دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
6 مهر 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1دقاضی3.392.56
2لخانه101.87

1. دقاضی : داروسازی شهید قاضی با نماد دقاضی در گروه مواد و محصولات دارویی و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 7700 تومان و میانگین متحرک نمایی 50 روزه این سهم واکنش نشان داد و امروز در صف خرید قرار داشت. در صورت صعود، ناحیه مقاومت 9 هزار تومان را پیش رو دارد. اگر این حمایت از دست برود، محدوده 7 هزار تومان را می توانیم به عنوان حمایت بعدی برای این سهم در نظر بگیریم. هر کد حقیقی امروز نزدیک به 13 میلیون تومان خرید داشته است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 13 اردیبهشت ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. لخانه : لوازم خانگی پارس با نماد لخانه، در بازار فرابورس و گروه ماشین آلات قرار دارد. این نماد که سه شنبه گذشته هم جزو سهام برگزیده قرار داشت. بعد خروج از مثلث امروز حجم بالایی را در این سهم شاهد بودیم. هر کد حقیقی نزدیک به 12 میلیون تومان در این نماد خرید کرده است.  مقاومت های 4000 تومان، 4360 و 5000 تومان را پیش رو دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 13 اردیبهشت ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 ولبهمن 2.79 1.05
2 بموتو 4.38 1.73
3 دقاضی 10.41 2.9

1. ولبهمن : شرکت بهمن لیزینگ با نماد ولبهمن در بازار اول فرابورس و گروه سایر واسطه گری های مالی قرار دارد. امروز با حجم های بالایی که در این نماد شاهد بودیم، توانست از مقاومت 600 تومان عبور کند. محدوده 500 تومان حمایت این سهم و منطقه 700 تومان نیز به عنوان مقاومت مهم بعدی است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 28 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. بموتو : موتوژن با نماد بموتو در گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی و بازار اول بورس قرار دارد. بعد از اصلاحی که تا محدوده 2600 تومان داشت، در دو روز اخیر حجم های سنگینی در این نماد معامله شده است. مهمترین مقاومت، سقف 3000 تومان است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 28 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. دقاضی : داروسازی شهید قاضی با نماد دقاضی در گروه مواد و محصولات دارویی و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. این سهم بعد از واکنش خوبی که به محدوده 7 هزار تومان داشت، امروز در سقف تاریخی خودش در 8 هزار تومان حجم بالایی معامله شد. باید در ادامه ببینیم که آیا می تواند از این سقف عبور کند و روی آن تثبیت شود یا خیر.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 28 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، داروسازی قاضی که در جریان معاملات سه شنبه با افت اندک قیمت سهام و صف فروش روبرو شده از برنامه افزایش سرمایه 110 درصدی از یک محل خبر داد.

براین اساس، “دقاضی” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 40.5 به 85 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال و صرف خرید ماشین آلات مورد نیاز خواهد شد.

بنابراین گزارش، تیپیکو 40.8 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، داروسازی قاضی از کاهش 5 درصدی نرخ مالیات سال مالی منتهی به اسفند 97 و اخذ معافیت مالیاتی 7.2 میلیارد تومانی خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، “دقاضی” اعلام کرد: طبق تبصره 7 ماده 105 قانون مالیات های مستقیم، درآمد ابرازی مشمول مالیات سال مالی منتهی به اسفند 97 نسبت به سال قبل بیش از 50 درصد افزایش یافته، لذا نرخ مالیات به میزان 5 درصد کاهش یافته که طبق برگ قطعی 10 تیر ماه مبلغ 7.2 میلیارد تومان معافیت مالیاتی از اداره امور مالیاتی اخذ شد و از سرفصل ذخیره مالیات پرداختنی کسر و به حساب سود انباشته منظور شد.   

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، به دنبال ارائه گزارش عملکرد شرکت های بورسی و فرابورسی، ملی مس، پتروشیمی اصفهان، پالایشگاه تهران، بورس تهران و 36 سهم دیگر اقدام به اعلام آخرین وضعیت مالی، تحقق سود و زیان و مقایسه با مدت مشابه سال قبل طی دوره 3، 6 ، 9 و 12 ماهه کردند که در این میان، افت 79 تا رشد 3585 درصدی سود به چشم می خورد.

