زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال پپه (4H) | 17 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال پپه PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال پپه pepe  مطابق با تحلیل قیمت تا محدوده حمایتی ریزش داشت و بلافاصله با رسیدن به محدوده مدنظر، 30% رشد کرد. در صورتی که در این محدوده اقدام به خرید کرده‌اید، توصیه می‌کنیم 50% حجم معاملاتی را سیو سود کرده و استاپ لاس را به بالاتر از نقطه ورود خود منتقل کنید.

تحلیل های بیشتر در کانال ارزدیجیتال سیگنال
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال پپه (4H) | 9 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

 هم‌چنان ارز دیجیتال پپه در حال رنج و درجا زدن است و انتظار داریم خود را به سطح مد نظر برساند. در صورتی که در سطح حمایتی نشانه‌هایی مبنی بر تغییر روند دیده شد، می‌توان اقدام به گرفتن پوزیشن خرید در این ارزدیجیتال نمود.


تحلیل تکنیکال پپه (2H) | 1 خرداد 1402

تحلیل ارز پپه PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در صورتی که ارز دیجیتال پپه به محدوده قیمتی مشخص شده در چارت برسد، می‌توان با حدضرر تثبیت زیر کف مشخص شده، اقدام به گرفتن پوزیشن لانگ در این ارز نمود. نسبت ریسک به ریوراد این پوزیشن 1 به 11 R/R بوده که با رعایت مدیریت سرمایه می‌توان 1% از سرمایه را در محدوده مشخص شده ریسک کرد.

باید دقت داشت با توجه به دیتای کم چارت پپه و ریسک بالای خرید و فروش این میم کوین، تنها به علت ریسک به ریوارد عالی این پوزیشن، در این محدوده مجاز به ریسک 0.5% الی 1% سرمایه هستیم.


تحلیل تکنیکال پپه (تایم فریم 2ساعته) | 18 اردیبهشت 1402

تحلیل تکنیکال پپه
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

محدوده استاپ لاس گفته شده در تحلیلی قبلی، توسط قیمت تاچ شد و حالا موظف هستیم از توکن PEPE خارج شویم و در همین منطقه سیو سود نماییم. با توجه به شکست خط روند آبی رنگ انتظار بیشتر شدن شدت ریزش را داریم.


تحلیل تکنیکال په په (تایم فریم 2ساعته) | 16 اردیبهشت 1402

تحلیل تکنیکال PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال په‌په با شکست محدوده مقاومتی گفته شده، نزدیک به 200% رشد را به ثبت رساند. شما می‌توانستید بعد از شکست این محدوده مقاومتی و پولبک به آن این ارز را خریداری نمایید.

در حال حضر توصیه می‌کنیم در صورت داشتن این ارزدیجیتال حدضرر خود را به محدوده مشخص شده ارتقا دهید، چرا که در شرایط فعلی توکن PEPE، مشکوک به یک حرکت ایمپالس (5 موجی) می‌باشد، که در این صورت با از دست رفتن محدوده سقف کانال، می‌تواند اصلاح نسبتا خوبی را تجربه نماید.


تحلیل تکنیکال پپه (تایم فریم 2ساعته) | 13 اردیبهشت 1402

PEPE analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

توکن په‌په که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و با لیست شدن در صرافی‌های مختلف تا به اینجا رشد زیادی کرده است. طبق تحلیل در صورتی که بتواند از محدوده مقاومتی مشخص شده در سقف عبور نماید، می‌تواند خود را به حوالی سقف کانال در محدوده‌های قیمتی مشخص شده برساند.

باید در نظر داشت این توکن، صرف میم کوین بودن تا به اینجا رشد زیادی داشته و در صورت شروع ریزش، تنها منطقه حمایتی معتبر در نمودار آن در قیمت‌های بسیار پایین‌تر واقع شده، بنابراین باید در نظر داشت ورود به چنین معامله بیشتر چیزی شبیه به قمار است تا تحلیل.