دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز سه‌شنبه 28 مرداد ماه، تشکیل صف‌های خرید سنگین در بسیاری از نمادهای شاخص‌ساز بازار، نوید یک شروع سبز را برای شاخص کل می‌دهد.

در جریان ثبت سفارش امروز، سه نماد ثبهساز، وپارس و خساپا در حالی بیشترین متقاضی خرید را دارند که فشار عرضه روز گذشته در برخی نمادهای گروه خودرویی و بانکی به پایان رسیده و امروز بسیاری از نمادهای این دو گروه با صف خرید همراه هستند. از سوی دیگر در طرف عرضه برخی نمادهای دیگر بانکی با فشار عرضه مواجه شده‌اند. گروه پتروشیمی نیز یکی از گروه‌هایی است که به نظر می‌رسد عرضه و تقاضا در آن در حال رسیدن به تعادل است.

پیش از شروع معاملات امروز، نماد معاملاتی داوه به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه الف برای شرکت داروسازی آوه سینا متوقف شد. همچنین از امروز دامنه نوسان نماد سمگا از 10 به 5 کاهش پیدا می‌کند.

همچنین امروز نیز دو زمانه بودن معاملات نمادهای بورسی ادامه دارد ولی نمادهای فرابورسی همچنان مطابق با زمان‌بندی گذشته معامله خواهند شد.

آخرین اخبار و اطلاعات بازار سهام را از صفحه بورس تجارت‌نیوز دنبال کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت داروسازی آوه سینا (با نماد داوه) از جمله شرکت های صنعت ” مواد و محصولات دارويی ” در بازار دوم فرا بورس تهران است.

از نگاه تکنیکال به سهم داوه، اصلاح قیمتی به اتمام رسیده است. با شکست خط روند نزولی(آبی) با ظهور الگوی کندلی اینگولفینگ انتظار داریم رالی صعودی دیگری شروع شود. آرایش اندیکاتور در منطقه اشباع نشانه پایان یافتن نزول قیمت است و تقاطع خطوط سیگنال در آن به منزله ورود سهم به فاز صعودی ست. میانگین متحرک 21 روزه با الگوی کندلی تشکیل شده نقش حمایت داینامیک را ایفا می کند.

با اینحال حمایت مهم سهم داوه را در 1950-2000 تومان در نظر میگیریم و تا زمانی که این محدوده حفظ شود دیدگاه ما به روند قالب بر سهم، صعودی خواهد ماند.

تحلیل تکنیکال نماد داوه (داروسازی آوه سینا)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بنابراین سناریوی صعودی را با توجه به رفتار قیمت محتمل تر می دانیم. برای اهداف قیمتی نیز از فیبوناچی اکستنشن استفاده کرده ایم. محدوده های 3250، 4000، 5200 به عنوان اهداف در دسترس این سهم در نظر گرفته شده اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

در میان شرکت‌های داروسازی با سال مالی منتهی به اسفند 99 دتولید با افزایش 144 درصدی درآمد بیشترین رشد درآمدی در مقایسه با بهار 98 را داشته است.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بااقتصاد، در بررسی شرکت‌های داروسازی که سال مالی منتهی به پایان اسفند دارند دتولید با افزایش 144 درصدی بیشترین رشد درآمدی را ثبت کرده و از درآمد 31٫9 میلیارد تومان به 77٫7 میلیاردتومان رسیده است. در میان شرکت‌های مورد بررسی دسینا، داوه و دکوثر تنها شرکت‌هایی بودند که افت درآمدی در مقایسه با بهار 98 را تجربه کرده‌اند.

کدام شرکت داروسازی بیشترین افزایش درآمد در بهار را رقم زد؟

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در بررسی شرکت‌های داروسازی که سال مالی منتهی به پایان اسفند دارند دتولید با افزایش 144 درصدی بیشترین رشد درآمدی را ثبت کرده و از درآمد 31.9 میلیارد تومان به 77.7 میلیاردتومان رسیده است. در میان شرکت‌های مورد بررسی دسینا، داوه و دکوثر تنها شرکت‌هایی بودند که افت درآمدی در مقایسه با بهار 98 را تجربه کرده‌اند. 

