دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت زامیاد از دریافت مجوز افزایش 10 تا 24 درصدی نرخ هفت محصول سبک تجاری خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.

براین اساس، بهروز غفاری مدیرعامل “خزامیا” اعلام کرد: عطف به صورتجلسه 17 شهریور هیات مدیره سایپا و مصوبه 7 تیر معاونت امور صنایع وزارت صنعت درخصوص افزایش نرخ محصولات، تغییر نرخ 7 محصول سبک تجاری با زمان اعمال از 25 شهریور به شرح زیر ارسال می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های قابل توجهی در مقایسه با 30 روز گذشته خورده اند و قدرت خریدار به فروشنده مطلوبی دارند، معرفی می شوند و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 خزامیا 4.13 1.19
2 دتوزیع 2.72 3.98
3 ثزاگرس 2.58 2.36
4 وبهمن 5.03 0.63-
5 اعتلا 2.94 1.12

 1) خزامیا : با حجم های بالایی که امروز در این نماد معامله شده است، از مقاومت 190 تومان عبور کرد و فاصله بسیار کمی تا سقف تاریخی خود در قیمت 204 دارد. قیمت 175 تومان نیز به عنوان حمایت مهم برای این نماد محسوب می شود.

2) دتوزیع : جزو نمادهای تازه عرضه اولیه ای شده امسال است که امروز با نزدیک به سه برابر میانگین حجم ماه توانست سقف قبلی خود در 3325 تومان را بشکند. باید بینیم در روزهای آینده آیا می تواند روی این سقف تثبیت شود یا نه.

3) ثزاگرس : بعد از شکست مقاومت مهم 1150 تومان، در صورت تثبیت روی این ناحیه، می تواند تا قیمت 1360 نیز صعود کند.

4) وبهمن : هر چند که امروز 5 برابر میانگین حجم ماهانه معامله شده است اما وضعیت خریدار به فروشنده مطلوبی ندارد. با این حال، با توجه به وضعیت استوکاستیک که در ناحیه اشباع فروش به سمت بالا کراس خورده است، می تواند به سمت بالا حرکت کند. از پایین ترین قیمت کندل قبلی در قیمت 430 تومان نیز می توانیم به عنوان حمایت مهم و حد ضرر برای آن استفاده کنیم.

5) اعتلا : مقاومت مهم 536 تومان را پیش رو دارد که در صورت گذر از این قیمت می تواند به سمت 610 و سپس 670 تومان حرکت کند. از ناحیه 450 تومان نیز می توان به عنوان حمایت مهم برای این نماد استفاده کنیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، در ساعت 9:40 جمع صف‌های خرید به حدود شش هزار و 500 میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش پنج هزار و 630 میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با 870 میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید «ونیکی»، «پترول» و «وآیند» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران هزار و 458 میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «فولاد»، «فملی» و «خزامیا» در نوبت انتظار است؛ گفتنی است حجم صف نوش مازندران (غنوش) نزدیک به 9 درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع چهار هزار و 100 میلیارد تومان (63 درصد کل) و 10 صف فروش برتر سه هزار و 270 میلیارد تومان (58 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 72 نماد و حجم صف‌های فروش در 72 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های “سرمایه‌گذاری‌ها” و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند هزار و 200 میلیارد تومان و 820 میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند و از سویی دیگر گروه “خودرو و ساخت قطعات” با فشار فروش هزار و 220 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 45 درصد از 12 هزار و 130 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار و 940 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 204 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 18 هزار و 70 میلیارد تومان خواهد رسید.

صفهای خرید و فروش بورس 5.6

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهروز غفاری در جریان بازدید مدیرعامل سایپا از زامیاد با اشاره به روند افزایش تولید این شرکت از کسب بیش از نیمی از سهم بازار خودروهای تجاری سبک خبر داد و گفت : تولید انواع محصولات “خزامیا” طی سه ماه اول سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: این شرکت سال گذشته هم ضمن افزایش 43 درصدی تولید و کسب 51 درصد سهم بازار خودروهای تجاری سبک و 47 درصد از کل بازار خودروهای تجاری ، قادر به حفظ رتبه نخست تولید در این بخش شد.

