دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات که آماده عرضه اولیه 20 درصدی سهام برای چهارشنبه هفته جاری شده و فرآیند سفارش گیری آن یکشنبه بعداز ظهر انجام می شود، صورت های مالی حسابرسی نشده سه ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد.

براین اساس، “وسپهر” در این مدت 2.06 هزار میلیارد تومان سود خالص محقق کرده که عمدتاً از محل فروش سرمایه گذاری ها حاصل شده است. این در حالی است که شرکت در 12 ماهه سال 98 مبلغ 564.8 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده بود. همچنین 2064 ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته با رشد 2920 درصدی روبرو شده است.

طی سه ماهه اول سال افزایش حدود 41 درصدی در مبلغ سرمایه گذاری ها (1.3 هزار میلیارد تومان) مشاهده می شود که عمده افزایش آن مربوط به شرکت های بورسی، صندوق های سرمایه گذاری و اوراق مشارکت مبالغ 779.3 و 512.1 میلیارد تومان است.

سرمایه گذاری های بورسی سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرا ت درپایان سال مالی منتهی به خرداد 99 مشتمل بر 89شرکت در21 صنعت مختلف با بهای تمام شده 2.7 هزار میلیارد تومان بوده است. ارزش روز سرمایه گذاری های بورسی حدود 7.3هزار میلیارد تومان بالاتر از بهای تمام شده است. مازاد این ارزش تحت تاثیر شرایط بازار سرمایه و نیز ثبت بازده 149.8 درصدی شاخص کل در سه ماهه اول سال بوده است.

مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر

تامین و تدارک منابع کافی به منظور مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های انرژی سپهر، پتروشیمی گچساران، پرداخت الکترونیک سپهر، فناوری راه حل های هوشمند سپهر و واسپاری سپهر صادرات جهت تسریع در تکمیل طرح ها و برنامه های مالی اقتصادی شرکت های فوق

عرضه سهام شرکت های سرمایه پذیر در بازار سرمایه

با توجه به ظرفیت بالای شرکت های زیرمجموعه از قبیل تامین سرمایه سپهر، توسعه نیشکر و صنایع جانبی و انرژی سپهر و از سوی دیگر با توجه به اقبال عمومی سرمایه گذاران نسبت به بازار سرمایه، گروه مالی با هماهنگی سایر سهامداران در پی آن است که سهام سه شرکت مذکور را در بازار سرمایه عرضه کند. تحقق این مهم منوط به همکاری سایر سهامداران عمده خواهد بود.

فروش یا عرضه سهام شرکت های ساختمانی

طبق سیاست های کلی نظام ،برنامه های بانک مرکزی و قواعد بانکداری بین الملل، بانک ها موظفند سطح مالکیت در بنگاه های تحت مدیریت را کاهش دهند و نسبت به واگذاری سهم در شرکت های تابعه اقدام کنند. شرکت گروه مالی سپهر صادرات در راستای کمک به خروج بانک از بنگاهداری در تلاش است تا بخش عمده ای از سرمایه گذاری ها در سهام شرکت های ساختمانی را کاهش دهد.

از آنجا که یکی از اهداف تاسیس گروه مالی کمک به بانک جهت خروج از بنگاهداری بوده و با عنایت به اینکه مشکلات چند سال گذشته مانع از تحقق این هدف شد لذا برنامه واگذاری شرکت های ساختمانی دربرنامه های آتی گروه مالی سپهرصادرات قرار دارد.تحقق این امر از راه های مختلفی از جمله عرضه سهام شرکت ها در بازار سرمایه یا فروش سهام آنها در خارج از بازار سرمایه و نیزفروش پروژه های شرکت ها امکان پذیر خواهد بود. وضعیت بازار املاک و بازار سرمایه در تحقق این مهم در کنار یافتن مشتریان بالقوه، کلیدی خواهد بود.

صورت مالی سه ماهه شرکت اصلی

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از 19 شهریور با نماد “وسپهر” و در گروه سرمایه گذاری ها به عنوان شصت و چهارمین شرکت در بازار اول فرابورس درج شد تا آماده عرضه 20 درصدی سهام (شامل عرضه به عموم و صندوق‌های سرمایه‌ گذاری در روزهای اولیه) و 10 درصد ظرف مدت سه ماه با هماهنگی فرابورس باشد.

