دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
31 شهریور 1399

کترینگ دونا در سال 1393 با سرمایه کذاری مشترک هلدینگ ارزش آفرینان فدک از ایران و هلدینگ دون هاوزر از اتریش تأسیس شده است. اولین کارخانه این کترینگ در محوطه راه آهن تهران، در فضایی به مساحت 5000 متر مربع احداث شده. این کترینگ با ظرفیت اسمی 40 هزار بسته غذایی در روز جهت سرو در خطوط هواپیمایی، ریلی، ادارات، سازمان ها، هتل ها، مراکز اقامتی، مراسم ها و … در حال فعالیت می باشد. این کارخانه در حال حاضر یکی از بزرگترین و مجهز ترین کترینگ های ایران و تنها کترینگ ریلی خاورمیانه می‌باشد.

ترکیب سرمایه و سهامداران

آخرین سرمایه ثبت شده این شرکت 30 میلیارد تومان بوده است که شرکت‌های دون هاوزر و ارزش آفرینان فدک هر کدام با مالکیت 49.8 درصدی، سهامداران عمده‌ی آن محسوب می شوند.

شرکت دون (DoN) یک شرکت بین المللی است که طیف وسیعی از خدمات را در حوزه های مختلف کترینگی ارائه می‌دهد. تمرکز اصلی این گروه در سفارشی سازی خدمات پذیرایی است. این شرکت که فعالیت خود را در سال 2002 در کشور اتریش شروع کرده است در حال حاضر در حوزه خدمات و سرویس های مربوط به خطوط ریلی، هوایی، همایش ها و نمایشگاه ها به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

این شرکت از سال 2015 فعالیت خود را در ایران با انتقال دانش طراحی، مدیریت و بهره برداری کترینگ صنعتی توسعه داده است. در حال حاضر شرکت دنا آفرین فدک که حاصل سرمایه گذاری مشترک این شرکت و طرف ایرانی است، تنها سرمایه گذاری دون هاوزر در منطقه خاور میانه است و بر اساس قرارداد بین این شرکت و شرکت ارزش آفرینان فدک، شرکت دون هاوزر هیچ فعالیت مشابهی را در منطقه غرب آسیا ، خارج از شرکت دنا آفرین فدک نخواهد داشت.

این مجموعه در ابتدا کار خود را در سال 1382، با تأسیس شرکت ریل پرداز سیستم شروع کرده است و در نهایت، در سال 1391 شرکت ارزش آفرینان فدک به عنوان هلدینگ گروه و در قالب یک شرکت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کسب و کار تأسیس شده است.

این گروه صنعتی در سال 1392 اقدام به واردات 200 دستگاه واگن مسافری و نوسازی آن ها کرده و از سال 1394 با برند قطارهای پنج ستاره فدک در حال فعالیت می ‌باشد. همچنین شرکت ریل پرداز سیر(حریل) از سال 1394 به عنوان اولین شرکت زیر مجموعه گروه در فرابورس پذیرفته شده است.

بر اساس سبد کسب و کارهای هلدینگ فدک، تا کنون شرکت های زیر تأسیس و مشغول به فعالیت می باشند:

معرفی بازار

صنعت مواد غذایی یکی از صنایع مهم و استراتژیک به شمار می رود که حدود 15 درصد اشتغال، 12 درصد از سرمایه گذاری در حوزه صنعت و 8 درصد ارزش افزوده تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده است. در این بین کترینگ ها به عنوان تأمین کننده غذا در یکی از آخرین حلقه های زنجیره این صنعت اهمیت زیادی دارند.

کترینگ دونا با تمرکز بر بازار کترینگ ریلی تأسیس و سازماندهی شده است. با توجه به آمار رسمی، در هر سال به طور متوسط بین 25 تا 30 میلیون سفر از طریق شبکه ریلی انجام می شود که با توجه به میانگین طول سفر 10 ساعت برای این سفرها، بازار عظیمی با ظرفیت 25 تا 30 میلیون وعده غذایی در سال پیش روی این شرکت قرار دارد. جدول زیر آمار تفکیک شده مسافرانی که از شبکه ریلی استفاده کرده اند را نشان می دهد.

