد است.

اگر روند نزولی به کمتر از سطح حمایتی مثلثی باشد، قیمت اتر ممکن است به ۴۲۰ یا ۴۱۶ دلار برسد.

از لحاظ صعودی، گاوها را موانعی نزدیک به سطوح قیمت ۴۲۸ و ۴۳۰ دلار مواجه خواهند شد. عبور از سطح مقاومتی ۴۳۰ دلار می‌تواند افزایش قیمت ۳ الی ۵ درصد را در پی داشته باشد. سطح مقاومتی کلیدی بعدی می‌تواند ۴۴۵ یا ۴۵۰ دار باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD قیمت اتر به تدریج به سمت محدوده نزولی در حرکت است.

اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI قیمت اتر در حال حاضر به سمت سطح کمتر از ۶۰ در حرکت است.

سطح حمایتی مهم: ۴۲۰ دلار

سطح مقاومتی مهم: ۴۳۰ دلار

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

مدیر اجرایی ریپل معتقد است سیاست‌های اقتصادی که برای تضعیف اثرات همه‌گیری ویروس کرونا بر اقتصاد اتخاذ شده است، در نهایت به نفع صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود.

به گزارش دیلی هودل، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) طی یک مصاحبه که در یک رویداد مجازی انجام شد، گفت که برنامه‌های محرک پولی گسترده در نهایت به ارزش پول فیات آسیب خواهد رساند. وی در ادامه افزود:

در دنیایی که شاهد بسته‌های گسترده محرک اقتصادی برای ارزهای فیات و در نتیجه، یک تورم بلندمدت هستیم، دیدگاه کلان نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال بسیار خوب است.

گارلینگهاوس همچنین معتقد است که دارایی‌های دیجیتال برای حفظ بقای خود در بلندمدت، باید کارایی خود را ثابت کنند:

فکر می‌کنم که دارایی‌های دیجیتال فقط برای سفته‌بازی نیستند. ارزهای دیجیتال باید از فناوری برای حل مشکلات واقعی استفاده کنند.

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال چگونه می‌تواند به ابزاری مفید و کاربردی تبدیل شود:

ما باید از وجود شفافیت در قانون‌گذاری اطمینان حاصل کنیم. ما باید مطمئن باشیم که روی موارد استفاده واقعی متمرکز شده‌ایم و به‌دنبال حل مشکلات واقعی هستیم، نه صرفا آزمایش‌های علمی. تمام پروژه‌های این حوزه، صرف‌نظر از اینکه از چه بستر فناوری استفاده می‌کنند، باید به‌طور شفاف مشتریان خود و مشکلاتی را که می‌خواهند حل کنند، بشناسند.

توکن بومی ریپل با نام XRP، به‌عنوان ارزی برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی عمل می‌کند و این شرکت بیش از نیمی از صد میلیارد توکن ریپل را در اختیار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

پروژه بلاک چین Flare Network با سرمایه گذاری ریپل، ایده استفاده از پل دو طرفه بدون نیاز به اعتماد به شبکه اتریوم را مطرح کرده است.

انتظار می‌رود دستیابی به این تعامل‌پذیری، یکی از اولین پروپوزال‌هایی نظارتی باشد که جامعه به آن رای خواهد داد.

۱۰ نکته‌ای که باید قبل از سرمایه گذاری بر روی ریپل (XRP) بدانید! + ویدئو

پروپوزال برد-برد

پس از گذراندن دو سال توسعه، Flare از جانب ریپل سرمایه‌گذاری لازم را به دست آورد تا عملکرد قراردادهای هوشمند را به XRP Ledger بیاورد.

طبق گزارش U.Today، استفان توماس (Stefan Thomas) مدیر ارشد فناوری سابق ریپل بیان کرده است که آنها در ابتدا قصد داشتند تا قراردادهای هوشمند را برای XRP معرفی کنند، اما این برنامه به دلیل چندین مانع موجود با مشکل مواجه شد.

