دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتاً بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است،معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفاً برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 نیرو 13.8 3.42
2 حخزر 8.82 4.38

1. نیرو : نیرو سرمایه با نماد نیرو در گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. این نماد در اسفند سال گذشته نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت. بعد از واکنش به محدوده حمایتی 2500 تومان، امروز حجم سنگینی در این نماد معامله شد. هر کد حقیقی به صورت میانگین حدود 60 میلیون تومان در این نماد خرید داشت.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 23 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. حخزر : کشتیرانی دریای خزر با نماد حخزر در گروه حمل و نقل آبی و بازار دوم فرابورس قرار دارد. این نماد نیز در بهمن سال گذشته جزو سهام برگزیده قرار داشت. بعد از رشد تا محدوده 3 هزار تومان، دچار اصلاح شد و تا سقف قبلی در قیمت 2130 تومان افت قیمت را تجربه کرد. بعد از واکنش به این ناحیه، شاهد حجم سنگینی در این نماد بودیم و هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 60 میلیون تومان خرید کرد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 23 فروردین ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با 30 روز گذشته معامله شده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 حخزر 7.24 1.90
2 وایرا 12.9 2.86
3 سقاین 3.07 1.77

1. حخزر : کشتیرانی دریای خزر با نماد حخزر در گروه حمل و نقل آبی و بازار دوم فرابورس قرار دارد. بعد از شکست سقف قبلی در قیمت 2313 تومان، امروز حجم بسیار سنگینی در این نماد معامله شد.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 21 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. وایرا : سرمایه گذاری صنایع ایران با نماد وایرا در گروه سرمایه گذاری ها و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. روز معاملاتی قبل، این نماد پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و تقسیم سود نقدی، با 17 درصد مثبت و بر روی سقف قبلی در محدوده 800 تومان بازگشایی شد. امروز در بالای محدوده مهم 800 تومان حجم بالایی را شاهد بودیم.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 21 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. سقاین : سیمان قاین با نماد سقاین در بازار دوم بورس و گروه سیمان قرار دارد. امروز در این نماد حجم بالایی معامله شد و باید در ادامه ببینیم که می تواند سقف 3800 تومان شکسته شود یا نه.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 21 بهمن ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، در اولین روز شروع کاری بازار سهام، نمادهای «یکم ابان سهام»، «بایکا»، «وپخش»، «ونفت»، «حخزر»، «خراسان»، «کشاورزی ثابت»، «اینده نگر بازار» و «زگلدشت» درباره مجامع خود اطلاعیه‌های زیر را در سامانه کدال منتشر کردند.

«بایکا»: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بر اساس اگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ سه اردیبهشت ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه راس ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل میدان توحید، خیابان نیایش شرقی، روبه‌روی بوستان خوش، پلاک ۳۳، طبقه اول، شرکت کابل‌سازی ایران برگزار شد و در خصوص دستور جلسات تصمیم‌گیری کرد.

«وپخش»: از کلیه سهامداران، وکیل یا قایم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۲۹ تیر ماه سال ۹۸ در محل تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی)، مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار می‌شود حضور بهم رسانند.

«ونفت»: از کلیه سهامداران، وکیل یا قایم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌ود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۱ روز سه‌شنبه مورخ ۱۱ تیر ماه سال ۹۸ در محل تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش (ایت الله هاشمی رفسنجانی)، روبه‌روی ساختمان وزارت نیرو، مرکز همایش‌های هتل قلب برگزار می‌شود حضور بهم رسانند.

«حخزر»: خلاصه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بر اساس اگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ پنج خرداد ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه راس ساعت ۱۰ روز پنجشنبه مورخ ۳۰ خرداد ماه سال ۹۸ در محل استان گیلان، بندرانزلی، خیابان شهید مصطفی خمینی، تالار اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، طبقه همکف برگزار شد و در خصوص دستور جلسات تصمیم‌گیری کرد.

«اینده نگر بازار»: پیرو اگهی منتشر شده در سامانه کدال در تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع صندوق سرمایه‌گذاری راس ساعت ۱۳ مورخ ۲۹ خرداد ماه سال ۹۸ در محل صندوق با حضور ۱۰۰ درصد دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری دارای حق رای، نماینده متولی و حسابرس صندوق در خصوص دستور جلسات تصمیم‌گیری کرد.