با شرکت دنا آفرین فدک (گدنا) آشنا شوید

البته این شرکت علاوه بر کترینگ ریلی در زمینه کترینگ هوایی، بازار غذای سازمانی، غذای رستورانی و بیرون بر و بازار حوزه مناسبتی نیز فعال است که با توجه به رشد سفرهای داخلی و افزایش سرانه هزینه خوراک، این حوزه بازار بزرگی ایجاد کرده است.

معرفی شرکت دنا آفرین فدک

همانطور که ذکر شد، شرکت دونا در سال 93 کار خود را با اجاره فضایی معادل 5000 متر مربع در محوطه راه آهن تهران شروع به کار کرده است. این محوطه که اجاره اولیه آن 5 ساله بوده است در حال حاضر تا 20 سال در اجاره این شرکت قرار گرفته است. دونا با ظرفیت اسمی سرو 40000 بسته غذایی در روز در حال  فعالیت در زمینه تأمین غذا جهت سرو در خطوط هواپیمایی، ریلی، ادارات، سازمان ها، هتل ها، مراکز اقامتی و … می باشد.

زیر ساخت های این مجموعه که در حال حاضر یکی از بزرگترین و مجهزترین کترینگ های ایران می‌باشد، بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و اجرا شده است. مدیران و مشاورین اتریشی به کار گرفته شده در این پروژه موظف به انتقال دانش فنی در تمام بخش های اجرایی، تأمین و پشتیبانی، طبخ و سرویس دهی می‌باشند و همواره یک یا دو نفر از مدیران اتریشی با تجربه بینالمللی و با سابقه کار در بزرگترین و معتبرترین کترینگ های هوایی بین المللی استقرار استانداردها و بهبود مستمر فرآیند ها را ارزیابی و پایش می کنند.

چشم انداز کترینگ دونا در سه سال آینده، تبدیل شدن به یکی از پنج برند اول صنعت کترینگ ایران است. در این راستا شرکت علاوه بر شاخه اصلی فعالیت خود یعنی کترینگ ریلی به تهیه غذا برای سایر بازارهای اصلی پرداخته است.

در حال حاضر علاوه بر قطارهای فدک که طی یک قرارداد انحصاری کلیه نیازهای خود را از طریق این کترینگ تهیه می‌کنند، قطارهای رجا به عنوان پر مخاطب ترین شرکت در حوزه خدمات مسافری همراه با شرکت های بن ریل، نورالرضا و ریل ترابر سیر از مشتری های دونا هستند که بخشی از نیاز خود را از این طریق تأمین می کنند. در جدول زیر که برگرفته شده از آخرین صوت مالی این شرکت می‌باشد، لیست مشتریان در دو بخش مشتریان ریلی و غیر ریلی ارائه شده است.

با شرکت دنا آفرین فدک (گدنا) آشنا شوید
با شرکت دنا آفرین فدک (گدنا) آشنا شوید

شرکت دونا در جهت کاهش هزینه های لجستیک اقدام به تأسیس اولین شعبه استانی خود در مشهد کرده است. این شعبه با توجه به تمرکز بالای مسافرت های ریلی در این مرکز و جهت تأمین غذای شبکه ریلی از این مبدا تأسیس شده است.

سودآوری

نمودار زیر روند سود اوری و تغییرات سود خالص شرکت را در سال های 94 تا 98 نشان می‌دهد.

با شرکت دنا آفرین فدک (گدنا) آشنا شوید

در کنار این نمودار بررسی روند تغییرات حاشیه سود خالص می تواند کمک بیشتری به درک روند و میزان سود آوری شرکت داشته باشد. این تغییرات در نمودار زیر قابل مشاهده است.

با شرکت دنا آفرین فدک (گدنا) آشنا شوید

همانطور که مشاهده می کنید شرکت با وجود کاهش حاشیه سود خالص در سال 95 توانسته مجددا روند رو به رشد خود را در این متغیر بازیابی کند و همزمان با توجه به افزایش فروش و گسترش قراردادها به سود خالص بیشتری دست پیدا کرده است.