جواد سلیمانی مدیرعامل سایپا هم گفت: زامیاد بزرگترین خودروساز گروه سایپا ، دارای جایگاهی ویژه در برنامه کلان گروه در حوزه خودروهای کار یوده و افزایش تولید و توسعه سبد محصولات گروه سایپا از اولویت های سال “جهش تولید” است که با استفاده درست از امکانات و سرمایه ها به سمت تولید بهره ور و توسعه سبد محصولات حرکت خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressi

انتهای پیام

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ در ساعت 11:20 جمع صف‌های خرید به حدود هفت هزار و 950 میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش چهار هزار و 460 میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با سه هزار و 490 میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید «ونیکی»، «پترول» و «وآیند» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران دو هزار و 38 میلیارد تومان معادل هشت درصد کل سهام شرکت تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «فولاد»، «خزامیا» و «خپارس» در نوبت انتظار است؛ گفتنی است حجم صف نوش مازندران (غنوش) به 8.8 درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع چهار هزار و 830 میلیارد تومان (61 درصد کل) و 10 صف فروش برتر دو هزار و 410 میلیارد تومان (54 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 81 نماد و حجم صف‌های فروش در 70 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های “سرمایه‌گذاری‌ها” و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند هزار و 940 میلیارد تومان و هزار و 140 میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند و از سویی دیگر گروه “خودرو و ساخت قطعات” با فشار فروش 780 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 47 درصد از 12 هزار و 410 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع 13 هزار و 240 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 94 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 25 هزار و 650 میلیارد تومان خواهد رسید.

صفهای خرید و فروش بورس 5.5

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت زامیاد از افزایش نرخ 7 تا 35 درصدی هفت محصول سبک تجاری خبر داد که قیمت آنها از 29 تیر اعمال می شود.

بهروز غفاری میدرعامل “خزامیا” عطف به صورتجلسه 29 تیر هیات مدیره و مصوبه 7 تیر معاون وزیر صنعت درخصوص افزایش نرخ محصولات، تغییرات قیمت 7 محصول سبک تجاری را اعلام کرد که از 7 تا 35 درصد افزایش داشته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ در ساعت 10:10 جمع صف‌های خرید به حدود چهار هزار و 820 میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش دو هزار و 920 میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با هزار و 900 میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید «پترول»، «وآیند» و «وبانک» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان 985 میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد که به 2.7 درصد از کل تعداد سهام آن می‌رسد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «فولاد»، «خزامیا» و «وخارزم» در نوبت انتظار است.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع سه هزار و 50 میلیارد تومان (63 درصد کل) و 10 صف فروش برتر هزار و 400 میلیارد تومان (48 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 55 نماد و حجم صف‌های فروش در 64 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” و “محصولات شیمیایی” بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند 680 میلیارد تومان و 650 میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند و از سویی دیگر گروه “فلزات اساسی” با فشار فروش 470 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 47 درصد از هفت هزار و 720 میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هشت هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 97 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 15 هزار و 720 میلیارد تومان خواهد رسید.

صفهای خرید و فروش بورس 5.1

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

تاریخی‌ترین ماه بورس تهران با ثبت رشد بیش از 50 درصدی شاخص کل سهام در حالی رقم خورد که تمام پول‌های ورودی به بازار سهام موفق به کسب سود نشدند. بررسی‌های «دنیای اقتصاد» نشان می‌دهد در یک ماه گذشته از مجموع 454 نماد معامله شده در دو بازار بورس و فرابورس، شاهد افت قیمت 126 نماد (معادل 28 درصد) بودیم. نکته جالب توجه این است که حتی در میان نمادهایی که با رشد قیمت همراه شدند، 78 درصد شرکت‌ها با بازده کمتر از شاخص کل مواجه شدند. به عبارتی نتوانستند میانگین رشد قیمت در کل بازار را کسب کنند. موضوعی که نشان داد حتی در این شرایط که به نظر می‌رسد بدون داشتن تحلیل نیز می‌توان سود کسب کرد، سهامدارانی بودند که متضرر شده و بین یک تا 25 درصد از ارزش دارایی خود را تنها در یک ماه از دست دادند.