ملی مس

“فملی” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۷۴۰ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۳۰ درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۷۲ درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد ۱۲۴ درصد داشته که عمدتا بخاطرافزایش ۱۳۱ درصدی فروش است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۵.۷ هزار میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

پتروشیمی اصفهان

“شصفها” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۲۴۷۶ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد افت داشته و عمدتا بخاطرافزایش ۱۱۷ درصدی بهای تمام شده فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۷۴.۲ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

پالایشگاه تهران

“شتران” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۶۴۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷۹ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۱۱۳ درصدی فروش و نیز ۴۵۷ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲.۸ هزار میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

بورس تهران

“بورس” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۴۱۰ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۳۳ درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۱۱۷ درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد ۱۸۸ درصد داشته که عمدتا بخاطرافزایش ۱۱۶ درصدی درآمدهای عملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۸۱.۹ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

آهن و فولاد ارفع

“ارفع” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۳۸۲ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را ۵۰ درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۳۹ درصد کاهش داشته ولی سود خالص کاهش ۹ درصدی داشته که عمدتا بخاطر شناسایی ۵۶.۲ میلیارد تومان سایر هزینه‌های غیرعملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳۴۳.۶ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

گاز لوله

“پلوله” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۱۵ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۵ درصد افت داشته و عمدتا بخاطر شناسایی ۷.۶ میلیارد تومان هزینه های مالی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

مس باهنر

“فباهنر” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۵۵۵ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶۰ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۷۴ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۷۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

داروسازی قاضی

“دقاضی” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۲۱۵۳ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را ۲۰۰ درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۵۲ درصد کاهش داشته ولی سود خالص ۴۴ درصد رشد داشته که عمدتا بخاطرافزایش ۴۷ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۸۷.۱ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

بیمه زندگی خاورمیانه

“بخاور” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۹۸ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶۵ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۷۳ درصدی درآمد سرمایه گذاری از محل سایر منابع است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۱.۷ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

گسترش سرمایه گذاری ایرانیان

“وگستر” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۴۷۹ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵۸۵ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۵۵۴ درصدی جمع درآمدهای عملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۹.۱ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

حمل و نقل توکا

“حتوکا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۳۰ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۲۹ ریال زیان محقق کرده بود.
افزایش ۷۱ درصدی درآمدهای عملیاتی از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۴.۳ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

پشمبافی افشار

“نشار” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۴۴۴ ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸ درصد کاهش زیان داشته و عمدتا بخاطر شناسایی ۲۹۳.۲ میلیون تومان سایر درآمدهای غیرعملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۷۷.۶ میلیون تومان زیان خالص محقق کرده است.

سالمین

“غسالم” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۳۹۷ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵۱ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۸۳ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۱.۹ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

خودکفائی آزادگان

“خودکفا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۲۳ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۲۲ ریال زیان محقق کرده بود. افزایش ۷.۹ میلیارد تومان سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۶.۱ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

آما

“فاما” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۳۵۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳۹ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۶۶ درصدی فروش است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳۱.۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

آرتاویل تایر

“پارتا” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۲۰۴ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۶ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطرافزایش ۶۶ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲۴.۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

کاشی تکسرام

“کترام” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۲۵۵ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۲۲ ریال سود محقق کرده بود.
افزایش ۶۱ درصدی فروش از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۷.۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

آلومینیوم ایران

“فایرا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۷۱۵ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۱ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۴۹ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳۷۱.۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

همکاران سیستم

“سیستم” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۲۷۲ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۴ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطرافزایش ۴۲ درصدی درآمدهای عملیاتی و نیز ۱۰۴ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳۴.۲ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

مینو شرق

“غمینو” در دوره ۶ ماهه به ازای هرسهم ۶۵۲ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲۲ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطرافزایش ۱۰۹ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱۱.۶ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

داروسازی کاسپین تأمین

“کاسپین” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۱۴۷ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را ۱۵۰ درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۳۸ درصد کاهش داشته ولی سود خالص ۸۷ درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۶۷ درصد فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۵۱.۶ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

نیرو سرمایه

“نیرو” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۴۷ ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد کاهش زیان داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۱۶۶.۵ میلیون تومانی جمع درآمدهای عملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳۰۳.۹ میلیون تومان زیان خالص محقق کرده است.