یکی از مهمترین عوامل ریسک این شرکت، ریسک های سیستماتیک است که می‌تواند در تقاضای این بخش تاثیر شدیدی داشته باشد. به عنوان یک نمونه با شروع پاندمی کرونا حجم مسافرت ها و نیاز به غذای آماده به شدت کاهش پیدا کرده است که این موضوع می‌تواند برای شرکت های این دسته بسیار مهم باشد.

شرکت دنا بر اساس آخرین صورت مالی 3 ماهه منتشر شده برای سه ماهه اول سال 99، توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. این شرکت در این بازه با وجود کاهش 45 درصدی درآمدهای عملیاتی توانسته است با کنترل هزینه های فروش و عمومی، سود عملیاتی خود را به بیش از 2 برابر مدت مشابه در سال قبل برساند.

قطعا در صورتی که وضعیت پاندمی کرونا ادامه پیدا کند عملکرد شرکت با محدودیت هایی روبرو خواهد بود اما با توجه به عملکرد 3 ماهه، می‌توان امیدوار بود که این شرکت بتواند از این بحران به سلامت عبور کند.

شما می توانید جهت رصد بازار و اخبار عرضه اولیه ها به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) بپیوندید.
برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

شرکت ریل پرداز سیر در دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 19 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 33 اعلام شده بود، از کاهش 42 درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش رادیو سهام به نقل ازپایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ریل پرداز سیر با سرمایه 3 هزار و 324 میلیارد و 962 میلیون ریال، صورت‌های مالی 3 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 30 اسفند 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت ریل پرداز سیر در دوره یاد شده، مبلغ 64 میلیارد و 485 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 19 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش 42 درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود “حریل” در دوره 3 ماهه نخست سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 (حسابرسی شده) سود هر سهم را مبلغ 33 ریال و سود خالص را 110 میلیارد و 287 میلیون ریال قید کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود 20 هزار و 220 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «شپنا»، «فخوز»، «شتران» و «وغدیر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند. گفتنی است در روزی که شاخص کل بورس منفی بود تمام این پنج سهم با پایانی مثبت به کار خود پایان دادند.

در دومین روز هفته معادل هزار و 20 میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی دست به دست شد که 83 درصد آن از حساب حقوقی‌ها به حقیقی‌ها منتقل شد، پالایش نفت اصفهان به رده دوم بازگشت؛ سهام فولاد خوزستان نیز پس از مدت‌ها تا رتبه سوم بالا آمد.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-5.5

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “فرآورده‌های نفتی” تعلق داشت به طوری که دو هزار و 700 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “فلزات اساسی” با معاملات دو هزار و 630 میلیارد تومانی دوم شد و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 4.8 درصد از کل سهام ریل پرداز سیر (حسیر) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 34 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 41 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 26 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 5.5

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت “ریل پرداز سیر” یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ ارزش آفرینان، یکی از بزرگترین هلدینگ های ریلی کشور، در سال 1388 به صورت مسئولیت محدود در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید. در سال 1391 نوع شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تغییر یافت و از بهمن ماه سال 1394 با تبدیل به سهامی عام، در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد.

فعالیت اصلی شرکت شرکت طبق بند 2 اساسنامه به شرح ذیل است:

این شرکت گزارش توجیهی خود را برای افزایش سرمایه 102.5 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت (واگن های باری شرکت) به سازمان بورس ارائه کرد که به میزان 70 درصد ( از مبلغ 1،196،00 میلیون ریال به مبلغ 3،324،962 میلیون ریال) مورد موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت و در بهمن ماه سال قبل این افزایش سرمایه به انجام رسید.

طی معاملات امروز بیش از 106 میلیون برگ سهم (سه برابر میانگین حجم معاملات) با قیمت پایانی 4405 ریال ( 4.21%+) داد و ستد شد که در انتها، سهم با صف خرید به کار خود پایان داد.

بررسی نموداری این نماد نشان می دهد که طی معاملات روز قبل، سهم توانست از سقف قبلی خود در  420 تومان با موفقیت عبور کند و بنظر می رسد با اصلاح اندک در بازه قیمتی 452-470 تومان، و عبور از آن، هدف 525-555 تومان و درنهایت 685-775 تومان در دسترس سهم باشد. شرط فعال شدن هر هدف، تثبیت روی هدف قبلی است.

