دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1دتولید4.361.33
2حرهشا2.682.46

1. دتولید : داروسازی تولید دارو با نماد دتولید در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد دیروز هم جزو سهام برگزیده قرار داشت و امروز با حجم سنگینی که در آن معامله شد به صف خرید رسید. هر کد حقیقی نزدیک به 50 میلیون تومان در این نماد خرید انجام داد. در ادامه باید ببینم می تواند از سقف تاریخی خود در حوالی 3100 تومان عبور کند یا خیر.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 23 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. حرهشا : رهشاد سپاهان با نماد حرهشا، در بازار پایه زرد فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. بعد عبور از سقف قبلی در محدوده 3500 تومان، امروز توانست با حجم بالا معامله شود و به صف خرید رسید. مهمترین حمایت محدوده 3500 تومان است که در صورت از دست رفتن این ناحیه، حمایت مهم بعدی در حوالی 3 هزار تومان است. مهمترین مقاومت نیز سقف قبلی در منطقه 4100 تومان است. در معاملات امروز هر کد حقیقی نزدیک به 30 میلیون تومان خرید کرد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 23 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

رهشاد سپاهان با نماد حرهشا در بازار پایه زرد فرابورس و گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات قرار دارد. چارت زیر وضعیت تکنیکال نماد حرهشا در تایم فریم روزانه و لگاریتمی را نشان می دهد:

تحلیل تکنیکال حرهشا به همراه نمودار (6 آبان ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

تصویب قوانین جدید بازار پایه و ریزش های اخیر بازار سهام باعث شد تا این نماد از سقف 3600 تومان که در اواخر مرداد ماه امسال به ثبت رسانده بود تا 1750 تومان افت قیمت داشته باشد.

مطابق چارت، این نماد نسبت به منطقه کف کانال در 1750 تومان واکنش نشان داد و در صورت ادامه روند صعودی، انتظار داریم تا محدوده 3000 تومان و خط میانی کانال به عنوان هدف اول و تا محدوده قیمتی 5000 تومان و سقف کانال صعودی به عنوان تارگت دوم رشد قیمتی را تجربه کند.

در صورت از دست رفتن کف کانال و همینطور محدوده قیمتی 1750 تومان، حمایت بعدی این سهم محدوده 1450 تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.