دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

با وجود سقوط شدید قیمت بیت کوین، این ارز دیجیتال همچنان توانسته است از حمایت ۱۰,۰۰۰ دلار دفاع کند و تحلیل‌گران امیدوار هستند که روند صعودی بار دیگر آغاز شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو، قیمت بیت کوین دیروز و پس از سقوط‌های متوالی توانست تا محدوده ۱۰,۲۰۰ احیا شود. این در حالی بود که بیشتر آلت کوین‌ها به‌دنبال بازیابی قیمت بودند اما با توجه به وضعیت فعلی بازار،‌ می‌توان گفت که در این امر موفقیت چندانی کسب نکردند. در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۳۲۰.۲ میلیارد دلار است.

در طول روزهای گذشته خرس‌ها بر بازار تسلطی کامل داشتند. طی ماه‌های اخیر و پیش از رسیدن به ۱۲,۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین دو بار به محدوده زیر ۱۰,۰۰۰ دلار سقوط کرده و هر دو بار نیز با حمایت قابل‌توجهی همراه بوده است.

با فرض اینکه قیمت بیت کوین به سقوط خود ادامه می‌دهد، حمایت اصلی پیش روی آن ۱۰,۰۰۰ دلار است که به‌عنوان یک حمایت روانی و قدرتمند عمل می‌کند. در صورت شکستن این سطح حمایتی، حمایت‌های بعدی در ۹,۸۱۵ و ۹,۷۵۰ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت بیت کوین در روزهای اخیر
نمودار قیمت بیت کوین در روزهای اخیر

از سوی دیگر، در صورتی که شاهد بازیابی قیمت باشیم، مقاومت‌های ۱۰,۵۰۰، ۱۰,۶۰۰ و ۱۰,۷۵۰ دلار پیش روی پادشاه ارزهای دیجیتال قرار دارد. در صورتی هم که با موفقیت از سد این مقاومت‌ها عبور کند، مقصد بعدی ۱۱,۰۰۰ دلار است.

به‌عقیده بسیاری از تحلیل‌گران، سقوط بازارهای سهام سبب کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شده است و احیای روز گذشته نیز به‌واسطه احیای بازارهای سهام رخ داده است. روز گذشته با اینکه وال استریت با احیایی سریع همراه بود، اما سه شاخص اصلی بازار آمریکا روز گذشته را با وضعیتی قرمز به پایان رساندند. شاخص داوجونز با ۰.۵۵٪ سقوط، S&P500 با ۰.۸٪ سقوط و نزدک با ۱.۲۷٪ سقوط همراه بودند.

اوضاع برای بسیاری از آلت کوین‌ها هم مناسب بود. ریپل صعودی ۲ درصدی داشت و بیت کوین کش و لایت کوین نیز ۴ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند. قیمت ایاس، بایننس کوین، کاردانو، تزوس و استلار نیز به ترتیب ۱۶، ۲.۵، ۵، ۷ و ۶ درصد صعود کرد. در حال حاضر وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال قرمز است و روند احیای بسیاری از آلت کوین‌ها از جمله اتریوم کند شده است.

رقابت پولکادات و چین لینک نیز بر سر مقام پنجم بازار ادامه دارد. صعود ۵ درصدی قیمت چین لینک سبب شد تا جای پولکادات را در رتبه پنجم بگیرد. قیمت پولکادات با کاهشی ۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۳.۸۸ رسیده است.

کاهش قیمت ۱۳ درصدی ترون هم باعث شد تا یکی از بازنده‌های بزرگ روزهای گذشته باشد. این در حالی بود که ترون در روزهایی که بیشتر ارزهای دیجیتال در وضعیت نزولی قرار داشتند، رفتاری برعکس نشان می‌داد. قیمت اتریوم، ارز دیجیتال شماره دو بازار هم در حال حاضر در محدوده ۳۲۰ دلار معامله می‌شود. هفته‌های گذشته اتر توانسته بود تا اوج قیمت ۴۴۰ دلاری نیز پیش رود.