تحلیل تکنیکال حریل به همراه نمودار (25 فروردین ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

از طرف دیگر، در صورت اصلاح سهم از ناحیه کنونی با توجه به قدرت بیشتر فروشنده ها نسبت به خریداران در بازار امروز، حمایت های آن محدوده های 401-420 تومان و 355-375 تومان خواهند بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. شما می توانید جهت مشاهده بروزرسانی نمادهای معرفی شده در سیگنال و رصد بازار به کانال Signal_tahlil ( تحلیل با سیگنال) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا خوبی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی به صورت کوتاه مدت این نمادها را بررسی کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 حریل 2.75 2.54
2 اپرداز 8.96 1.38
3 ثالوند 5.45 2.82

1) حریل : ریل پرداز سیر با نماد حریل در گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات و بازار فرابورس قرار دارد. حریل با حجم های قوی که امروز در این نماد معامله شد توانست سقف قبلی خود در 395 تومان را پرقدرت بشکند.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 10 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2) اپرداز : آتیه داده پرداز با نماد اپرداز در گروه اطلاعات و ارتباطات بازار فرابورس قرار دارد. مطابق چارت، اپرداز در یک کانال صعودی قرار دارد و بعد از برخورد با خط میانی کانال توانست سقف قبلی خود را با حجم های بالا بشکند.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 10 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3) ثالوند : سرمایه گذاری مسکن الوند با نماد ثالوند در گروه انبوه سازی، املاک و مستغلات و بازار فرابورس قرار دارد. ثالوند بعد از شکست سقف تاریخی خود در قیمت 550 تومان، حجم سنگینی معامله شد که با تثبیت روی این سقف و تشکیل الگوی کاپ، انتظار داریم بتواند به اندازه ارتفاع این الگو، صعود کند.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 10 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع فوق العاده بانک صادرات به همراه مجمع سالانه دو شرکت سایپا و ایران یاسا تایر و رابر که قرار بود 31 تیر برگزار شود، لغو و تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه 43 درصدی و تصویب صورت های مالی به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود، موکول شد.

همچنین شرکت پلاستیران، ریل پرداز سیر و روز دارو با اتمام سال مالی منتهی به اسفند گذشته به مجمع سالانه، گسترش صنایع پیام و سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برای تصویب صورت های مالی منتهی به آذر و اسفند 98 به مجمع عادی بطور فوق العاده می روند.

گسترش صنایع پیام(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 9 روز سه شنبه 7 مرداد در خ مطهری، خ قائم مقام، خ خدری، پلاک 31 ،مرکز یاس

سرمایه گذاری کشاورزی کوثر(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 10 روز سه شنبه 14 مرداد در هتل سیمرغ

پلاستیران: ساعت 10 روز شنبه 11 مرداد در بخش مرکزی محله چیتگر، بلوار گلستانک، خیابان زامیاد، پلاک 4

ریل پرداز سیر: ساعت 9 روز یکشنبه 12 مرداد در هتل سیمرغ

روز دارو: ساعت 16 روز سه شنبه 14 مرداد در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج، خ داروپخش، خ اردیبهشت یکم، خ اردیبهشت سوم، پلاک 1

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در سیگنال تلاش می کنیم جذاب ترین گزارشات ماهانه شرکت ها را برای شما تجزیه و تحلیل کنیم. در ادامه به تحلیل گزارش فعالیت شرکت ریل پرداز سیر می پردازیم.

شرح خدمات

سهم درآمد حریل به ترتیب حمل محصولات فولاد خوزستان، درآمد ناشی از تخلیه و بارگیری و حمل محصولات اپال پارسیان می باشد.

درآمد

حریل در شهریور ماه 21 میلیارد تومان درآمد داشته که بیشترین درآمد ماهانه شرکت محسوب می شود. افزایش درآمد ناشی از حمل محصولات ذوب آهن در رشد درآمدی این شرکت در این ماه تاثیر گذار بوده است.

