دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی زاده؛ حقیقی‌ها امروز حدود هزار و 900 میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.

ارزش کل معاملات خرد 12 هزار و 500 میلیارد تومان بود، افراد حقیقی 86 درصد یعنی 10 هزار و 800 میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان 15 درصد از کل معاملات شد.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه “محصولات شیمیایی”، “فلزات اساسی” و “خودرو و ساخت قطعات” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “سرمایه‌گذاری‌ها” و “خرده فروشی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «خودرو»، «تاپیکو» و «فملی» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «وآیند»، «آریان» و «خبهمن» معطوف بود.

مالکیت حقیقی در ترکیب سهامداری شرکت ایران‌ خودرو معادل 400 میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقوقی بانک آینده با برتری 160 میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 155 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 77 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم حدود 600 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 99.6.25

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.25

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

شاخص کل بورس در 1 ساعت و نیم از آغاز معاملات امروز دوشنبه 24 شهریور ماه رشد 25 هزار و 950 واحدی (1.64 درصدی) داشت و به رقم 1 میلیون و 604 هزار واحدی رسید.

با این حال شاخص هم وزن 428 واحد منفی (منهای 0.1 درصد) بود و به ایستگاه 422 هزار واحد بازگشت که می‌تواند نشان دهنده خروج پول حقیقی‌ها و آغاز خرید از سوی حقوقی‌ها باشد.

ارزش کل بازار نیز با رشد خوب معاملات امروز بار دیگر به بازه 6 هزار هزار میلیارد تومان افزایش یافت ولی ارزش معاملات امروز، 5 هزار و 640 میلیارد تومان است.

همه نمادهای شاخص ساز شامل فارس، فولاد، فملی و کگل در معاملات امروز نیز رشد مثبت داشتند و اثرگذاری آنها بین 2 تا 4.5 هزار واحد در شاخص کل بورس بود.

بیشترین صف‌های خرید به نمادهای ثامید، فولاد، فملی، وبصادر و کگل به ترتیب با ارزش 290، 240، 128، 120 و 96 میلیارد تومان اختصاص دارد.

بیشترین صف‌های فروش نیز به نمادهای وملی، ثشاهد، حکشتی، خبهمن و لپارس با ارزش به ترتیب، 500، 315، 251، 219 و 184 میلیارد تومان تعلق دارد.

گروه‌های لیزینگ، بیمه، حمل و نقل، سرمایه گذاری و سیمان سرخ پوش است و گروه‌های فلزات و پتروشیمی‌ها سبزپوش هستند که احتمالاً به دلیل ورود حقوقی‌ها به خرید سهام نمادهای فلزی و پتروشیمی متعلق به سهامداران حقیقی است.

یکی از دلایل تقویت صف خرید برای نمادهای معدنی، جلسه عصر دیروز سازمان بورس، کمیسیون اقتصادی مجلس با ایمیدرو و شرکتهای بزرگ و صنایع معدنی است که در این جلسه ایمیدرو راهبری سبدگردانی شرکت های معدن و صنایع معدنی بازار سرمایه را برعهده گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، در ساعت 9:30 جمع صف‌های خرید حدود 860 میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش 11 هزار و 80 میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به 10 هزار و 220 میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «آریان»، «وملی» و «خبهمن» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان 620 میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «بپیوند»، «آریا» و «زاگرس» در نوبت انتظار است.

ارزش 10 صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع 650 میلیارد تومان (76 درصد کل) و 10 صف فروش برتر سه هزار و 370 میلیارد تومان (30 درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 17 نماد و حجم صف‌های فروش در 187 نماد بیش از 10 میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف عمران و توسعه شاهد (ثعمرا) به پنج درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و 500 میلیارد تومان است و پس از آن گروه “سرمایه‌گذاری‌ها” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن هزار و 270 میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “عرضه برق، گاز و …” با تقاضای خرید ناچیز 170 میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 29 درصد از 12 هزار میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و 400 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 504 درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به 14 هزار و 400 میلیارد تومان خواهد رسید.

صفهای خرید و فروش بورس 99.6.19

نقشه صفوف خرید و فروش سهام 99.6.18

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

امروز یک شنبه 16 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد 18 هزار واحدی رو به رو بود.

بازار با فضایی مثبت آغاز به کار کرده است.