طبق بررسی های بورس پرس، گروه مالی سپهر صادرات به عنوان یکی از شرکت های تابعه بانک صادرات با سرمایه اسمی 60 میلیارد تومان تاسیس و در 14 آبان سال 93 نزد مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید. در سال 98 سرمایه از 60 میلیارد تومان به هزار میلیارد تومان معادل 1567 درصد از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و سود انباشته  افزایش یافت. 27 خرداد سال جاری با دریافت مجوز از سازمان بورس شرکت از سهامی خاص به عام تبدیل شده و نام شرکت از گروه مالی سپهر صادرات به سرمایه‌گذاری گروه مالی سطح صادرات تغییر کرد.

بانک صادرات به موجب قرارداد انتقال قطعی 24 مهر سال 97 سهام شرکت های سرمایه گذاری توسعه عمران اوج سپهر اصفهان، سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس، سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران، توسعه نیشکر و صنایع جانبی، توسعه سپهر ماندگار خراسان و به موجب قرارداد قطعی در سال 96 سهام شرکت پتروشیمی گچساران را به گروه مالی سپهر صادرات واگذار کرده است. همچنین شرکت های سرمایه گذاری خدمات نوین گردشگری سپهر جم و انرژی سپهر در سال 98 از بانک صادرات به این شرکت منتقل شده است.

سود خالص شرکت از 164.2 میلیارد تومان در سال 97 به 564.8 میلیارد تومان در سال 98 رسیده که عمده افزایش آن ناشی از افزایش درآمد سود سهام و فروش سهام شرکت های بورسی و فرابورسی است.

ترکیب سهامداری

در ترکیب سهامداری این شرکت با 44 نیروی انسانی، بانک صادرات با 99.7 درصد سهام، دو شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس و سرمایه گذاری عمران و توسعه اوج سپهر اصفهان هرکدام با 0.1 درصد و واسپاری سپهر صادرات و سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران هرکدام با 0.0167 درصد حضور دارند.

برنامه های آتی

– ساماندهی شرکت‌های تابعه گروه و بانک صادرات با تشکیل هلدینگ های تخصصی زنجیره ارزش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، هلدینگ ساختمانی و توسعه نیشکر و صنایع جانبی

– خروج از کلیه سهام هلدینگ‌ها شرکت‌های غیر مرتبط با صنعت بانکداری و مالی از طریق فروش شرکت‌های و عرضه سهام هلدینگ ها در بازار سرمایه و فروش هلدینگ‌های مرتبط از قبیل زنجیره خلق ارزش و فناوری اطلاعات و ارتباطات تاحدی که کنترل مدیریتی آن حفظ شود.

– توسعه فعالیت گروه در بازار سرمایه از طریق ایجاد هلدینگ خلق ارزش

برنامه افزایش سرمایه

با توجه به برنامه بلند مدت بانک صادرات و الزام بانک جهت خروج از بنگاهداری، تعدادی از شرکت‌های سرمایه پذیر به سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات منتقل شده است. با توجه به انتقال سهام شرکت های توسعه نیشکر و صنایع جانبی، سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران، سرمایه گذاری عمران و توسعه اوج سپهر اصفهان، سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس، توسعه سپهر ماندگار خراسان، سرمایه گذاری خدمات نوین گردشگری سپهر جم و شرکت انرژی سپهر به ارزش تقریبی 1.5 هزار میلیارد تومان، شرکت برنامه افزایش سرمایه از هزار به سه هزار میلیارد تومان معادل 200 درصد از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته را در دستور کار دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ابوالقاسم شمسی جامخانه در گفت و گو با ایسنا، از واگذاری هواپیمایی کیش خبر داد و افزود: شرکت مزبور زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش است که پیشرفت خوبی برای واگذاری آن حاصل شده است. تاکنون نیز چهار جلسه بررسی پذیرش این شرکت در فرابورس برگزار شد و منتظر افزایش سرمایه این شرکت هستیم.

وی خاطرنشان کرد:پس از افزایش سرمایه، با توجه به اینکه سایر اقدامات به موازات آن پیش رفته است در شهریور ماه پذیرش و عرضه اولیه صورت می گیرد.