«خراسان»: خلاصه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بر اساس اگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ یک خرداد ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه راس ساعت ۱۵ روز چهارشنبه مورخ ۲۹ خرداد ماه سال ۹۸ در محل سالن امفی تیاتر مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش به ادرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان جام جم، نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار شد و در خصوص دستور جلسات تصمیم‌گیری کرد.

«کشاورزی ثابت»: از کلیه دارندگان واحدهای ممتاز، وکیل یا قایم مقام قانونی صاحبان واحدهای ممتاز و همچنین نماینده و یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌شود تا در جلسه مجمع این صندوق که در ساعت ۱۴ مورخ چهار تیر ماه سال ۹۸ در محل تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان شهید علی شهاب (یازدهم)، پلاک ۱۴، شرکت کارگزاری بانک کشاورزی برگزار می‌شود حضور به هم رسانید.

«زگلدشت»: خلاصه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بر اساس اگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ دو خرداد ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده راس ساعت ۹ روز سه‌شنبه مورخ ۲۸ خرداد ماه سال ۹۸ در محل اصفهان، مقابل پلیس راه شاهین شهر، کیلومتر هشت جاده علویجه، سمت چپ جاده اختصاصی برگزار شد و در خصوص دستور جلسات تصمیم‌گیری کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

در روزی که شاخص بورس قادر به بازپس گیری ۳۲۸۴ واحد شد، نفت و گاز پارسیان، پارس الکتریک، سیمان فارس و کشتیرانی دریای خزر از رویدادی با اهمیت خبر دادند.

به گزارش سیگنال، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص بورس با جهش 3284 واحدی مقداری از شرایط ناخوش روزهای قبل را بهتر کرد و به 163 هزار و 138 واحد رسید، شرکت های نفت و گاز پارسیان، پارس الکتریک، سیمان فارس و کشتیرانی دریای خزر از رویدادی با اهمیت خبر دادند.

براساس این گزارش، “پارسان” با سرمایه بیش از 4 هزار میلیارد تومانی، سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور 97 را با 18 درصد افزایش از 462 به 543 ریال رساند و در عملکرد 9 ماهه هم قادر به تحقق 64 درصد معادل 348 ریال شد. این تعدیل سود ناشی از افزایش سود تقسیمی شرکت های پتروشیمی پردیس و سرمایه گذاری هامون سپاهان بود.

پارس الکتریک 30 میلیارد تومانی هم که اخیرا” با اعلام تحقق سود 853 ریالی سود در نیمهخ اول سال از افزایش 423 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته خبر داده بود اعلام کرد مزایده ملک مطهری فاقد برنده بوده و با هماهنگی هیات مدیره شرکت ، مقرر شده مجددا مزایده برگزار شود.

سیمان فارس 23.3 میلیارد تومانی نیز که امروز شاهد صف فروش و افت 1.4 درصدی قیمت سهام بود از برنامه افزایش سرمایه خبر داد و اعلام کرد بر اساس تکلیف مجمع سالانه مبنی بر بازنگری طرح انتقال سیمان به سایت خرامه، با توجه به شرایط اقتصادی جدید علی الخصوص افزایش نرخ ارز و به تبع آن افزایش هزینه ها، جهت توجیه پذیری طرح اقدام به عقد قرارداد با مشاور مورد تایید (بانک عامل) صورت پذیرفته است که پس از تهیه گزارش و اخذ موافقت سهامدار عمده (سیمان فارس و خوزستان) جهت افزایش سرمایه اقدام مقتضی به عمل خواهد آمد

کشتیرانی دریای خزر هم که با سرمایه 108 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس حضور دارد نکاتی درباره برآوردهای جدید ناشی از تاثیرات نرخ ارز و سایر عوامل تاثیرگذار اعلام کرد و با توقف نماد روبرو شد.

توضیحات مهرداد باقری نژاد بنام مدیرعامل “حخزر” به شرح زیر است: