زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال سند باکس | 6 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال سند باکس
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال سند باکس با نوسان درون کانال نزولی می‌تواند مجددا به محدوده حمایتی 0.35 الی 0.4 دلار رسیده و به شرط حفظ این محدوده می‌تواندبه هدف یک دلاری و بالاتر دست پیدا کند.

تحلیل اختصاصی بیت کوین در کانال تلگرام
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال سند باکس | 15 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

سند باکس تا به اینجا مطابق تحلیلی که انتظار آن را داشتیم رفتار کرده و به اولین محدوده حمایتی مهم برای خرید رسیده است. در این محدوده نباید ریسک بالایی انجام داد، چرا که به احتمال بالا توکن SAND به محدوده دوم حوالی 0.5 دلار نیز برسد.


تحلیل تکنیکال سند باکس | 5 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

سند باکس SAND مطابق با انتظار کمی پایین‌تر از محدوده حمایت اعلام شده برگشت و روند صعودی پرقدرتی را شروع کرد. در ادامه مسیر پیش روی ارز دیجیتال سند، می‌تواند با یک اصلاح و پولبک به خط روند صعودی مشخص شده درست به مانند سناریو رقم خورده و در مسیر تارگت مشخص شده حرکت نماید.

کانال ارزدیجیتال سیگنال
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال سند باکس (D1) | 9 آبان 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

سند باکس در حال رسیدن به خط روند نزولی یک‌ساله خود می‌باشد، با رسیدن به این مقاومت مهم، عملا سند باکس در زیر خط آتش فروشندگان قرار می‌گیرد و در صورتی که بتواند از این سنگر مهم عبور نماید و خط روند نزولی را با قدرت بشکند، شاهد ابطال سناریو فوق و صعود سند باکس خواهیم بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.