معاون شرکت‌ها و قیمت‌گذاری بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی نیز در لیست واگذاری قرار دارد، توضیح داد: 20 درصد این شرکت متعلق به دولت است و سهام‌دار عمده آن بانک‌های ملی و صادرات هستند.

شمسی ادامه داد: با هماهنگی این دو بانک، جلساتی درخصوص پذیرش این شرکت انجام شد که پیشرفت‌های خوبی داشت و امیدواریم در شهریور یا مهر  ‌پذیرش شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابوالقاسم شمسی جامخانه از واگذاری هواپیمایی کیش خبر داد و به ایسنا گفت: این شرکت زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش است که پیشرفت مناسبی برای واگذاری حاصل شده و تاکنون نیز چهار جلسه بررسی پذیرش در فرابورس برگزار شده و منتظر افزایش سرمایه است. بعد از افزایش سرمایه و انجام سایر اقدامات ، عرضه اولیه سهام این شرکت در شهریور انجام می شود .

وی با بیان اینکه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی نیز در فهرست واگذاری قرار دارد، ادامه داد: 20 درصد این شرکت متعلق به دولت است و سهامدار عمده آن بانک‌های ملی و صادرات هستند. با هماهنگی این دو بانک، جلسات پذیرش این شرکت انجام شد و امید می رود شهریور یا مهر پذیرش شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

ابوالقاسم شمسی جامخانه در گفت و گو با ایسنا، از واگذاری هواپیمایی کیش خبر داد و افزود: شرکت مزبور زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش است که پیشرفت خوبی برای واگذاری آن حاصل شده است. تاکنون نیز چهار جلسه بررسی پذیرش این شرکت در فرابورس برگزار شد و منتظر افزایش سرمایه این شرکت هستیم.

وی خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه که اتفاق بیافتد با توجه به اینکه سایر اقدامات به موازات آن پیش رفته است در شهریور ماه پذیرش و عرضه اولیه صورت می گیرد.

معاون شرکت‌ها و قیمت‌گذاری بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی نیز در لیست واگذاری قرار دارد، توضیح داد: 20 درصد این شرکت متعلق به دولت است و سهام‌دار عمده آن بانک‌های ملی و صادرات هستند.

شمسی ادامه داد: با هماهنگی این دو بانک، جلساتی درخصوص پذیرش این شرکت انجام شد که پیشرفت‌های خوبی داشت و امیدواریم در شهریور یا مهر  ‌پذیرش شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک صادرات که به دلیل بازدهی مثبت بیش از 50 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شده به سوالات مطرح شده در سامانه تدان پاسخ داد و آماده بازگشایی نماد شد.

براین اساس، احمد فاضلی معاونت مالی “وبصادر” درباره ارزش افزوده پرتفوی بورسی گروه مالی سپهر صادرات، سود حاصل از معاملات سهام در گروه مالی سپهر صادرات از ابتدای سال مالی تا 31 خرداد ماه، میزان مالکیت بانک صادرات از سهام شرکت ملی انفورماتیک و ارزش برآوردی آن، واگذاری 40 درصد از سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در سال گذشته به گروه مالی سپهر صادرات با برآورد سهم اولیه 7.4 هزار میلیون تومانی بانک، واگذاری 46.57 درصد از سهام باقی مانده بانک در شرکت انرژی سپهر طی سال گذشته به گروه مالی سپهر صادرات، میزان سود خالص تامین سرمایه سپهر در سال مالی 98 و ترکیب سهامداران، خالص دارایی های ارزی بانک صادرات در مقطع منتهی به خرداد 99، میزان خالص درآمد تسهیلات و سپرده گذاری در سال 98 نسبت به سال ماقبل آن در دستور کار گرفتن حرکت از سود غیر عملیاتی به سمت سود عملیاتی توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اتاق خبر، طی روزهای اخیر قیمت شکر روندی افزایشی طی کرده و براساس گزارشات میدانی، قیمت هرکیلوگرم شکر در برخی مراکز خرده فروشی سطح شهر تهران به حدود ۸ هزار تا ۹ هزارتومان رسیده است. درحالی که به گفته مسئولان شکر نرخ مصوب دارد و این نرخ باید روی بسته بندی کالا درج شود، شکرهایی که در برخی مغازه‌های خرده فروشی عرضه می‌شود، فاقد قیمت درج شده بر روی بسته بندی کالا هستند.

