زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 خرداد 1403

داده‌های وب‌سایت مساری (Messari) نشان می‌دهد که اکوسیستم غیرمتمرکز گراف (Graph) رشد قابل‌توجهی را در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ پشت‌سر گذاشته است.

طبق این گزارش، تا دسامبر ۲۰۲۲ (آذر) تعداد زیرگراف‌های شبکه اصلی گراف نسبت به سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲ با رشدی ۲۵ درصدی مواجه شده و به ۶۱۸ عدد رسیده است. زیرگراف‌ها مسئولیت استخراج داده‌ها از بلاک چین‌ها و پردازش و ذخیره آن‌ها را برعهده دارند و نسبت به سال گذشته ۱۵۱ درصد رشد کرده‌اند.

علاوه بر این، شبکه ایندکسرها (Indexer)، کوریترها (Curator) و دیلیگیترها (Delegator) نسبت به سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲ به‌ترتیب ۳۳ و ۲ و ۹ درصد رشد کرده‌اند. ایندکسرها نقش مهمی در پردازش و ذخیره‌سازی داده‌های درون‌زنجیره‌ای دارند و کوریترها زیرگراف‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کنند تا نشان دهند که کدام زیرگراف برای فهرست‌بندی مناسب هستند. دیلیگیترها هم بخشی از توکن‌های گراف خود را به ایندکسرها واگذار می‌کنند تا بخشی از کارمزدها را به‌عنوان پاداش دریافت کنند.

درآمد گراف نیز در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ نسبت به سه‌ماهه قبل‌تر ۶۶ درصد و نسبت به سال ۲۰۲۱ حدود ۶۲۲۸ درصد رشد کرده است. این رشد قابل‌توجه به احتمال زیاد همچنان ادامه می‌یابد؛ زیرا زیرگراف‌های بیشتری در حال انتقال به شبکه اصلی گراف هستند. انتقال زیرگراف‌ها علاوه بر رشد درآمد پروتکل گراف در رشد مشارکت کاربران هم تأثیرگذار خواهد بود.

جیمز مولارنی (James Mullarney)، مجری کانال یوتیوبی مشهور اینوست‌انسواِرز (InvestAnswers) نیز درباره پروتکل گراف گفته است:

اخبار روز دنیای کریپتو را از کانال تلگرام دنبال کنید
لینک عضویت رایگان

منبع : کریپتوگلاب

تحلیل تکنیکال گراف GRT (روزانه) | 11 تیر 1402

تحلیل تکنیکال گراف GRT
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیل تکنیکال گراف GRT که در اردیبهشت ماه منتشر شده بود، این ارزدیجیتال به محدوده مهم حمایتی رسید.

در ادامه انتظار داریم در صورتی که حدضرر 0.09 دلار مشخص شده، حفظ شود؛ قیمت توکن GRT در مرحله اول به بالای سقف قبلی 0.23 دلار رسیده و در ادامه نیز بتواند به هدف 0.43دلار دست یابد.

در صورتی که ارز گراف حدضرر را فعال نماید، باید منتظر ریزش قیمت آن تا محدوده 0.02 دلار باشیم، لازم به ذکر است با توجه به روند کلی آلت‌کوین‌ها، احتمال تشکیل سناریو دوم بیشتر است.


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف | 5 اردیبهشت 1402

grt-analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

گراف می‌تواند با کمی اصلاح زمانی مجددا مانند سناریو مشخص شده وارد روند صعودی شده و تا محدوده 0.4 دلار پیشروی نماید.