زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
7 بهمن 1400

رصد انواع بازارهای مالی با سیگنال

نوسانات قیمت دلار که همواره برای فعالین بازار طلا و ارز و سایر بازارهای مالی حائز اهمیت بوده است با افزایش خبرهای برجامی طی روزهای اخیر بیش از ‍‍پیش برای فعالین بازارها مهم شده است.

از این رو در این ویدئوی تحلیلی به بررسی سناریوهای پیش  روی قیمت دلار تا انتهای سال 1400 پرداخته ایم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به سیگنال مراجعه نمایید.

آخرین اخبار ارز دیجیتال را با سیگنال دریافت کنید!

در این ویدئوی تحلیلی به همراه علیرضا کریمیان، تحلیلگر و کارشناس بازار ارزهای دیجیتال به بررسی روند موجود در بازار رمزارزها و سیستم سرمایه گذاری در این بازار خواهیم پرداخت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

گزارش بازار ارزهای دیجیتال را هر روز ساعت 12 در سیگنال مشاهده کنید!

هفته گذشته شاهد به تعویق افتادن تصمیم گیری در مورد ETF های بیت کوینی در بورس امریکا بودیم تا بیت کوین برای سومین هفته متوالی کانال 40 هزار دلاری را تجربه کند. بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت و میان مدت چیست؟ برای جواب این سوال با مسعود صادقی، تحلیلگر و کارشناس بازار سرمایه گفتگو کردیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

طراحی واچ‌لیست شخصی ارز دیجیتال در اپلیکیشن سیگنال

قیمت بیت کوین که در طول هفته گذشته افت 28 درصدی را تجربه کرد، با رسیدن به محدوده 41 هزار دلار با حمایت خریداران مواجه شد. اما ادامه مسیر قیمت بیت کوین چه خواهد شد؟ در ویدئوی تحلیلی امروز به بررسی این موضوع به همراه مهندس محمد علی خانی تحلیلگر و کارشناس بازار رمزارزها می‌پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دریافت کنید!

در این ویدئوی تحلیلی به بررسی دو شاخص مهم بورسی یعنی شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) و شاخص 30 شرکت بزرگ پرداخته ایم.

همانطور که می دانید تفاوت شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) با شاخص کل در این است که  در شاخص کل هم قیمت سهام شرکت ها منظور می شود و هم سود نقدی شرکت ها ولی در شاخص قیمت، تنها قیمت سهام شرکت ها لحاظ می شود.

شاخص 30 شرکت بزرگ هم شاخصی است كه به صورت میانگین وزنی و بر اساس سهام شناور آزاد محاسبه می‌شود و نماگر عملكرد 30 شركت بزرگ پذیرفته شده در بورس تهران می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار و مقالات آموزش بورس به سیگنال مراجعه نمایید.

در این ویدئو به بررسی آخرین وضعیت بازار رمز ارزها می‌‍پردازیم و براساس داده های آن چین روند قیمت ارز دیجیتال بیت کوین را تحلیل خواهیم کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

واچ‌لیست شخصی خود را در اپلیکیشن سیگنال طراحی کنید!

بیت کوین هفته گذشته حمایت مهم شصت هزار دلاری خود را از دست داد. اگرچه دیتای آنچین منفی نیست٫ اما نمودار قیمت شرایط متفاوتی را نشان می دهد. در این ویدئو به بررسی اهداف پیش روی قیمت بیتکوین و ارزهای دیجیتال پرپتانسیل به همراه مهندس علی خانی، تحلیلگر و کارشناس بازار رمزارزها می پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

تحلیل روزانه انواع بازارهای مالی در اپلیکیشن سیگنال

 شاخص  گروه فرآورده های نفتی که طی 15 ماه اخیر با ثبت سقف حدود 10000000 و کف حدود 30000000 نوسانات شدیدی را تجربه نموده است ، طی هفته های اخیر مجددا فاز اصلاحی به خود گرفته است، ازین رو در این ویدئوی تحلیلی به تحلیل و بررسی سناریوهای پیش روی این گروه  که یکی از تاثیرگذارترین گروه ها بر روند کلی بورس تهران میباشد، میپردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار و مقالات آموزش بورس به سیگنال مراجعه نمایید.

نمودار پیشرفته رمز ارزها در کاشی ارز دیجیتال اپلیکیشن سیگنال

بیت کوین در تلاش برای ایجاد سقف های قیمتی جدید است و از سوی دیگر تحلیلگران آنچین معتقدند که رشد قیمت بیت کوین ادامه خواهد داشت. میزان دارایی موجود در صرافی ها به کمترین میزان دو سال اخیر رسیده است و هش ریت بیت کوین رو به افزایش است. در این ویدئوی تحلیلی به بررسی این موضوع و نظر مایک مک گلون تحلیلگر مطرح بازار رمزارزها در مورد شیبا اینو می پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

طی چندروز اخیر در بازار دلار و سکه شاهد نوسانات افزایشی بوده ایم. 
از آنجایی که نوسانات بازار ارز بر روی همه ی بازارهای داخلی تاثیر گذار است در این ویدئوی تحلیلی به بررسی سناریوهای پیش روی این بازار و همچنین سناریوهای پیش روی قیمت سکه می‌پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.