مسئولان وزارت جهاد کشاورزی ضمن رد کمبود شکر در بازار، می گویندکه طی حدود یکماه گذشته بیش از ۲۳۰ هزارتن شکر تنظیم بازاری در بازار توزیع شده است. مهم‌ترین دلیل نوسانات قیمت شکر طی روزهای اخیر، تأخیر چندماه در برداشت نیشکر عنوان می‌شود که به دلیل بارندگی در استان خوزستان این مشکل ایجاد شده است.
در همین زمینه یزدان سیف، مدیرعامل شرکت دولتی بازرگانی ایران و معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به تأخیر در برداشت نیشکر در خوزستان به دلیل بارندگی‌های اخیر، گفت: ما حدود ۵۵۰ هزارتن شکر در داخل زمین داریم اما به دلیل بارندگی برداشت آن به تأخیر افتاد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه از هفته گذشته در جنوب خوزستان با کاهش میزان بارندگی‌ها، برداشت به تدریج آغاز شده است، ادامه داد: سال گذشته همین موقع، شکر روی دست کارخانجات مانده و باعث چالش شده بود. اما امسال به دلیل اینکه برداشت نیشکر در زمان خود انجام نشده، شاهد کمبود عرضه بوده ایم با این حال دولت بیش از ۲۳۰ هزارتن شکر را به بازار عرضه کرده است تا کمبود جبران شود.
برداشت نیشکر بیش از ۳ ماه به تأخیر افتاد
در همین راستا، محمود شمیلی، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان نیز اظهارداشت: بعد از تابستان خشک ۹۷، زمستان پر بارشی را در استان خوزستان شاهد بودیم، بروز یک فصل بسیار خشک و یک فصل پربارش در استان خوزستان اتفاق نادری است که اولی همزمان با رشد نیشکر و دومی مصادف با برداشت نیشکر به وقوع پیوستند.
شمیلی با بیان اینکه این بارندگی‌ها سبب تأخیر در برداشت نیشکر شده است، گفت: به دلیل بارندگی، برداشت نیشکر بیش از ۳ ماه به تأخیر افتاد.
همچنین برخی مسئولان از کاهش تولید نیشکر در سالجاری خبر می‌دهند و این مساله را در نوسانات بازار شکر بی تأثیر نمی‌دانند.
در همین زمینه شمیلی با بیان اینکه تابستان ۹۷ برای اغلب زراعت‌های تابستانه از جمله نیشکر بسیار سخت بود، اضافه کرد: تابستان امسال با خشکسالی مواجه بودیم که در نیم قرن اخیر بی سابقه بود و از نظر شاخص‌های خشکسالی، شدت آن در استان خوزستان بالا بود و سبب کاهش تولید نیشکر در این استان شد.
یک منبع آگاه نیز در این زمینه با بیان اینکه تولید شکر در کشور با کاهش همراه بوده است، افزود: تولید نیشکر نیز در سالجاری به شدت کاهش یافته است چرا که امسال کشاورزان خوزستانی برای تولید نیشکر حقابه خود را دریافت نکردند و همین یکی از دلایل کاهش تولید بوده است.


صادرات و قاچاق فرآورده‌های شکر افزایش یافت

این منبع آگاه افزایش صادرات و قاچاق فرآورده‌های حاصل از شکر را از دیگر عوامل گرانی این کالا عنوان و اضافه کرد: به دلیل تفاوت نرخ ارز، صادرات شیرینی و شکلات در سال جاری افزایش چشمگیری داشته و چون در صادرات رسمی، صادرکنندگان موظفند ارز حاصل از صادرات را به سامانه نیما برگردانند، قاچاق این محصولات نیز افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه برای تولید این محصولات آرد، شکر و روغن یارانه‌ای داده می‌شود و بعد آنها را با نرخ ارز آزاد صادر می‌کنند، گفت: همین مساله باعث افزایش قاچاق این کالاها شده است.
وی تصریح کرد: در شرایط فعلی باید جلوی صادرات این محصولات گرفته شود یا اینکه مابه التفاوت اخذ شود چرا که مقدار زیادی روغن، شکر و آرد با صادرات آنها از کشور خارج می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شکر بازار فصلی دارد و در برخی فصول مصرف آن به شدت افزایش می‌یابد، گفت: در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن شب عید، مصرف این کالا افزایش یافته ضمن اینکه افزایش صادرات شیرینی و شکلات و قاچاق شکر نیز باعث بالا رفتن تقاضا برای این کالا در سالجاری شده است.
هجوم صنایع برای خرید شکر به دلیل ترس از گرانی!
این منبع آگاه گفت: ترس از گران شدن شکر در سال آینده، باعث شده برخی صنایع برای مصارف آینده نیز شکر مورد نیاز خود را خریداری و ذخیره کنند به عنوان مثال برخی کارخانجات، شکر مورد نیازشان تا خرداد ۹۸ را خریداری و ذخیره کرده اند.