این شرکت تا پیش از شهریور به صورت میانگین، ماهانه 13 میلیارد تومان درآمد داشت. (60 درصد افزایش در شهریور ماه نسبت به میانگین ماه های گذشته) میانگین درآمد ماهانه حریل در سال گذشته 11 میلیارد تومان بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه و فوق العاده شرکت های بورس تهران، ریل پرداز سیر، نیلی صنعت کرمان و شیشه سازی مینا که قرار بود 29 و 31 تیر برگزار شود، لغو و تصمیم گیری درخصوص تصویب صورت های مالی و افزایش سرمایه به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود، موکول شد.

همچنین شرکت های معادن بافق، شمال شرق شاهرود، سیمان تهران، سرامیک اردکان و سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با اتمام دوره مالی منتهی به اسفند و اردیبهشت سال گذشته و جاری، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

در این میان، شرکت نفت سپاهان برای تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند 98 به مجمع عادی بطور فوق العاده و سیمان لار سبزوار برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه 527 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به مجمع فوق العاده می روند.

نفت سپاهان(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 9 روز دوشنبه 6 مرداد در هتل سیمرغ

سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی: ساعت 10 روز دوشنبه 6 مرداد در شرکت نفت پاسارگاد واقع در سعادت آباد، بلوار دریا، خ مطهری شمالی،کوچه ساحل 2، پلاک 37

سیمان تهران: ساعت 9 روز یکشنبه 5 مرداد در خیابان فردوسی ، خیابان شهید تقوی (کوشک) ، کوچه انوشیروانی ، شماره 5

معادن بافق: ساعت 10 روز سه شنبه 31 تیر در خیابان جمال الدین اسد آبادی، خیابان شانزدهم، پلاک 10

شمال شرق شاهرود(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 10 روز یکشنبه 5 مرداد در اداره فرهنگ و ارشاد شاهرود

سیمان لار سبزوار(مجمع فوق العاده نوبت دوم): ساعت 10 روز پنج شنبه 9 مرداد در سبزوار، خ مطهری، میدان لاله، مجتمع فرهنگی هنری اسرار

سرامیک اردکان(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 9 روز شنبه 4 مرداد در اصفهان ، خیابان جی ، نبش اتوبان آقابابایی ، تالار شهروند

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق پیامی که کارگزاری‌ها در این مورد منتشر کردند چند نماد بورسی دیروز با ابطال معاملات مواجه شدند. در این پیام‌ها آمده است:

«به اطلاع می‌رساند؛ معاملات امروز شنبه مورخ 1399/04/07 در نمادهای معاملاتی اوراق اجاره سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا9911)،( شستا9921) و (شستا9941)، اوراق اجاره تامین اجتماعی (شستا0011) ، اوراق مشارکت شرکت کود شیمیایی اوره لردگان(شلرد021)، اوراق اجاره شرکت ریل پرداز سیر(حریل021) و اوراق منفعت هواپیمایی شرکت ماهان (ماهان011)مورد تایید قرار نگرفت. مدیر عملیات بازار فرابورس ایران»

«به اطلاع می رساند؛ به دلیل ارایه مهلت حداکثر 2 روز کاری به شرکت عمران و توسعه شاهد جهت انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در سایت رسمی کدال، معاملات امروز شنبه مورخ 1399/04/07 در نماد معاملاتی (ثعمرا1) مورد تایید قرار نگرفت. مدیرعملیات بازار فرابورس ایران»

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت های فولاد مبارکه، پالایشگاه لاوان، بانک سینا، بانک پاسارگاد، توسعه اقتصادی آرین، سیمان ممتازان کرمان، سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، کشت و صنعت پیاذر، سیمان داراب، ریل پرداز سیر، سرما آفرین، نفت بهران، بیمه زندگی خاورمیانه، بیمه آسیا، سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، آبسال، کیمیای زنجان گستران، خدمات فنی فولاد یزد، تولی پرس، کود شیمیائی اوره لردگان، کف و لیزینگ رازی با اتمام دوره مالی منتهی به اسفند و اردیبهشت سال گذشته و جاری، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین توسعه اقتصادی آرین برای انتخاب اعضای هیات‌مدیره به مجمع عادی بطور فوق العاده و بانک پاسارگاد، قاسم ایران، سیمان داراب، سرمایه گذاری صدر تامین برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه 30، 387، 40 و 55 درصدی به مجمع فوق العاده می روند.

