زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
8 بهمن 1400

معرفی واچ‌لیست بورسی هر پنجشنبه در اپلیکیشن سیگنال

سیگنال بهترین دستیار شما در مسیر سرمایه‌گذاری است. سیگنال با ابزارهای مختلفی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، این امکان را در اختیار آن‌ها می‌گذارد که مسیر سرمایه‌گذاری را در بازارهای مالی مختلف با موفقیت طی کنند. یکی از این بازارهای مالی، بازار سهام است.

برای به موفقیت رسیدن در بازار سهام، ابزارهای مختلفی وجود دارد. اخبار، تحلیل یا مقالات آموزش بورس هر کدام از این ابزارها در موقعیت خاصی به کار معامله‌گران می‌آید و با استفاده از این ابزارهاست که معامله‌گران معاملات پرسودتر را شناسایی و از معاملات پرریسک دوری می‌کنند. سیگنال تمام ابزارهایی که معامله‌گران برای فعالیت در بازار سهام به آن‌ها نیاز دارند را در کاشی سهام یک‌جا جمع کرده است. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن سیگنال و ورود به کاشی سهام، از امکانات مختلف آن استفاده کنید. از امکانات کاشی سهام می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد. از جمله این که با استفاده از امکانات کاشی سهام اپلیکیشن سیگنال می‌توانید:

کاشی سهام اپلیکیشن سیگنال همه موارد بالا را با سهولت و سرعت در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشن سیگنال با امکانات خود شما را در مسیر سرمایه‌گذاری همراهی می‌کند تا بهترین تصمیمات را بگیرید و سرمایه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به سیگنال مراجعه نمایید.

برای اطلاع از آخرین اخبار پیش‌فروش خودرو اپلیکیشن سیگنال را نصب کنید!

سیگنال بهترین دستیار شما در مسیر سرمایه‌گذاری است. سیگنال با ابزارهای مختلفی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، این امکان را در اختیار آن‌ها می‌گذارد که مسیر سرمایه‌گذاری را در بازارهای مالی مختلف با موفقیت طی کنند. یکی از این بازارهای مالی، بازار خودرو است.

برای ورود به بازار خودرو به اطلاعات مختلفی نیاز است. اطلاعاتی مانند قیمت به‌روز خودروها، اطلاعات فنی خودروهای مختلف، بررسی طراحی، کابین و آپشن‌های هر خودرو، نکات کاربردی راجع به خرید خودروهای دست دوم، نکات کاربردی برای فروش خودرو، مسائل قانونی مانند موارد مرتبط با توقیف و رفع توقیف خودرو یا موارد مربوط به بیمه خودرو و مواردی از این قبیل، از جمله اطلاعاتی است که برای فعالیت در بازار خودرو به آن‌ها احتیاج دارید. اطلاعاتی که با استفاده از کاشی خودرو سیگنال می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی و سریع‌تر از سایرین بدست بیاورید.

شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن سیگنال و ورود به کاشی خودرو، از امکانات مختلف آن استفاده کنید. از امکانات کاشی خودرو می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد. از جمله این که با استفاده از امکانات کاشی خودرو اپلیکیشن سیگنال می‌توانید:

کاشی خودروی اپلیکیشن سیگنال همه موارد بالا را با سهولت و سرعت در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشن سیگنال با امکانات خود شما را در مسیر سرمایه‌گذاری همراهی می‌کند تا بهترین تصمیمات را بگیرید و سرمایه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید.

برای مشاهده مقالات راهنمای خریدو فروش خودرو به سیگنال مراجعه نمایید.

در این ویدئو ابتدا با انواع کامودیتی ها و روش های تجارت در این بازار آشنا میشوید و سپس به تاریخچه و نقش کنونی کشور سوئیس به عنوان بزرگترین هاب تجارت جهانی کامودیتی ها پرداخته میشود.

برای دریافت آخرین آموزش‌ها، اخبار و تحلیل بازارهای مالی اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

آموزش و رصد بازارهای مالی با اپلیکیشن سیگنال

قطعا اگر جزء افراد علاقه مند به بازار های مالی باشید، تاکنون نام معاملات آتی فیوچرز به گوش شما خورده است و افرادی را دیده اید که در این بازار فعالیت می کنند. در بازار آتی یا فیوچرز در واقع معامله این گونه است که خریدار و فروشنده برای معامله یک کالا در آینده به توافق می رسند و با یکدیگر قراردادی می‌بندند که در یک زمان مشخص و معین در آینده این معامله را با یکدیگر انجام دهند. لذا هر دو طرف باید به طور کامل بر سر این قرارداد متعهد باقی بمانند و تمامی جزئیات قرارداد فیوچرز به طور کامل انجام شود. برای روشن شدن بهتر موضوع ویدئوی بالا را مشاهده کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار و مقالات بورس کالا به سیگنال مراجعه نمایید.

