دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پتایر1.32128
2ثباغ2.5816

1. پتایر: ایران تایر با نماد پتایر، در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. بعد از واکنش به محدوده 8 هزار تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه، این سهم امروز در صف خرید قرار داشت.

95 درصد از فروش های امروز این نماد توسط یک کد حقوقی انجام گرفت که 35 کد حقیقی با سرانه 435 میلیون تومان خرید های پرقدرتی را در این نماد رقم زدند. میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد 13 میلیون تومان بوده است.

مهمترین مقاومت سهم، سقف قبلی در قیمت 11 هزار تومان است و در صورت عبور از این قیمت، سقف کانال در حوالی 15 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

حمایت های مهم سهم نیز، محدوده های 8 هزار تومان و 6550 تومان است.

2. ثباغ: شهرسازی و خانه سازی باغ میشه با نماد ثباغ در بازار فرابورس و گروه انبوه سازی قرار دارد. این نماد امروز با حجم نسبتا بالایی که معامله شد توانست از سقف تاریخی خود عبور کند.

88 درصد فروش های امروز توسط کدهای حقوقی انجام گرفته است و 193 کد حقیقی، عمده خریدها را با سرانه 193 میلیونی انجام داده اند. میانگین سرانه خرید در ده روز اخیر در این نماد32 میلیون تومان بوده است.

در صورت تثبیت روی این سقف، ادامه روند صعودی و اهداف 2500 تومان و 3 هزار تومان برای این نماد محتمل است.

در صورت کاهش قیمت نیز، مهمترین حمایت ها، محدوده 1300 تومان و 1500 تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینمحمدمهدی اسفندیاری؛ حقیقی‌ها تا ساعت 12:30 حدود 430 میلیارد تومان کمتر از اشخاص حقوقی سهام خریدند. کل ارزش معاملات خرد نزدیک به 15 هزار میلیارد تومان بود و بدین‌ترتیب خالص فروش حقیقی‌ها به سه درصد از کل معاملات رسید.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه “مخابرات”، “سرمایه‌گذاری‌ها” و “حمل و نقل” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “محصولات شیمیایی”، “انبوه‌سازی” و “محصولات غذایی و آشامیدنی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «اخابر»، «وخارزم» و «فولاد» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «ثباغ»، «وامید» و «فارس» معطوف بود.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 60 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 173 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول هزار میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و 400 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 5.21

مالکیت-صنایع-5.21

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.