سالیدیتی، زبان برنامه نویسی برای نوشتن قراردادهای هوشمند اتریوم، کاملا مطابق با تورینگ (Turing) است اما Flare در صدد آن است تا با استفاده از ماشین مجازی اتریوم، این عملکرد را به توکن‌های غیر تورینگ بیاورد.

اگر این پروپوزال با موافقت مواجه شود، XRPL یک پلتفرم مقیاس‌پذیر برای برنامه‌های غیرمتمرکز خواهد شد و تعداد تراکنش‌های بیشتری را ارائه خواهد داد. در این بین، XRP به طور چشمگیری کاربردهای خود را افزایش خواهد داد.

اهمیت Flare برای ارتقای کاربرد XRP اخیرا توسط برد گارلینگهوس مدیرعامل ریپل بیان شد. وی گفت:

از نظر من، Flare در حال ترکیب کردن بهترین ویژگی‌های XRP (تراکنش‌های سریع)، اتریوم (قراردادهای هوشمند) و آوالانش (اجماع) است که این موضوع کاربردهای XRP را گسترش می‌دهد و به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را برای کاربردهایی نظیر وام‌دهی و دیفای ایجاد کنند.

دارندگان XRP در صدد دریافت توکن‌های اسپارک

این بلاک چین دارای توکن‌های خود به اسم اسپارک (FXRP) است که معرف توکن XRP در شبکه Flare است.

سیستم FXRP مجموعه‌ای از مکانیزم‌های مالی و کدگذاری‌شده در قراردادهای هوشمند است که به دارندگان XRP امکان می‌دهد تا به صورت یک به یک توکن‌های XRP را در شبکه Flare ایجاد و دریافت کنند. اسم این توکن‌ها FXRP است.

توزیع توکن FXRP اوایل ماه جاری آغاز شده است و صرافی Bitrue اولین صرافی است که از این توکن پشتیبانی می‌کند.

علیرغم داشتن ارتباط با ریپل، Flare فقط مختص به XRP نیست و سایر ارزهای دیجیتال می‌توانند به این شبکه ملحق شوند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

ریپل، دو نشان تجاری جدید به نام‌های ریپل ایمپکت (RIPPLE IMPACT) و ریپل‌ایکس (RIPPLEX) را به ثبت رسانده است.

به گزارش یوتودی، ریپل، شرکت بلاک چینی مستقر در سان فرانسیسکو پیش‌تر درخواستی را برای ثبت دو نشان تجاری جدید به اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) تسلیم کرده بود.

گفتنی است تازه‌ترین نشان تجاری ریپل، ریپل ایمپکت نام دارد که در روز ۱۹ اوت (۳۰ مرداد) درخواست ثبت آن به USPTO تقدیم شده است. اکنون این نشان تجاری از سوی این نهاد دولتی تصویب و در روز ۲۲ اوت (۱ شهریور) به سامانه TRAM که میزبان تمامی نشان‌های تجاری فدرال ایالات متحده است، اضافه شده است.

مطابق با آنچه در اسناد پیوست این نشان تجاری آمده، ریپل ایمپکت، قرار است هم‌راستا با وظایف ایکس‌پرینگ (Xpring)، بازوی سرمایه‌گذاری ریپل، تامین مالی برنامه‌ها و سرویس‌های مختلف را در حوزه نوآوری‌های مالی تسهیل کند:

نشان تجاری ریپل ایمپکت قرار است با انجام فعالیت‌های جذب سرمایه، تامین مالی مکمل، تامین مالی بهبود سرمایه، اعطای بورس‌های تحصیلی و تخصیص کمک‌های مالی به دوره‌ها و خدمات دیگر شرکت‌ها در قلمرو فناوری‌های مالی، حوزه خدمات خیریه بنیاد ریپل را پوشش دهد.

ریپل‌ایکس، نشان تجاری دیگر رپیل است که اوایل ماه جاری با دو لوگوی متفاوت به ثبت رسید. آن‌طور که پیداست، این نشان تجاری، معرف یکی از محصولات کاملاً جدید ریپل است که به‌طور مستقیم با خدمات مالی سروکار دارد:

نشان تجاری ریپل‌ایکس، قرار است حوزه خدمات مالی الکترونیک را پوشش دهد که از جمله آنها می‌توان به خدمات مالی برای دریافت و پرداخت حوالجات، ارسال هدایای پولی در قالب ارزهای فیات و مجازی و درنهایت تبادل ارزهای فیات با ارزهای مجازی روی یک شبکه کامپیوتری اشاره کرد.