برترین صف های خرید در پیش گشایش بازار

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 16 شهریورماه

در گروه خودرویی‌ها شاهد سبز پوشی دو نماد خودرو و خساپا هستیم. خودرو در قیمت 381 تومان پیشروی بیش از 3 درصدی دارد. خساپا در قیمت 321 تومان رشد 1 درصد دارد. خگستر، خبهمن و سایر نمادها متعادل و مثبت هستند.

در گروه فلزات اساسی نماد فملی در قیمت 3518 تومان صف خرید 116 میلیونی دارد. #فولاد در قیمت 1929 تومان نیز صف خرید را تجربه می‌کند. فخوز و کاوه نیز از دیگر نمادهای دارای صف خرید هستند.

شستا با رشد 3 درصد در قیمت بالاتر از سطح 3960 تومان در حال داد و ستد است. وغدیر در سقف قیمت روزانه صف خرید بالای 17 میلیون سهمی را تجربه می‌کند.

223225
 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصادآنلاینسپهر علی‌یاری؛ حقوقی‌ها امروز حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان بیشتر از افراد حقیقی سهام خریدند.

کل ارزش معاملات خرد بیش از هفت هزار و 300 میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی 68 درصد یعنی پنج هزار میلیارد تومان سهام خریدند و نسبت به حقیقی‌ها 35 درصد برتری داشتند.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه “فلزات اساسی”، “چندرشته‌ای صنعتی” و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “زراعت و خدمات وابسته” و “حمل و نقل آبی” کمی به نفع حقیقی‌ها بود.

سه نماد «شستا»، «خبهمن» و «فولاد» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «زاگرس»، «سامان» و «زملارد» معطوف بود.

در ترکیب سهامداری شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی مبلغ 233 میلیارد تومان افزایش سهام حقوقی اتفاق افتاد و در معاملات گروه بهمن نیز 98 درصد خریدها از سمت حقوقی بود. از سوی دیگر مازاد خرید کدهای حقیقی در سهام پتروشیمی زاگرس به 14 میلیارد تومان رسید.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 16 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 143 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول تنها 60 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم دو هزار و 600 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 99.6.12

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.12

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود 12 هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «آریا»، «خبهمن»، «ثشاهد» و «ثنوسا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز معاملاتی هفته معادل 608 میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی دست به دست شد، پلیمر آریا ساسول حدود سه ماه پس از عرضه اولیه آن 368 میلیارد تومان معامله و دوم شد و سهام گروه بهمن نیز به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.5

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “خودرو و ساخت قطعات” تعلق داشت به طوری که هزار و 350 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “انبوه‌سازی، املاک و مستغلات” با معاملات هزار و 200 میلیارد تومانی دوم شد و “محصولات شیمیایی” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 12.3 درصد از کل سهام کاشی سعدی (کسعدی) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 23 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 20 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 48 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.5

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود 6 هزار و 790 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد (به جز عرضه اولیه) و بدین ترتیب کمترین ارزش روزانه معاملات خرد در پنج ماه اخیر رقم خورد.

پنج نماد «وپارس»، «فملی»، «فولاد»، «خبهمن» و «غزر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-5.29

در آخرین روز معاملاتی هفته معادل 708 میلیارد تومان سهام بانک پارسیان دست به دست شد، ملی صنایع مس ایران پس از معاملاتی به ارزش 366 میلیارد تومان دوم شد؛ سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” تعلق داشت به طوری که یک هزار و 250 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “فلزات اساسی” با معاملات یک هزار و 50 میلیارد تومانی دوم شد و “خودرو و ساخت قطعات” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 6.1 درصد از کل سهام صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود (کشرق) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 36 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 12 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 23 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 5.29

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی‌زاده؛ حقوقی‌ها تا ساعت 12:45 حدود 950 میلیارد تومان بیشتر از اشخاص حقیقی سهام خریدند. کل ارزش معاملات خرد بیش از 10 هزار میلیارد تومان بود و بدین‌ترتیب خالص فروش حقیقی‌ها به 9 درصد از کل معاملات رسید.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در گروه “سیمان” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “محصولات شیمیایی”، “فلزات اساسی” و “فرآورده‌های نفتی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «سیتا»، «فولاد» و «خبهمن» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «فملی»، «فارس» و «شبندر» معطوف بود.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 60 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 148 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول 500 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و 430 میلیارد تومان بود.