حذف قیمت مصوب از روی بسته شکر تخلف است

یکی از نکات مورد توجه در بازار شکر طی روزهای اخیر این است که قیمت از روی بسته بندی‌ها حذف شده است؛ این در حالی است که به گفته مسئولان، چون شکر دارای نرخ مصوب است باید قیمت آن روی بسته بندی کالا درج شود.
در همین راستا، یزدان سیف، معاون وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه شکر نرخ مصوب دارد و این قیمت باید روی بسته بندی آن درج شده باشد، گفت: اگر بسته‌ای دارای قیمت نباشد یعنی قیمت روی آن پاک شده است و این تخلف است.
همچنین شمیلی، با بیان اینکه شکری که در مراکز خرده فروشی عرضه می‌شود دارای نرخ مصوب است و این نرخ باید روی بسته کالا درج شود، گفت: اگر قیمت روی بسته بندی درج نشده باشد تخلف است و این به دلیل ضعف دستگاه‌های نظارتی است.
جای نگرانی وجود ندارد / برداشت‬ نیشکر آغاز و محصول در حال عرضه به بازار است
علیرغم همه این مسائل، مسئولان می‌گویند که جای نگرانی وجود ندارد. برداشت نیشکر در استان خوزستان آغاز شده و با عرضه شکر حاصل از این نیشکرها، قیمت به زودی در بازار افت می‌کند. حتی برخی از مسئولان اظهارنگرانی کرده اند با ورود این حجم شکر به بازار، قیمت به شدت افت کند.
در این راستا شمیلی با اشاره به اینکه حدود ۳ هفته است برداشت نیشکر در خوزستان آغاز شده است، افزود: برهمین اساس حدود ۲ هفته است که تولید و عرضه شکر حاصل از این نیشکرها آغاز شده ضمن اینکه اگر برداشت به همین منوال پیش رود و مجدداً بارندگی باعث متوقف شدن آن نشود میزان تولیدی که پیش بینی شده محقق خواهد شد.
این فعال بخش خصوصی میزان تولید پیش بینی شده را حدود ۶۰۰ هزارتن شکر حاصل از نیشکر، عنوان و اضافه کرد: براساس پیش بینی‌های انجام شده حدود ۶۰۰ هزارتن شکر از کل شرکت‌های نیشکری استان خوزستان تولید خواهد شد.
شمیلی تصریح کرد: وقتی همه این شکر تولیدی وارد بازار شود وضعیت بازار از حد اشباع نیز خواهد گذشت.
قیمت شکر طی روزهای آینده افت می‌کند
وی با اشاره به افزایش قیمت شکر در روزهای اخیر، افزود: هم اکنون شکر به اندازه‌ای که مصرف کنندگان نیاز دارند در بازار وجود دارد و شاید بخشی از این افزایش نرخ به دلیل تأخیر در عرضه شکر نیشکری باشد اما همه دلیل گرانی، این مساله نیست و موارد دیگری در آن دخیل هستند.
این مقام مسئول با بیان اینکه شکر نرخ مصوب (۳۰۰۰ تومان در هرکیلو) دارد و ما نمی‌توانیم آن را با قیمت بالاتر از این میزان عرضه کنیم، اضافه کرد: با توجه به آغاز برداشت و عرضه شکر نیشکری به بازار باید طی روزهای آینده شاهد افت قیمت این محصول در بازار باشیم.