اخبار پیش فروش خودرو را با اپلیکیشن سیگنال دنبال کنید!

آیا همه ما در یک ترافیک غول پیکر گیر خواهیم کرد؟ آیا می‌توانیم از راه دور خودمان و چیزهایمان را به اطراف منتقل می کنیم؟ اینها سؤالاتی هستند که ذهن مارا درگیر خواهند کرد. خودروهای آینده به طور فزاینده‌ای شبیه رایانه‌های چرخ‌دار هستند و تغییر سوخت از نفت به برق آن ها را بسیار بادوام‌تر می‌کند. این تغییر عمده به سمت وسایل نقلیه الکتریکی می تواند تحول آفرین باشد و حمل و نقل را به حوزه انرژی های تجدیدپذیر بیاورد.

بیشتر بخوانید
پیشنهادهای خرید ماشین زیر 300 میلیون تومان

با اپلیکیشن سیگنال از آخرین اتفاقات بازارهای مالی باخبر شوید!

ارز دیجیتال نوعی پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. کریپتوکارنسی‌ها ماهیت فیزیکی ندارند و تنها در کامپیوترها تعریف می‌شوند. در این ویدئو به بررسی شبکه پشتوانه ارزهای دیجیتال خواهیم پرداخت.

حمل و نقل دریایی که بار بیشتری از تجارت را به عهده دارد که با شیوع کرونا بنادر جهان با فشارهای همه گیری مواجه شدند. رونق تولید و تقاضای زیاد برای کالاهای بادوام مصرفی در نیمه دوم سال گذشته باعث ایجاد رکود در مسیرهای اصلی حمل و نقل شده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار، آموزش و تحلیل‌های مربوط به انواع بازارهای مالی اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

اصولا به کالاهای اساسی خام مورد نیاز صنایع کامودیتی میگویند. از راه های مختلفی میتوان در این بازارها فعالیت داشت. برای روشن تر شدن این موضوع ویدئوی بالا را مشاهده کنید.

نفت از جمله مهمترین کامودیتی های موجود در جهان است که قابلیت نقدشوندگی بالایی داشته و جریان نقدینگی عظیمی را در سطح جهان به خود اختصاص داده است. بازار جهانی نفت تحت تاثیر عوامل سیاسی اقتصادی مختلفی از جمله عرضه و تقاضا و نرخ دلار است. در ادامه برای درک بهتر سازوکار تجارت نفت در جهان و عوامل موثر بر این بازار بزرگ را در ویدئوی بالا مشاهده بفرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

سنگ بنای اصلی اقتصاد از دو جزو مهم تشکیل شده، این دو جز اصلی ومهم اقتصاد خرد و کلان نام دارند.
به صورت کلی اقتصاد خرد به بررسی رفتار اقتصادی مصرف کنندگان و تولید کنندگان در یک جامعه میپردازد و تاثیرات تصمیم گیری های این دو گروه رو مورد مطالعه قرار میدهد.
با مطالعه اقتصاد خرد، ما درک میکنیم که چگونه این تصمیمات و رفتارها بر عرضه و تقاضای کالاها و خدمات و در نهایت، قیمت‌های پرداختی بوسیله ما تاثیر می گذارند.
اما اقتصاد کلان (MACRO ECONOMY) در مقابل اقتصاد خرد (MICRO ECONOMY) به مقولات کلان در علم اقتصاد اشاره دارد و مفاهیم کسب و کار را در اشل بزرگ بررسی و ارزیابی می کند.
اقتصاد کلان ، همانطور که از نامش پیداست به سرمایه گذاری، رشد اقتصادی، رشد ناخالص ملی، بیکاری، رکود، تورم، شاخص کل بورس، و میزان پس اندازها اشاره دارد. برای درک بهتر این مطالب ویدئوی بالا را مشاهده کنید.

تحلیل، بررسی و آموزش بازارهای مالی در اپلیکیشن سیگنال