گفتنی است توماس ام. حدید (Thomas M. Hadid)، وکیل و مشاور امور حقوقی ریپل، کار ثبت این دو نشان تجاری را بر عهده داشته است. وی پیش‌تر نیز نشان‌های تجاری دیگری را برای ریپل به ثبت رسانده است که از جمله آنها می‌توان به بلاک‌استارز (BlockStars)، پی‌آی‌دی (PayID) و آن‌دیمند لیکوییدیتی (On-Demand Liquidity) اشاره کرد.

علاوه‌ بر این، حدید پیش‌تر مسئولیت دفاع از ریپل را در یک پرونده نقض مالکیت علامت تجاری برعهده داشته است. گفتنی است در این پرونده، شکوائیه‌ای از سوی شرکت استرالین پیمنت (Australian payment) علیه ریپل مطرح شده بود.

روهان پیرس (Rohan Pearce)، سردبیر اجرای پایگاه خبری کامیونیکیشن دی (Communications Day) می‌گوید که این پرونده احتمالاً به محصول و نام تجاری پی‌آی‌دی بازمی‌گردد که در اواسط ماه ژوئن (اواخر خرداد) از سوی ریپل معرفی شده بود.

فارغ از این، ریپل کماکان گرفتار یک کشمکش حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به اتهام نقض قانون اوراق بهادار این کشور از طریق فروش توکن XRP است؛ پرونده‌ای که دو سال از تاریخ طرح آن در محاکم حقوقی آمریکا سپری شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

صرافی ارز دیجیتال BitMEX یک پلتفرم معاملاتی بوده که امکان انجام معاملات مشتقه در بازار ارزهای دیجیتال را فراهم آورده است. با استفاده از صرافی بیت مکس انجام معاملات مارجین ، قرادادهای آتی یا فیوچر بیت کوین امکان‌پذیر است. خرید و فروش قراردادهای آتی بیت کوین، اتریوم و ریپل در این پلتفرم معاملاتی انجام می‌شود. این صرافی در روز گذشته اعلام کرد که تمامی کاربران ملزم به احراز هویت اطلاعات خود بوده و برای این کار مهلت شش ماهه تعیین کرده است. کاربران ایرانی در لیست تحریم این صرافی قرار دارد.

احزار هویت در صرافی بیت مکس

بیت مکس اعلام کرد که از ۷ شهریور (۲۸ آگوست) برنامه بررسی هویت کاربران خود را اجرایی خواهد کرد. مطابق این برنامه از تاریخ اعلام شده تا شش ماه، تمامی کاربران باید اطلاعات هویتی خود را در اختیار این صرافی قرارداده و مراحل احزار هویت خود را تکمیل کنند. بارگذاری عکس پاسپورت، آدرس تایید شده، گرفتن سلفی و پاسخ به سوالات کوتاه این صرافی از مراحل احراز هویت در بیت مکس است. با توجه به اینکه کاربران ایرانی در لیست تحریم این صرافی قرار دارند، امکان احراز هویت برای ایرانیان وجود ندارد.

مهلت نهایی انجام احراز هویت در صرافی بیت مکس، ۲۴ بهمن ماه بوده که پس از این تاریخ امکان انجام معاملات برای کاربرانی که احزار هویت نکرده‌اند، امکان‌پذیر نخواهد بود.