شوکو پارس

“غشوکو” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۴۹۶ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۴۰۹ ریال زیان محقق کرده بود. افزایش ۹۳ درصدی فروش از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۱.۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

داروسازی فارابی

“دفارا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۳۴۸۶ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را ۵۰ درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۱۴۸۵ درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد ۲۲۷۶ درصد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۱۶۱ درصدی فروش و نیز افزایش ۱۲۸.۸ میلیارد تومان سایر درآمدهای غیرعملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲۰۹.۲ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

فولاد افزا سپاهان

“فافزا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۴۳۲ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۷ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۳۸ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳.۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

ریخته گری ایران

“خریخت” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۲۵ ریال زیان محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۲۱۶ درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در زیان هر سهم ۸۳ درصد کاهش داشته ولی زیان خالص ۴۷ درصد کاهش داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۷.۳ میلیارد تومانی سایر درآمدهای غیرعملیاتی است .این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳.۱ میلیارد تومان زیان خالص محقق کرده است.

اشتاد ایران

“تشتاد” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۱۰۲ ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد افزایش زیان داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۳۴ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۳.۹ میلیارد تومان زیان خالص محقق کرده است.

سپنتا

“فپنتا” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۵۴۹ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۵۶ درصدی فروش است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲.۹ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

سیمان شاهرود

“سرود” در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۲۷۰ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴۵ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۸۲ درصدی فروش است.این شرکت در عملکرد ۶ ماهه مبلغ ۲۱.۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

سرمایه گذاری ملت

“وملت” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۳۶ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۱۱ ریال زیان محقق کرده بود. افزایش ۸۹۰ درصدی درآمد سود سهام از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است. این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۳.۵ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

سرمایه گذاری ارس صبا

“وارس” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۴۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۹ درصد افت داشته که عمدتا بخاطر کاهش ۸۳ درصدی سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها است.این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۴۷۳.۶ میلیون تومان سود خالص محقق کرده است.

داروسازی عبیدی

“دعبید” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۷۰۸ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را ۲۰ درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۲۸ درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد ۵۳ درصد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۴۷ درصدی فروش است. این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۱۴۲.۸میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر

“وصنا” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۳۷۲ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۲۲ درصدی جمع درآمدهای عملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۶۶.۹ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

تامین سرمایه امید

“امید” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۲۹۲ ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه ۲۲ درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۱۰ درصد رشد داشته ولی سود خالص ۳۴ درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۳۸ درصد درآمدهای عملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۱۷۵.۲میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

تجارت الکترونیک پارسیان کیش

“تاپکیش” در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۸۵۹ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹۲ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۲۹۰ درصد درآمدهای عملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ مبلغ ۳۴.۳ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

رفاهی آبادگران کیش

“گکیش” در دوره ۱۲ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۱۹۲ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۳ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر افزایش ۲۰۲ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ مبلغ ۱.۲ میلیارد تومان سود محقق کرده است.

قند ثابت خراسان

“قثابت” در دوره ۱۲ ماهه منتهی به تیر به ازای هر سهم ۷۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱ درصد افت داشته و عمدتا بخاطر کاهش ۴۲ درصدی فروش و افزایش ۳۵ درصدی هزینه‏‌هاى فروش، ادارى و عمومى است. این شرکت در عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به تیر ۹۸ مبلغ ۳.۶ میلیارد تومان زیان خالص محقق کرده است.

تکادو

“وکادو” در دوره ۳ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۳ ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل و بدون احتساب سرمایه جدید به ازای هر سهم ۲ ریال زیان محقق کرده بود. افزایش ۷۱ درصدی جمع درآمدهای عملیاتی از عمده دلایل شناسایی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل است. این شرکت در عملکرد ۳ ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد ۹۹ مبلغ ۲۶۹.۳ میلیون تومان سود خالص محقق کرده است.

شیشه همدان

“کهمدا” در دوره ۳ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۲۱۵ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴ درصد افت داشته و عمدتا بخاطر کاهش ۹۹ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی است. این شرکت در عملکرد ۳ ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد ۹۹ مبلغ ۲۴.۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

سرمایه گذاری کوه نور

“ثنور” در دوره ۳ ماهه منتهی به شهریور به ازای هر سهم ۵ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰۰ درصد رشد داشته و عمدتا بخاطر کاهش ۷۵ درصد سایر هزینه های عملیاتی است.این شرکت در عملکرد ۳ ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد ۹۹ مبلغ ۴۰۱.۶ میلیون تومان سود خالص محقق کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.