OpenSea بازار جدیدی به نام “Seaport” راه‌اندازی می‌کند

OpenSea بازار جدیدی به نام “Seaport” راه‌اندازی می‌کند

OpenSea بازار محبوب توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT)، به‌تازگی پروتکل جدیدی را برای خریدوفروش NFT راه‌اندازی کرده است.

این خبر که اولین‌بار توسط آدرسی که در اوایل روز جمعه به OpenSea در Etherscan مرتبط شده بود منتشر شد ، در یک پست وبلاگی توسط این شرکت تأیید شد.

این پروتکل که Seaport نام دارد، به کاربران اجازه می‌دهد NFTها را برخلاف اکنون که فقط می‌توان با ارزهای دیجیتال مبادله کرد آن را در ازای دارائی‌های مختلف معامله کنند.

طبق این پلتفرم، کاربر می‌تواند در ازای یک NFT، با ارائه تعدادی از اقلام ETH / ERC20 / ERC721 / ERC1155 موافقت کند که به معنای مبادله ترکیبی از توکن‌ها به عنوان روش پرداخت است.

به‌عنوان‌مثال، استیون ژنگ، مدیر تحقیقات The Block، گفت:

“برای مثال شما صاحب یک NFT به ارزش 40 اتریوم هستید و یک NFT Bored Ape به ارزش 100 اتریوم می‌خواهید. می‌توانید NFT خود را به همراه 60 اتریوم ارائه دهید.”

ابزارهای دیگر، مانند SudoSwap که به کاربر امکان مبادله با NFT را می‌دهد، امروزه این نوع عملکرد را ارائه می‌دهد. اما این ویژگی اکنون در OpenSea بومی شده است.

Seaport همچنین به افراد اجازه می‌دهد برای ویژگی‌های خاص یک مجموعه پیشنهاد دهند. این برای مواردی است که در آن مناقصه دهنده اهمیتی نمی‌دهد که چه نوع NFT دریافت می‌کند، تا زمانی که ویژگی موردنظر خود را داشته باشد. به‌عنوان‌مثال، کاربرانی که NFTهای خندان را جمع‌آوری می‌کنند، می‌توانند برای هر NFT Bored Ape خندان از مجموعه پیشنهاد دهند.

بازار Seaport همچنین اکنون اجازه انعام می‌دهد.

OpenSea پروتکل Seaport را کنترل نمی‌کند، آن را به‌عنوان یک منبع مشترک و باز برای توسعه دهندگان قرار می‌دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.