دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
31 شهریور 1399

شرکت سرمايه‌گذاری مسكن زاينده رود (با نماد ثرود) از جمله شرکت های صنعت ” انبوه سازی، املاك و مستغلات ” در بازار اول فرا بورس تهران است.

اگر حرکت قیمت در سهم ثرود را در کانال صعودی ماژور تصور کنیم، اخیرا قیمت سه بار تلاش کرده تا سقف کانال خود را بشکند اما موفق نبوده است. با توجه به این که روند غالب بر سهم ثرود صعودی ست می توان انتظار داشت هدف 700-720 تومان در کوتاه مدت در دسترس باشد.

در صورتی که قیمت تا محدوده حمایتی 520 تومان اصلاح داشته باشد، فرصت ورود کم ریسک تر را فراهم می کند. مهمترین حمایت سهم ثرود در 400-420 تومان واقع شده است. تا زمانی که این محدوده حمایتی حفظ شود، دیدگاه ما به روند صعودی سهم تغییر نخواهد کرد. برای تعیین هدف میان مدت از ابزار فیبوناچی اکستنشن استفاده کردیم. بنابراین هدف بعدی قیمت در صورت تحقق سناریوی صعودی 900-920 تومان خواهد بود.

نمودار تحلیل تکنیکال ثرود 7 دی 98
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری مسکن زاینده رود با نماد ثرود در گروه انبوه سازی، املاک و مستغلات قرار دارد.

چارت زیر تحلیل تکنیکال این نماد در تایم فریم روزانه را نشان می دهد:

تحلیل تکنیکال ثرود (سرمایه گذاری مسکن زاینده رود) دوشنبه 11 شهریور ماه 1398
جهت مشاهده تصویر با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

مهمترین مقاومت پیش روی این نماد منطقه قیمتی 300 تومان است.

در صورت شکست این ناحیه، می توانیم محدوده 380 تا 400 تومان را به عنوان هدف برای این نماد در نظر بگیریم.

مهمترین حمایت این سهم محدوده 240 تومان است که در صورت اصلاح تا این ناحیه، انتظار واکنش مثبت را داریم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

به نظر می‌رسد، رکود سنگین صنعت ساختمان در سال جاری، هم اکنون بسیاری از شرکت‌های ساختمانی را تحت تأثیر قرار داده است.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز ، ظاهراً می‌بایست در انتظار زیاندهی شرکت‌های زیرمجموعه عرضه‌شده توسط گروه سرمایه‌گذاری مسکن نظیر مسکن زاینده‌رود، در سال‌های آتی نیز بود. همچنین، به نظر می‌رسد، رکود سنگین صنعت ساختمان در سال جاری، حالا بسیاری از شرکت‌های ساختمانی را تحت تأثیر قرار داده و امروز نیز شاهد انتشار گزارش حسابرسی شده و تحقق زیان “ثرود ” در سال مالی 1397 بودیم.

سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود، شرکتی با 500 میلیارد ریال سرمایه و ارزش دارایی‌هایی معادل 1237 میلیارد ریال که در سال مالی 1397، موفق به تحقق زیانی 27.5 میلیارد ریالی شده است.

از نکات جالب صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت در سال مالی قبل، عدم شناسایی سود از واگذاری پروژه نیمه‌کاره بهار آزادی و شناسایی سود ناچیز 26 میلیارد ریالی از 226 میلیارد ریال درآمد پروژه‌های واگذاری در این سال است که نشان از حاشیه سود اندک این شرکت دارد.

لازم به ذکر است، کاهش حاشیه سود در کنار بیش از 32 میلیارد ریال هزینه‌های عمومی و افزایش 83 درصدی هزینه‌های مالی شرکت از اصلی‌ترین دلایل تحقق زیان این شرکت در سال مالی 1397 است.