او‌ام‌جی نتورک (۲۸٪)، استورج (۲۴٪)، آوی (۱۷٪)، وی‌چین (۱۴٪)، تتا (۱۴٪)، زیرواکس (۱۲٪)، UMA (۱۳.۵٪) و DFI.Money (۱۵٪) از جمله ارزهایی بودند که روز گذشته را با افزایش قیمت به پایان بردند.

در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۳۲۲ میلیارد دلار است و بیت کوین سهمی ۵۸ درصدی از بازار را در اختیار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

پلتفرم پخش ورزش‌های الکترونیکی تتا (Theta) طی همکاری با پلتفرم اجتماعی محبوب مبتنی بر گیمینگ لودنا پروتکل (Ludena Protocol) فعالیت‌های خود را به کشور کره جنوبی گسترش داد. طی این همکاری، تتا به گیمرها در ازای مشاهده یا پخش محتوا پاداش می‌دهد.

این همکاری منجر به ورود تتا به GameTalkTalk اولین برنامه غیرمتمرکز لودنا خواهد شد و به بیش از ۳ میلیون کاربر این پلتفرم گیمینگ امکان می‌دهد تا به خدمات پخش محتوای تتا‌ دسترسی یابند.

کاربران لودنا به ازای حضور و مشارکت به صورت توکن‌های تتا‌ به اسم TFUEL پاداش خواهد داد.

معرفی شبکه تتا و مقدمه‌ای بر توکن های THETA و TFUEL

ورود GameTalkTalk به Theta TV

توافق صورت گرفته منجر به اضافه شدن کانال انحصاری GameTalkTalk به پلتفرم پخش تتا به اسم Theta TV خواهد شد و به لودنا امکان می‌دهد تا به بیش از ۵ میلیون کاربر تتا‌ دسترسی یابد.

این همکاری شامل عرضه اولین سرویس موبایلی تتا به اسم Live Mobile Embed برای کاربران اندروید در کشور کره جنوبی خواهد بود که طی آن، پخش برنامه‌ها و محتوای Theta TV از طریق گوشی‌های هوشمند امکان پذیر می‌شود.

تتا و لودنا در خصوص بازاریابی GameTalkTalk برای جوامع اروپایی و آمریکای شمالی نیز همکاری خواهند داشت.

میچ لیو (Mitch Liu) مدیر ارشد اجرایی تتا‌ لبز، GameTalkTalk را یک شریک ایده‌آل برای عرضه محصول Live Mobile Embed تتا‌ خواند.

لیو افزود:

طی چند ماه پس از معرفی Theta Live Embed، این محصول اکنون در بیش از ده سایت در سراسر جهان فعال است و از اولین حضور خود در کره جنوبی بسیار هیجان زده‌ایم.

حفظ قیمت توکن‌های تتا

بازار توکن‌های TFUEL و THETA پس از اصلاح رکورد چشمگیر در ماه ژوئن و در بحبوحه عرضه نسخه دوم شبکه اصلی تتا‌ در ماه می، عمدتا بدون تغییر بوده است.

عرضه این شبکه اصلی منجر به افزایش قیمت ۴۵۰ درصدی THETA و ۹۵۰ درصدی TFUEL در ماه می شده بود.

پس از اصلاح قیمت در ماه گذشته، قیمت THETA بین ۰.۲۲ الی ۰.۲۷ دلار و قیمت TFUEL بین ۰.۰۰۸ الی ۰.۰۱ دلار باقی مانده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

صرافی کوین بیس اعلام کرد در حال بررسی اضافه کردن ۱۹ ارز دیجیتال جدید است که شامل کاوا (KAVA)، برند(BAND)، امپلیفورث (AMPL) و سایر موارد است.

مدیرعامل کوین بیس از همکاری این صرافی با سرویس مخفی دولت آمریکا دفاع کرد!

کوین بیس به دنبال افزودن ارزهای دیجیتال جدید به پلتفرم خود

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین بیس امروز اعلام کرد که در حال بررسی مجموعه جدیدی از ارزهای دیجیتال است.

این صرافی بیان کرد که به دنبال ارائه پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی است که مطابق با استانداردهای فنی این صرافی و مطابق با قوانین هستند.