نابرده رنج، گنج…؟

در ماهی که شاخص کل بورس تهران با افزایش بیش از 50 درصدی همراه شد، ورود بی‌سابقه نقدینگی به تالار شیشه‌ای سبب شد تا میانگین روزانه ارزش دادوستدها به حدود 16هزار میلیارد تومان برسد. سهامداران حقیقی نیز حدود 35 هزار میلیارد تومان پول به بازار سهام تزریق کردند. در این میان افزایش ضریب نفوذ بازار سهام در میان صاحبان نقدینگی‌های خرد و کلان سبب شد به‌صورت دومینووار شاهد ورود افراد جدید به این بازار باشیم و سرمایه‌های سرگردان برای ورود به تالار شیشه‌ای ترغیب شوند. سرمایه‌هایی که رویای کسب سودهای چند صددرصدی را در سر می‌پرورانند. شاید همین موضوع دلیل اصلی تداوم جهش قیمت سهام و ثبت رکوردهای متوالی در این بازار است. از این رو این تب خرید در بازار در وهله اول به قدرت بلامنازع نقدینگی باز می‌گردد. شرایطی که سبب شده ریسک‌های پیرامونی بازار نادیده گرفته شود. در این میان تفکر غالب در میان سرمایه‌گذاران این است که در این بازار سبز، حتی بدون داشتن کوچکترین تحلیل چه بنیادی و چه تکنیکال، هر پول جدیدی می‌تواند سودی بیشتر از بازارهای رقیب از آن معامله‌گر کند. این در حالی است که بررسی‌های «دنیای اقتصاد» ثابت می‌کند در یک ماه اخیر، نماد معاملاتی 28 درصد از شرکت‌های حاضر در بازار سهام نه تنها سودی از آن سهامداران خود نکرده‌اند، بلکه زیانی بین یک تا 25 درصد به معامله‌گران خود تحمیل کرده‌اند.

بازندگان اولین ماه تابستان

یافته‌های آماری «دنیای اقتصاد» نشان می‌دهد طی معاملات اولین ماه تابستان، نماد معاملاتی شرکت پگاه اصفهان با بیشترین افت قیمت به میزان 8/ 24 درصد مواجه شد. قعرنشین بعدی بازار سهام در تیرماه اما سهام شرکت صنعتی آما بود. «فاما» در یک ماه اخیر زیانی معادل 7/ 23 درصد به سهامداران خود تحمیل کرد. «زمگسا» دیگر نمادی بود که در اولین ماه تابستان با افت قیمت مواجه شد و بیش از 21 درصد از سرمایه معامله‌گران خود را دود کرد. در مجموع طی معاملات تیرماه، 70 سهم با افت قیمت تا 10 درصد، 46 نماد با کاهش قیمت بین 10 تا 20 درصد و 10 نماد نیز کاهش بیش از 20 درصدی قیمت را تجربه کردند. در مقابل اما سیمان خزر پرسود‌ترین سهام در اولین ماه تابستان بود که سودی معادل 180 درصد برای سهامداران خود به ارمغان آورد. در لیست برندگان اولین ماه تابستان می‌توان به نمادهای «خمحرکه»، «خزامیا»، «نطرین» و «خپارس» نیز اشاره کرد که به ترتیب در رتبه‌های دوم تا پنجم پربازده‌ترین سهام تیرماه جای گرفتند.

نمادهایی که از شاخص کل جاماندند؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در تیرماه، تنها 22 درصد سهام موفق به سبقت از نماگر اصلی در کسب بازدهی شدند. شاخص کل بورس تهران، میانگین وزنی قیمت سهام را نشان می‌دهد و طبیعتا در محاسبه آن نمادهای بزرگ و کامودیتی‌محور نقش اصلی را ایفا می‌کنند. بررسی‌های «دنیای اقتصاد» نشان می‌دهد در این ماه، سهام زیرمجموعه گروه‌های کانه‌های فلزی، فرآورده‌های نفتی، محصولات شیمیایی، فلزات اساسی و خودرو با بیشترین رشد قیمت همراه شدند. به تبع شاخص کل نیز بیشترین تاثیر را از سهام مذکور پذیرفت و صعود بیش از 50 درصدی را تجربه کرد. در مقابل گروه‌های کوچک بازار از صعود جاماندند.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازگشایی‌های پرقدرت نمادهای شاخص‌ساز، راه برای صعود شاخص کل بورس هموار کرد به نحوی که دماسنج بازار با رشد نزدیک به 60 هزار واحد به کانال یک میلیون و 900 هزار واحدی وارد شد.

اگرچه امروز دلار اندکی افت قیمت داشت اما در سایه بازگشایی نمادهای لیدر بازار و همچنین صف خرید سنگین در سایر نمادها، کلیت بازار سرمایه مثبت بود. بازار سرمایه حالا فاصله اندکی تا فتح کانال 2 میلیون واحد دارد و اغلب اهالی بازار اعتقاد دارند مقاومت روانی 2 میلیون واحدی حتی برای مدت کوتاه هم از صعود شاخص‌کل جلوگیری خواهد کرد اما در صورت تثبیت سایر شرایط اقتصادی، احتمال ادامه روند صعودی بیشتر است.

در معاملات امروز «ختور» با رشد 56 درصدی، «خپارس» با افزایش 27 درصدی و «خزامیا» نیز با رشد 23 درصدی به جریان معاملات بازگشتند تا گروه خودرو را به جذاب ترین گروه بورسی امروز تبدیل کنند. اما این تنها دلیل جذابیت این گروه نبود. «خودرو» در حالی امروز فقط به اندازه 7 دقیقه معامله شد که پس از آن به علت افشای اطلاعات با اهمیت متوقف شد.

