زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 خرداد 1402

ارز دیجیتال لایت کوین جزء قدیمی‌های مارکت کریپتوکارنسی محسوب می‌شود و از این منظر به نقره بازار ارزهای دیجیتال معروف است. گفتنی است چندی پیش بود که بنیان‌گذار آن از ارائه آپدیتی برای این ارز در جهت رفتن به ایجاد تراکنش‌های ناشناس و پرایوسی کوین شدن خبر داد. آخرین سقفی که لایت کوین قادر به ثبت آن بود در حوالی قیمتی 417 دلار قرار داشت و تا به امروز که در قیمت 70 دلاری به سر می‌برد، چیزی در حدود 90% ریزش را ثبت کرده است.

تحلیل‌های درخواستی در کانال ارزدیجیتال سیگنال
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال LTC تایم فریم روزانه | 8 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لایت کوین LTC ، هم‌چنان معتقد هستیم طبق تحلیل‌های قبلی قیمت می‌تواند به محدوده 180 دلاری برسد اما  نگاه کوتاه مدت جهت تریدهای اسکالپ می‌تواند بهتر به ما کمک نماید.

 در کوتاه مدت انتظار داریم قیمت با رسیدن به محدوده اردربلاک مشخص شده، به سمت پایین حرکت کرده و دو هدف مشخص شده برای آن را تاچ نماید؛ نقطه ورود و حدضرر به صورت واضح در تصویر نشان داده شده است. هم‌چنین ریسک به ریوارد این پوزیشن در بهترین حالت 1 به 4 می‌باشد.

کانال ارز دیجیتال سیگنال
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال LTC تایم فریم روزانه | 22 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

مطابق با انتظار لایت کوین از محدوده حمایتی مشخص شده در تحلیلی قبل برگشت خوبی را تجربه کرد و به سمت سقف کانال خیز برداشت؛ در ادامه به شرط شکست سقف کانال صعودی، می‌توان انتظار داشت قیمت خود را به محدوده مقاومتی 180 دلار برساند.


تحلیل تکنیکال LTC تایم فریم روزانه | 8 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال لایت کوین در تایم فریم روزانه به محدوده مقاومتی سقف کانال خود رسیده واز این محدوده به بعد نمی‌توان انتظار صعودی قدرتمند از LTC را داشت؛ از همین رو می‌توان تحت دو سناریو ادامه روند لایت کوین را پیش‌بینی نمود. محدوده کم ریسک که می‌توان با اطمینان بیشتری اقدام به سرمایه گذاری در لایت کوین نمود حوالی قیمتی 75 دلار قرار دارد.


تحلیل تکنیکال LTC تایم فریم هفتگی | 8 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال لایت کوین در نمای بلند مدت و تایم فریم هفتگی، تنها در حال پولبک به مقاومت‌های خود می‌باشد و روند صعودی که اخیرا در این کوین به‌وجود آمده، احتمالا قادر به ایجاد سقف جدید نخواهد بود؛ از همین رو در صورت سرمایه‌گذاری در توکن LTC باید دیدگاه کوتاه مدتی داشت.


تحلیل تکنیکال لایت کوین (LTC) | خرداد 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

از بعد زمانی نیز در صورتی که طبق این تحلیل لایت کوین بخواهد به محدوده‌های حمایتی(سبز) مشخص شده برسد، احتمالا هم‌چنان بازار ارز های دیجیتال برای برخی آلت کوین ها تا بیشتر از یکسال آینده به رنگ خون خواهد بود.

بیشتر بخوانید
سلطه بیت کوین چیست؟!