این صرافی در نهایت می‌خواهد به کاربران خود، دسترسی یکپارچه به ۹۰ درصد مجموع ارزش بازار تمام ارزهای دیجیتال در گردش را ارائه دهد.

کوین بیس ارزهای دیجیتال را بر اساس “چارچوب ارزهای دیجیتال” ارزیابی می‌کند تا عواملی نظیر امنیت، تطابق با قانون و چشم‌انداز پروژه برای شکوفایی سیستم مالی آزاد را بسنجد.

ارزهای دیجیتال بررسی می‌شوند

مجموعا ۱۹ ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرند تا در صرافی کوین بیس فهرست شوند. این ارزهای دیجیتال شامل Ampleforth، بالانسر (Balancer)، Band Protocol، بلاک‌استک (Blockstack)، Curve، فلکساکوین (Flexacoin)، Fetch.ai، هلیوم (Helium)، هدرا (Hedera)، هش‌گراف (Hashgraph)، کاوا (Kava)، ملون (Melon)، Ocean Protocol، پکسوز گلد (Paxos Gold)، Reserve Rights، تتا (Theta)، tBTC، گراف (The Graph)، UMA و WBTC هستند.

برای معرفی بیشتر بعضی از این ارزهای دیجیتال می‌توان گفت که Ampleforth (AMPL) خود را “پول انطباق‌پذیر بر بستر اقتصاد شفاف و سالم” می‌خواند.

در چند هفته گذشته، AMPL به دلیل اقتصاد توکنی منحصربه‌فرد خود که موجودی توکن‌های در گردش را به طور روزانه و بر اساس تقاضای بازار تغییر می‌دهد مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است.

در این مکانیزم به اسم rebase، اگر الگوریتم پروتکل اینطور درنظر بگیرد که موجودی توکن زیاد یا کم است با ایردراپ یا سوزاندن توکن‌های AMPL می‌پردازد. هدف از این مکانیزم، توسعه استیبل کوین مبتنی بر توازن بازار است.

هم‌چنین Band Protocol (BAND) نیز به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد در سال ۲۰۲۰ ظهور یافته است. Band Protocol خود را به عنوان پلتفرم اوراکل اطلاعات بین زنجیره‌ای تعریف می‌کند که اطلاعات واقعی و APIهای قراردادهای هوشمند را جمع‌آوری و به یکدیگر متصل می‌کند.

طبق گزارش BTCManager، بزرگترین شبکه بلاک چین کره جنوبی به اسم ICON با Band Protocol همکاری داشته است تا این پلتفرم اوراکل‌های بین زنجیره‌ای را به اکوسیستم خود وارد کند.

اعلان کوین بیس را باید صرفا یک بررسی در نظر گرفت و تضمینی وجود ندارد که تمام ۱۹ ارز دیجیتال در این صرافی فهرست شوند. زمانبندی فهرست شدن این ارزهای دیجیتال مشخص نیست و ممکن است مدت زیادی طول بکشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

روز گذشته، صرافی کوین بیس اعلام کرد که در حال بررسی ۱۹ ارز دیجیتال و توکن جدید برای افزودن به فهرست دارایی‌های دیجیتال تحت پشتیبانی خود است.

به گزارش «The Block»، این ارزهای دیجیتال عبارت‌اند از: امپل‌فورث (Ampleforth)، بند پروتکل (Band Protocol)، بلنسر (Balancer)، بلاک‌استک (Blockstack)، کرو (Curve)، فچ‌.ای‌آی (Fetch.ai)، فلکس‌کوین (Flexacoin)، هلیوم (Helium)، هدرا هش‌گراف (Hedera Hashgraph)، کاوا (Kava)، ملون (Melon)، اوشن پروتکل (Ocean Protocol)، پکسوس گلد (Paxos Gold)، رزرو رایت (Reserve Rights)، تی‌بی‌تی‌سی (tBTC)، د گراف (The Graph)، تتا (THETA)، یوما (UMA) و دابلیوبی‌تی‌سی (WBTC).

در وبلاگ کوین بیس آمده است که این صرافی همچنان به کار بررسی ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و درصدد است تا دست‌کم ۹۰ درصد از کل ارزش بازار دارایی‌های دیجیتال درچرخش را به فهرست ارزهای تحت پیشتیبانی خود بیفزاید.