2020-06-30 16_20_18-Start

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، در عملیات پیش‌گشایش بازار سهام اولین روز هفته، ترس سهامداران از ریزش سنگین بورس‌های جهانی نیز باعث نشد تا شاه صف‌های فروش در نمادهای مختلف باشیم و تقاضا در بسیاری از نمادها همچنان سنگین است. بر این اساس سه نماد قرن، ثفارس و ومهان به ترتیب با 353، 221 و 96 میلیون حجم، بیشترین صف‌های خرید را به خود اختصاص داده‌اند. در طرف عرضه نیز نماد داوه با 4میلیون صف فروش، بیشترین حجم عرضه‌کننده را دارد.

بازار این هفته را در حالی آغاز می‌کند که بر اساس اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، از روز دوشنبه، تغییراتی در نحوه محاسبه حجم مبنا اعمال خواهد شد که ممکن است بازار را تحت تاثیر خود قرار دهد.

این در حالی است که کارشناسان و معامله‌گران بازار سرمایه در نظرسنجی این هفته تجارت‌نیوز با 42٫9 درصد احتمال بورس هفته دوم اسفند ماه سال 1398 را مثبت دانسته‌اند و سایر کارشناسان نیز با 57٫1 درصد احتمال آن را خنثی اعلام کرده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در صورت های مالی ۳ماهه اعلام کرد که توانسته سود هرسهم را ۷۲ریال پوشش دهد.
به گزارش رادیو سهام، شرکت داروسازی اوه سینا در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هر سهم را ۷۲ریال اعلام کرد.
این شرکت با سرمایه ۴۸۰میلیارد ریالی سود عملیاتی خود را در دوره مالی مورد گزارش مبلغ ۴۹میلیارد و ۴۳۵میلیون ریال، سود خالص را مبلغ ۳۴میلیارد و ۶۰۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۲۱۵میلیارد و ۲۶۷میلیون ریال اعلام کرده است.
«داوه» در این گزارش به فروش یک میلیون و ۷۲۸هزار و ۸۴۳عددی محصولات خود اشاره کرده که مبلغ فروش ان را در دوره ۳ماهه بالغ بر ۱۳۶میلیارد و ۸۶میلیون ریال منتشر کرده است و سود ناخالص از این محل را ۶۴میلیارد و ۲۹۷میلیون ریال اعلام کرد.
این شرکت پیش بینی کرده است در دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ بتواند فروش محصولات خود را به ۱۴۶میلیون و ۲۰۸هزار و ۷۸۰عدد دارو به مبلغ ۴۱۴میلیارد و ۶۴۲میلیون ریال برساند.
«داوه» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که تولید محصولات جدید، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر، کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده، بررسی و تحقیق بر روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید از برنامه های مهم شرکت است.
این شرکت اعلام کرد که نرخ فروش محصولات به تناسب افزایش نرخ ارز ، افزایش خواهد داشت. همچنین نرخ مواد اولیه با سطح نرخ تورم افزایش ایجاد خواهد شد که مع الوصف با توجه به اینکه تامین ارز دارو از اهمیت خاص برخوردار بود و افزایشی پیش بینی نمی شود. در صورت افزایش، نرخ مواد بهای تمام شده اضافه خواهد شد.
«داوه» اطلاعات بهای تمام شده منوط به ترکیب تولید و فروش و نرخ ارز و نرخ خرید مواد اولیه اعلام کرد که در صورت عدم تغییر نرخ ارز و موارد مذکور انحراف با اهمیتی وجود نخواهد داشت و ترکیب فروش نیز عمدتا به تقاضای مشتریان بستگی دارد.  از سوی دیگر با توجه به طرح توسعه و امکان اخذ تسهیلات دانش بنیان در نظر دارد که برای پروژه های مورد نظر تسهیلات کم بهره معادل ۱۲۰میلیارد ریال استفاده کند.
این شرکت در نظر دارد با ایجاد پروژه داروهای ضد سرطان، ۹محصول جدید در قالب داروی ضد سرطان تولید و به فروش برساند که اثار ناشی از فروش و سود و زیان در سال ۱۳۹۸ و بعد از ان خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.