با این حال در همین زمان کوتاه بیش از یک میلیاد و 216 میلیون سهم ایران خودرو داد و ستد شد تا رکورددار بیشترین حجم معامله باشد. افشای اطلاعات بااهمیت شرکت هم به افزایش قیمت محصولات این شرکت برمی‌گردد. در پی موافقت شورای رقابت به طور میانگین قیمت محصولات ایران خودرو 32 درصد افزایش یافت. روز گذشته نیز سایپا از افزایش نرخ محصولات خود خبر داد و در نتیجه می توان انتظار داشت همچنان گروه خودرو در بین پربیننده‌ترین گروه‌ها بماند.

ترکیب نمادهایی که بیشترین حجم و ارزش معاملات را داشتند هم جالب بود.  «فولاد»، «شپنا»، «خودرو»، و «وغدیر» نمادهایی بودند که بیشترین ارزش معامله را داشتند. در سوی دیگر هم همین نمادها با کمی جا به جایی، ییشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند. در طی معاملات امروز بیش از 3 هزار میلیارد تومان نقدینگی جدید توسط حقیقی‌ها به بازار تزریق شد که نشانگر تداوم ورود سرمایه‌های سرگردان به بورس است.

تحرک دلار، محرک بازارها

اگرچه شاخص کل امروز بار دیگر صعود پرقدرتی داشت اما اهالی بازار سرمایه نیم نگاهی به نرخ ارزها داشتند. به باور برخی از فعالان بازار ارز، ریسک خرید دلار در این روزها بالا رفته است و هر زمان امکان دارد بازارساز به قصد کاهش و مدیریت نرخ ارز، وارد گود شود. اختلاف بین قیمت خرید و فروش ارز و همچنین افت قابل توجه دلار در 24 ساعت اخیر برای فعالان بازارها تداعی گر شهریور و مهر 97 است. گذشته از آن با صحبت‌های شب گذشته عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، احتمال دارد در همین روزها وضعیت بازار ارز به تعادل رسیده و در نتیجه نرخ دلار افت بیشتری داشته باشد./دنیای بورس 

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازار امروز در ابتدا با حالتی متعادل و گرایشات مثبت و منفی آغاز به کار کرد و برای دقایقی هم شاهد برتری عرضه در آن بودیم اما این حالت دوام چندانی نداشت و تقاضا به عرضه غلبه کرد. شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان معاملات با افزایش بیش از 17 هزار واحدی به کانال 988 هزار رسید.

فارس، فملی و شستا سهم‌های اول بورس و کگهر، آریا و شاوان سهم‌های اول فرابورس بودند.

مجموع ارزش معاملات در روز جاری از مرز 10 هزار میلیارد تومان عبور کرد.

پالایشی‌ها مرکز توجه و خودرویی‌ها به حاشیه رانده شدند

طبق انتظار، امروز گروه پالایشگاهی بیشترین توجه را به سمت خود جلب کرد. نمادهای این گروه یکی پس از دیگری با حاشیه‌های متعدد باز شدند. «شاوان» که دیروز پیشتاز تعدیل سود بود امروز با رشد 14 درصدی قیمت، در آخرین دقیقه از زمان معاملات باز شد و بعد از آن وضعیت نماد به «ممنوع» تغییر یافت. بعداز بازگشایی «شپنا» و نوسان قابل توجه آن در ادامه بخشی از معاملات پالایش نفت اصفهان به دلیل سفارش‌گیری و انجام معاملات خارج از حد آستانه تایید نشد و معاملات آن ابطال شد تا حد نوسان آن در محدوده 5 درصد باقی بماند. دیگر نمادهای گروه پالایشی نیز امروز در سقف قیمتی معامله می‌شدند.

معاملات در گروه بانکی‌ها نیز بعد از اصلاح قیمت، این روزها متعادل دنبال می‌شود. اما خودرویی‌ها عنوان طولانی‌ترین صف فروش‌ها را خود اختصاص دادند. «خگستر» و «خزامیا» صف فروش چند صد میلیونی داشتند. بیشتر نمادهای این گروه نیز امروز قرمزپوش بودند. «خودرو» و «خساپا» نیز بیشترین حجم معاملات امروز را به خود اختصاص دادند.

بازگشت شستا به تایم عادی معاملات

ناظر بازار در پایان معاملات امروز اعلام کرد شستا بالاخره از فردا سه‌شنبه 13 خرداد به روند عادی معاملات بازمی‌گردد و ساعت انجام معامله در آن از 8:30 تا 12:30 خواهد بود.

 

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.