دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت لابراتوارهای سینادارو که با نماد دسینا و سرمایه ثبت شده 800 میلیارد ریالی در بورس پذیرفته شده در گزارش ماهانه بهمن ماه خود اعلام کرد از فروش محصولات مختلف دارویی خود 388 میلیارد ریال درآمد کسب کرده است که در مقایسه با دی ماه رشدی 31 درصدی داشته است.
دسینا در بهمن ماه بیش از 6 میلیون 800 هزار عدد قطره، 3 میلیون و 700 هزار پماد و 722 هزار آمپول تولید کرده که در مقایسه با دی ماه افت شدیدی را نشان می‌دهد. با این حال فروش اقلام پزشکی این شرکت تا پایان بهمن ماه به بیش از 330 میلیون دلار رسیده است.

فروش 388 میلیارد ریالی دسینا در بهمن بیشترین فروش ماهانه این شرکت در یکسال اخیر بوده است. این شرکت تنها در اردیبهشت و شهریور توانسته بود فروشی بالای 300 میلیارد ریال داشته باشد.

همچنین گزارش عملکرد 9 ماهه شرکت دسینا حاکی از آن است که سود خالص این شرکت که از سال 93 روندی کاملا صعودی داشته در 9 ماه نخست امسال نسبت به کل سال گذشته کاهش داشته است، هر چند فروش بالای این شرکت در بهمن ماه احتمالا باز هم موجب صعودی شدن روند سودآوری دسینا شود.

بر اساس این گزارش که در اصلاحیه آن در وبسایت کدال بازنشر شده است، بر اساس این گزارش همچنین مجموع بدهی‌های این شرکت در 9 ماه نخست امسال 3 هزار و 717 میلیارد ریال به ثبت رسیده که رشدی 43 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال 97 نشان می‌دهد.
عملکرد بورسی دسینا نیز حاکی از آن است که این شرکت در یکسال اخیر 144 درصد بازدهی داشته و میزان رشد قیمت هر سهم این نماد در یکماه اخیر بیش از 16 درصد بوده است. نمادی که درصد شناوری سهامش 15 درصد بوده و بازدهی سه ماهه آن نزدیک 41 درصد به ثبت رسیده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

شرکت لابراتوارهای سینا دارو در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1398، به ازای هر سهم خود 973ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و 806 ریال اعلام شده بود، از کاهش 46 برخوردار است. سود هر سهم «دسینا» کاهشی بود

به گزارش رادیوسهام، شرکت لابراتوارهای سینا دارو با سرمایه 800 ریال، صورت‌های مالی 9 ماهه دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1398 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لابراتوارهای سینا دارو در دوره یاد شده، مبلغ 778 میلیارد و 484 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 973 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش 46 درصدی برخوردار است.

شرکت لابراتوارهای سینا دارو در سال مالی جاری افزایش 100 درصدی سرمایه را به ثبت رسانده است و لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 8 درصد رشد در سود خالص و 46 درصد کاهش در سود هر سهم به سبب افزایش 28 درصدی در فروش داشته است.

“دسینا” در دوره 9 ماهه سال مالی منتهی به اسفند 97، به صورت حسابرسی شده، مبلغ 722 میلیارد و 275 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و 806 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

منبع: سنا

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

گزارش فعالیت شرکت لابراتوار های سینا دارو در مرداد ماه 1398 به شرح زیر است که به تفکیک گزارش محصولات و مقایسه میزان فروش آن‌ها در 4 ماهه ابتدایی سال می‌پردازیم:

بررسی گزارش فعالیت دسینا (شرکت لابراتوار های سینا دارو ) مرداد ماه 1398

عمده ی فروش این شرکت شامل قطره (49 درصد)، اسپری استنشاقی (29 درصد) و پماد (15 درصد) می باشد.

تولید قطره در مرداد ماه 6 درصد، تعداد فروش 8 درصد و نرخ فروش 5 درصد نسبت به میانگین امسال افزایش داشته اند. مبلغ فروش قطره نیز در به 16 میلیارد و 240 میلیون تومان رسیده که حاکی از افزایشی 13 درصدی می باشد.

تولید اسپری استنشاقی 69 درصد و تعداد فروش 34 درصد کاهش یافته است. با اینحال این محصول در مرداد 6 درصد افزایش نرخ داشته است. مبلغ فروش اسپری استنشاقی 30 درصد کاهش یافته است.

لابراتوار های سینا دارو در فروش پماد نیز به مشکل برخورده است. تعداد تولید پماد تغییر چندانی نداشته اما تولید 39 درصد کاهش یافته است. از طرفی افزایش نرخ 8 درصدی نتوانسته مانع از کاهش مبلغ فروش این قلم از محصولات شرکت شود. مبلغ فروش پماد 34 درصد کاهش داشته است.

بررسی گزارش فعالیت دسینا (شرکت لابراتوار های سینا دارو ) مرداد ماه 1398

دسینا در مرداد ماه مجموعاً 27 میلیارد و 470 میلیون تومان درآمد داشته که نسبت به میانگین امسال 7 درصد کاهش داشته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.