پیش‌تر نیز طی ماه گذشته، این صرافی اعلام کرده بود که پشتیبانی از ۱۸ ارزهای دیجیتال جدید را در دست بررسی دارد. از جمله این ارزهای دیجیتال می‌توان به آوی (Aave)، بنکور (Bancor)، کامپ (COMP) و سینتتیکس (Synthetix) اشاره کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

در مراسم رونمایی از نسخه دوم شبکه اصلی (Mainnet) شبکه تتا (Theta)، شرکت‌های گوگل کلاود (Google Cloud)، بایننس (Binance)، بلاک چین ونچرز (Blockchian Ventures) و گومی کریپتوز (Gumi Cryptos) به‌عنوان اعتبارسنج‌های سازمانی این شبکه معرفی شدند.

به گزارش کوین تلگراف، پلتفرم پخش زنده کنفرانس‌های ارزهای دیجیتال و ورزش‌های الکترونیک تتا شایعات مربوط به قرارداد همکاری این شرکت با گوگل را تایید و گوگل کلاود را به عنوان یکی از اعتبارسنج‌های سازمانی و همچنین شریک راه‌اندازی نسخه دوم شبکه اصلی خود، معرفی کرد.

برنامه اعتبارسنج‌های سازمانی تتا شرکت‌هایی مانند بایننس، صرافی برتر ارزهای دیجیتال، شرکت ژاپنی گومی کریپتوز و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر بلاک چین ونچرز را نیز شامل می‌شود. اعتبارسنج‌های سازمانی، تراکنش‌ها را در سراسر شبکه تتا تایید می‌کنند.

این بیانیه، با رویداد رونمایی از نسخه دوم شبکه اصلی تتا هم‌زمان شده است.

گوگل علاوه بر این، به‌عنوان تامین‌کننده موردعلاقه فضای ابری تتا هم معرفی شده است و کاربران تتا از تاریخ ۷ خرداد به بعد می‌توانند نودهای خود را به‌طور مستقیم از طریق فروشگاه گوگل کلاود اجرا و پیاده‌سازی کنند.

آلن دی (Allen Day)، یکی از توسعه‌دهندگان طرفدار گوگل کلاود، اعلام کرد:

تکنولوژی پلتفرم توزیع‌شده، مدل کسب و کار جدیدی را عرضه می‌کند که می‌تواند اقتصاد دیجیتال جهانی از جمله رسانه‌ها و صنعت سرگرمی را متحول کند.

او در ادامه افزود:

ما از مشارکت (در این پروژه) به‌عنوان اعتبارسنج سازمانی و ارائه زیرساخت گوگل کلاود برای پشتیبانی از ماموریت بلندمدت و همچنین رشد آینده تتا، استقبال می‌کنیم.

گوگل کلاود همچنین زیرساخت ابری (موردنیاز) زیربنای پلتفرم ویدیویی Theta.tv را نیز تامین خواهد کرد.

میچ لیو (Mitch Liu)، مدیر ارشد اجرایی و از موسسین این شرکت اعلام کرد:

ما به شدت از عمیق‌تر شدن همکاری‌مان با گوگل کلاود در بسیاری از زمینه‌های راهبردی مهم با هدف تسریع پذیرش تتا در میان صنایع مختلف،‌ بسیار خوشحال هستیم.

شبکه Theta.tv یک سرویس پخش زنده بیست‌وچهار ساعته مبتنی بر ارزهای دیجیتال است که به پخش ورزش‌های الکترونیک، تورنمنت‌های پوکر و همچنین پخش کنفرانس‌های مهم ارزهای دیجیتال و بلاک چین مثل کنفرانس کانسنسوس (Consensus) و اجلاس آسیا کریپتو (Crypto Asia Summit) می‌پردازد. پاداش مشارکت‌های کاربران در این پلتفرم با استفاده از توکن پاداش‌های اختصاصی تتا یعنی توکن «G Fuel» به آن‌ها پرداخت می‌شود. 