تغییر_مالکیت_حقیقی_و_حقوقی_در_بازار_سهام_990526

تغییر_مالکیت_صنایع_در_بورس_950526

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

افت تاریخی شاخص سهام: بررسی‌های «دنیای‌اقتصاد» نشان می‌دهد که ریزش روز شنبه شاخص کل بورس تهران، تاریخی‌ترین افت مقداری این نماگر بوده است. ضمن آنکه طی پنج ماه اخیر یعنی درست پس از شوک بزرگ ناشی از شهادت سردار سلیمانی به بازار سهام، بیشترین افت درصدی را در معاملات دیروز شاهد بودیم. در داد و ستد‌های نخستین روز کاری هفته 86 درصد سهام در کلیت بازار منفی شد. ارزش معاملات خرد سهام نیز به دلیل تردید معامله‌گران از روند آتی بازار به 8 هزارو 219 میلیارد تومان رسید که کمترین رقم از نیمه خردادماه تا کنون است. با این حال، نقش حقوقی‌ها نسبت به روز‌‌های گذشته معاملاتی پررنگ‌تر بود؛ به‌طوری که خالص تغییر مالکیت 451 میلیارد تومان از حقیقی‌ به حقوقی به ثبت رسیده است و تا حدودی بازار متعادل شد. نگاهی به داده‌های آماری نشان می‌دهد که بیشترین حمایت حقوقی‌ها در نماد‌های بزرگ و شاخص‌ساز از جمله «خبهمن»،‌ «فارس»، «فملی»، «وبصادر»، «کگل» و «فخوز» بوده است. از سویی سهامداران حقیقی نیز برخی نماد‌های معاملاتی همانند «سیتا»، «آسیا»، «وپارس»، «برکت» و «ثنوسا» را مورد توجه قرار داده و بیشترین صف‌های خرید را در این نماد‌ها به خود اختصاص دادند. بر اساس این گزارش، نمادی مانند «فولاد» که چند روزی در منفی 5 درصد مورد معامله قرار می‌گرفت گویا به نقطه جذاب قیمتی رسیده و روز شنبه 6/ 16 میلیارد تومان ورود پول حقیقی به آن صورت گرفته است.

متهمان افت بورس: برخی از اهالی بازار سرمایه فروش سهام عدالت توسط شرکت‌های کارگزاری را عامل اصلی ریزش‌ چهار روز کاری اخیر عنوان می‌کنند، این در حالی است که به اعتقاد کارشناسان شاخص کل و قیمت سهام شرکت‌ها تا حدودی اشباع شده بود و اکنون فرصت مناسبی برای اصلاح و تجدید قوا برای صعود مجدد فراهم شده است.  از طرفی انتظارات ریزشی از سوی سرمایه‌گذاران نیز تا حدودی در ورود بازار به فاز منفی اثر‌گذار بود بنابراین هنگامی که سرمایه‌گذاران به این نتیجه برسند که زمان برگشت بازار فرا رسیده است با کوچک‌ترین بهانه‌ای شاخص‌های سهامی وارد روند صعودی خواهند شد. با این حال در داد و ستد‌‌های نخستین روز کاری هفته صف‌نشینی سرمایه‌گذاران برای فروش در حالی لحظه به لحظه سنگین‌تر می‌شد که اکثر سهامداران از نماد‌های معاملاتی خود با ضرر و زیان خارج شدند.

تزریق هیجان با دامنه نوسان: «دنیای‌اقتصاد» به مراتب بر لزوم حذف قوانین زائدی که خود عامل ایجاد هیجان در بازار هستند، تاکید کرده است. هیجانی که روزهای مثبت و منفی نشناخته و در تمامی دوره‌ها، وضعیتی خلاف واقع بر معاملات سهام حاکم می‌کند که شاید تنها متضرر این روند معامله‌گران باشند. به گفته تحلیلگران یکی از عمده دلایل شکل‌گیری الگوی رفتار جمعی در معاملات بازارها، کم‌عمقی بازار در کنار قوانین زائد و دست و پاگیری است که به هیجانات دامن زده و در نهایت سبب شکل‌گیری صف‌های پرحجم در سمت خرید یا فروش (بسته به روند معاملات) می‌شود؛ به‌طوری که معامله‌گران بدون توجه به پشتوانه‌های منطقی (چه بنیادی و چه تکنیکال) و تنها با نگاه به میزان تقاضا و عرضه ایجاد شده در سقف‌ و کف قیمتی، به جمع صف‌ها می‌پیوندند. در واقع تا زمانی که تشکیل صف به‌عنوان ملاکی برای ارزندگی یک سهم یا بالعکس شناخته می‌شود، واکنش‌های غیرمنطقی نیز دور از انتظار نیست. با این حال همچنان سازمان بورس در حفظ محدودیت دامنه نوسان پافشاری می‌کند. با حذف محدودیت دامنه نوسان یا بازتر کردن میزان آن، اما ریسک معاملات نیز افزایش یافته و افزایش احتیاط میان سرمایه‌گذاران را شاهد خواهیم بود. ضمن آنکه دوره‌های فرسایشی در بازار سهام شکل نمی‌گیرد و عرضه و تقاضا در عرض چند ساعت بازار را به تعادل می‌رسانند. موضوعی که می‌تواند بازار سهام را به سمت بازاری منطقی و تحلیلی‌تر سوق دهد.