آیا کاربران ایرانی می‌توانند از صرافی بیت مکس استفاده کنند؟

این صرافی از نظر حجم معاملات انجام شده پس از صرافی بایننس، دومین صرافی بزرگ در جهان است. صرافی بیت مکس به دلیل راحتی در ثبت نام، ارائه لوریج بالا در معاملات مارجین و آتی بیت کوین و کارمزد پایین محل مناسبی برای انجام معاملات مشتقه برای تمامی معامله‌گران است. از این جهت معامله‌گران ایرانی که به معاملات مارجین و آتی Bitcoin علاقه دارند، از این صرافی برای انجام معاملات خود استفاده می‌کنند. در تصویر زیر شرایط ثبت نام و احراز هویت در این صرافی را ملاحظه می‌کنید. کاربران ایرانی به طور مشخص در لیست تحریم این صرافی قرار گرفته‌اند:

هر آنچه در مورد صرافی بایننس (Binance) باید بدانید

احراز هویت کاربران ایرانی در صرافی بیت مکس

تصویر بالا بخشی از متن قوانین و شرایط استفاده از خدمات صرافی بیت مکس است.

صرافی BitMEX چند کشور را از انجام معاملات در این صرافی منع کرده ‌است. طبیعتا کاربرانی که ساکن این کشورها هستند، در لیست تحریم بیت مکس قرار گرفته و اجازه انجام معاملات را ندارند. نام ایران به طور مشخص جزو این کشورهاست. از طرفی صرافی بیت مکس کشورهایی که توسط ایالات متحده تحریم هستند را نیز جزو کشورهای غیرمجاز اعلام کرده است. در نتیجه کاربران ایرانی اجازه انجام معاملات در این صرافی را ندارند. در حال حاضر تریدرهای ایرانی در این صرافی مشغول انجام معاملات هستند. به دلیل آنکه در گذشته احزار هویت در این صرافی الزامی نبود، تریدرهای ایرانی با ترفند تغییر آی‌پی از خدمات این صرافی استفاده می‌کردند و معاملات خود را انجام می‌دادند.

اما با توجه به شرایط جدید و الزامی بودن احراز هویت تمامی کاربران، دیگر امکان استفاده از این صرافی برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

کدام صرافی با کاربران ایرانی مشکلی ندارد؟

اکثر صرافی های متمرکز معتبر ملزم به رعایت قوانین آن کشور می باشند و از آنجایی که ایران در لیست تحریم قرار دارد این صرافی ها مجاز به ارائه خدمات به کاربران ایرانی نمی باشند. در حال حاضر صرافی بایننس به عنوان بزرگترین صرافی در بازار ارزهای دیجیتال، بهترین انتخاب ممکن برای کاربران ایرانی است. هر چند ایران در لیست “کشورهای ممنوع” این صرافی قرار دارد، اما استفاده از این صرافی با واریز و برداشت تنها ۲ بیت کوین نیاز به احزار هویت نداشته و کاربران ایرانی با تغییر آی‌پی می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. حجم بالای معاملات، ارائه معاملات مشتقه ارزهای دیجیتال مانند معاملات آتی، آپشن و مارجین از ویژگی‌های مثبت این صرافی ارز دیجیتال است. تقریبا تمامی ابزارهای معاملاتی مورد نیاز تریدرها در این صرافی ارائه شده و از این جهت کمبودی برای کاربران وجود ندارد.

صرافی ارز دیجیتال پولونیکس (Poloniex) نیز به کاربران اجازه می دهد بدون احراز هویت تا سقف ۱۰,۰۰۰ دلار در روز برداشت کنند. کاربران می توانند میزان نامحدود واریز ی داشته باشند.

سایت kycnot.me صرافی و یا بروکرهایی را معرفی می کند که بدون احراز هویت خرید و فروش بیت کوین را انجام می دهند و در از طریق این وبسایت می توانید با این صرافی ها آشنا شوید.

صرافی‌های دیگری به جز بایننس وجود دارند که ممکن است نیازی به احزار هویت نداشته باشند و از این جهت گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی باشند. اما مشکل اساسی آنها حجم پایین معاملات است. قدرت نقدشوندگی در این صرافی‌ها بسیار پایین بوده که این مورد عملا انجام معاملات را دشوار می‌کند. یکی از بهترین ویژگی‌های صرافی بایننس و بیت مکس – BitMEX – حجم بالای معاملاتی و قدرت بالای نقدشوندگی ارزهای دیجیتال است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.