راه‌اندازی نسخه دوم شبکه اصلی تتا با سیلی از قراردادهای همکاری ارزشمند در طی هفته‌های گذشته مواجه شد که از جمله آنها می‌توان به قرارداد همکاری با شرکت سامسونگ برای عرضه اپلیکیشن تتا روی ۷۵ میلیون تلفن هوشمند اندرویدی در سراسر دنیا اشاره کرد. هم‌زمانی این همکاری‌ها و رکوردشکنی قیمت این توکن باعث شده است که شاهد افزایش ۴ رقمی درصد ارزش آن پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال در «سه‌شنبه سیاه» اواخر ماه اسفند سال ۱۳۹۸ باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

اگرچه فعالیت کلی توسعه دهندگان اکثر ارز های دیجیتال برتر کاهش یافته است اما به نظر می‌رسد که به آپدیت های کد اصلی آنها افزایش پیدا کرده است.

گزارش منتشر شده توسط شرکت سرمایه گذاری در بلاک چین و هوش مصنوعی Oulier Ventures بیان کرده است که فعالیت توسعه دهندگان ۱۲ پروژه ارز دیجیتال و بلاک چین برتر به طور میانگین تقریبا ۲۰ درصد کاهش یافته است. در گزارش فعالیت توسعه دهندگان بلاک‌چین توسط شرکت Outlier Ventures برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ خاطرنشان شده است که توسعه بیت کوین کش، EOS و ترون تقریبا نصف شده است.

علیرغم کاهش در توسعه های جدید، این شرکت خاطرنشان کرده است که نشانه هایی از فعالیت زیاد توسعه دهندگان پیرامون پروژه های مختلف ارز دیجیتال وجود دارد، به طوری که تتا (THETA) و کاردانو (ADA) به ترتیب با افزایش ۹۳۱ و ۵۸۰ درصدی به روزرسانی های کد اصلی خود مواجه شده اند.

روند توسعه پروژه های برتر ارز دیجیتال بدون تغییر است

بیشترین و‌ سریعترین کاهش در توسعه در اختیار EOS است، به طوری که توسعه شبکه اصلی آن ۸۶ درصد کاهش یافت.

بیت کوین کش دومین کاهش فعالیت رد در اختیار دارد، به طوری که توسعه آن ۶۳ درصد کم شده است. شرکت Outlier Ventures اکثر این کاهش را به دلیل فورک بیت کوین SV می‌داند من در ماه نوامبر ۲۰۱۸ انجام شد.

ترون نیز با کاهش شدید ۵۳ درصدی در فعالیت های توسعه خود مواجه شده است.

توسعه ماهانه ترون، Eos و بیت کوین کش
توسعه ماهانه ترون، Eos و بیت کوین کش

کاردانو، بیت کوین، اتریوم و کوردا (Corda) نیز همگی تقریبا ۲۰ درصد از فعالیت های مرتبط با توسعه خود را از دست داده اند، در حالی که ریپل (XRP)، هایپرلجر و استلار (XLM) نیز شاهد کاهش فعالیت های توسعه نسبت به سال قبل بوده اند.

پولکادوت (Polkadot) و کازمس (ATOM) تنها پروژه هایی بودند که توسعه کلی آنها به ترتیب ۱۵ و ۴۴ درصد افزایش یافته است.

افزایش به روزرسانی کد اکثر ارز های دیجیتال

در این گزارش، تعداد اصلاحیه های هفتگی و به روزرسانی کد برای ۳۰ پروتکل متن باز برتر از لحاظ ارزش بازار به علاوه کوردا و هایپرلجر بررسی شده است.

به روزرسانی های هفتگی کد EOS، ترون و MakerDAO شاهد کاهش شدید به روزرسانی بودند که این کاهش به ترتیب ۹۴، ۹۶ و ۹۸ درصد است. ویچین (VET)، استلار، NEO، بیت کوین SV، کازمس، Crypto.com (CRO)، آیوتا و پولکادوت نیز کاهش های کلی را ثبت کرده اند.

هرچند بیش از ۵۰ درصد پروژه های مورد بررسی قرار گرفته شده نظیر اتریوم کلاسیک، چین لینک و بیت کوین با افزایش چشمگیر به روزرسانی های کد خود همراه بوده اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.