بهانه‌ای تحت عنوان سهام عدالت: حامد ستاک، کارشناس بازار سرمایه در واکنش به چرایی ریزش شدید شاخص بورس به «دنیای‌اقتصاد» می‌گوید:‌ فراز و فرود در بازار سرمایه امری عادی است اما رفتار هیجانی و توده‌وار سهامداران از اصلی‌ترین دلایل ریزش بازار سهام در این روز‌ها محسوب می‌شود.  به گفته او هر اندازه که در روند صعودی به‌صورت هیجانی رفتار شود یقینا در روند کاهشی نیز رفتاری هیجانی رخ خواهد داد. با توجه به شدت رشد بازار سهام طی چند وقت اخیر، رفتار کنونی شاخص طبیعی ارزیابی می‌شود. با این حال احتمالا در چند روز آینده بازار با یک تغییر روند، رفتاری منطقی به خود بگیرد. این تحلیلگر بازار سرمایه با در نظر گرفتن احتمال تداوم روند منفی بیان کرد: در صورتی که بازار ریزش بیشتری را تجربه کند می‌توان شاهد بیش‌واکنشی در بورس بود. به اعتقاد ستاک در حال حاضر افت بازار جنبه روانی دارد چرا که هیچ‌گونه اتفاق بنیادی و ویژه‌ای در بازار سهام رخ نداده است. سهامداران باید از لحاظ روانی به این اقناع برسند که بازار سرمایه شرایط ریزشی ندارد و می‌تواند به روند صعودی بازگردد. این کارشناس بازار سرمایه درباره میزان اثر‌گذاری فروش سهام عدالت در ریزش بازار سهام افزود: زمانی که بازار تصمیم به تغییر جهت از شرایط صعودی به نزولی و بالعکس می‌گیرد به دنبال بهانه‌ای است که تغییر روند را انجام دهد. زمانی که بازار قصد تغییر روند دارد هر خبر و شایعه‌ای را می‌تواند مبنای عمل خود قرار داده و مسیر حرکتی خود را تغییر دهد. حجم معاملات نشان می‌دهد که خیلی تحت تاثیر فروش سهام عدالت قرار نگرفته است بلکه این مهم بهانه‌ای برای نزول بازار شد. ستاک معتقد است، بعد از مدتی که قیمت سهام افت کرد،‌ شرکت‌هایی که از لحاظ بنیادین وضعیت سودآوری مناسب‌تری دارند به قمیت ارزنده‌ای خواهند رسید و تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران با توجه به شرایط مطلوب شرکت‌ها افزایش پیدا می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری، روز جاری در مجموع حدود 12 هزار و 300 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وپارس»، «فولاد»، «سیتا»، «خبهمن» و «وشهر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز هفته معادل یک هزار میلیارد تومان سهام بانک پارسیان دست به دست شد، فولاد مبارکه اصفهان یک پله پایین آمد و دوم شد؛ سهام سرمایه‌گذاری سیمان تامین از زمان عرضه اولیه همواره در سقف دامنه مجاز قیمت معامله می‌شد و سرانجام پس از افزایش التهابات، دست یافتنی شد. عرضه‌های زیاد که سهامدار عمده نیز نقش پررنگی در آن داشت باعث شد برای دقایقی اثری از صف سنگین خرید دیده نشود و ارزش معاملات به حدی برسد که این سهم تازه‌وارد به جایگاه سوم برسد.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-5.25

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” تعلق داشت به طوری که دو هزار و 320 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “فلزات اساسی” با معاملات یک هزار و 820 میلیارد تومانی دوم شد و “محصولات شیمیایی” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 5.6 درصد از کل سهام نوسازی‌ و ساختمان ‌تهران‌ (ثنوسا) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 34 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 22 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 25 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش-معاملات-سهام-5.25

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.