فولاد مبارکه: ساعت 10 روز دوشنبه 30 تیر در محل شرکت واقع در کیلومتر 75 جنوب غربی اصفهان

پالایشگاه لاوان: ساعت 15 روز سه شنبه 31 تیر در محل شرکت واقع در شیراز، کمربندی اکبرآباد ، قبل از زیرگذر صنایع ، خیابان بوستان ، پلاک 1

بانک پاسارگاد(دو مجمع سالانه و فوق العاده): ساعت 9 و 11 روز سه شنبه 31 تیر در خیابان میرداماد، شماره 430

بانک سینا: ساعت 14 روز سه شنبه 31 تیر در هتل پارسیان انقلاب

سیمان ممتازان کرمان: ساعت 15 روز دوشنبه 30 تیر در کیلومتر 32 جاده کرمان – رفسنجان

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری: ساعت 11 روز سه شنبه 31 تیر در هتل المپیک

سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی: ساعت 10 روز سه شنبه 31 تیر در شرکت نفت پاسارگاد واقع در سعادت آباد

کشت و صنعت پیاذر: ساعت 12 روز سه شنبه 31 تیر در محل شرکت واقع در جاده آذرشهر، بعداز پلیس راه خسرو شاه، جاده تازه کند

ریل پرداز سیر: ساعت 9 روز یکشنبه 29 تیر در هتل سیمرغ

سرما آفرین: ساعت 8 روز سه شنبه 31 تیر در خیابان خرمشهر، پلاک 194

نفت بهران: ساعت 9 روز سه شنبه 31 تیر در خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، نبش کوچه شریفی، پلاک 2

بیمه زندگی خاورمیانه: ساعت 9:30 روز سه شنبه 31 تیر در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

سرمایه گذاری کشاورزی کوثر: ساعت 10 روز سه شنبه 31 تیر در هتل سیمرغ

بیمه آسیا: ساعت 9 روز شنبه 28 تیر در خیابان سپهبد قرنی، تقاطع خیابان طالقانی، ضلع شمال غربی تقاطع، شماره 94

آبسال: ساعت 8 روز پنج شنبه 2 مرداد در خیابان هنگام، خیابان بوعلی، کوی الزهرا، پلاک 25 ، مرکز آموزشی باقرالعلوم

کیمیای زنجان گستران: ساعت 11 روز دوشنبه 30 تیر در سعادت‌آباد، خیابان سرو غربی، بین میدان کتاب و چهار راه سرو، پلاک 126

تولی پرس: ساعت 8 روز شنبه 28 تیر در دزاشیب، خیابان عمار، مجتمع ورزشی دزاشیب

کف: ساعت 10:30 روز شنبه 28 تیر در دزاشیب، خیابان عمار، مجتمع ورزشی دزاشی

کود شیمیائی اوره لردگان: ساعت 10 روز یکشنبه 29 تیر در اتاق بازرگانی شهرکرد

لیزینگ رازی: ساعت 15 روز سه شنبه 31 تیر در محله داوودیه (بلوار میرداماد)،خیابان شمس تبریزی جنوبی ،خیابان رامین ،پلاک 18

توسعه اقتصادی آرین(دو مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 و 16 روز یکشنبه 29 تیر در خ ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، پلاک 1069

سیمان داراب(دو مجمع سالانه و فوق العاده): ساعت 10 و 11:30 روز سه شنبه 31 تیر در انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان

سرمایه گذاری صدر تامین(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز شنبه 28 تیر در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

قاسم ایران(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز یکشنبه 29 تیر در شرکت صنعتی پارس مینو واقع در کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج

خدمات فنی فولاد یزد(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت 15 روز یکشنبه 29 تیر در یزد، بلوار دهقان منشادی، جنب شرکت فولادآلیاژی

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.