زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
5 تیر 1403

تحلیل گالا (روزانه) | 28 تیر 1402

گالا
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

گالا از محدوده گفته شده چیزی حدود 20% رشد کرد در ادامه انتظار داریم این حرکت رو به بالا ادامه داشته باشد.

باید توجه داشت که در میانه یک روند قرار داریم و این امکان که قیمت مجددا به سطح حمایتی پایین‌تر برسد هم‌چنان وجود دارد، پس باید در معاملات  محتاطانه رفتار کرد.


تحلیل تکنیکال GALA (روزانه) | 6 تیر 1402

ارز گالا
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

تحلیل تکنیکال گالا GALA که در بهمن ماه سال گذشته انجام شد، اعتبار خود را از دست داد و قیمت در حفظ سطح حمایتی 0.03 دلار ناتوان بود.

در ادامه با رسیدن به اردربلاک هفتگی شاهد تغییر ساختار در تایم فریم زوانه بودیم و در صورتی که کف 0.018 دلار حفظ گردد، انتظار رسیدن قیمت توکن گالا به بالای سقف قبلی 0.065 دلار را داریم.

در این صورت اصلاحات فعلی جزئی از ساختار صعودی قرار می‌گیرند و با پیدا کردن محدوده‌های مناسب می‌توان اقدام به خرید نمود.


تحلیل ارز گالا | 8 بهمن  1401

تحلیل گالا
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

مطابق تحلیل قبل ارز گالا GALA از محدوده 0.015 دلار برگشت قدرتمندی را تجربه کرد، توجه به این نکته که هیچ گذشته‌ای از قیمت در محدوده‌ای حمایتی مشخص شده در چارت موجود نبود، دقت بالای الیوت هارمونیک را نشان می‌رساند.

در ادامه انتظار داریم که ارز دیجیتال گالا از همین حوالی یا کمی بالاتر، به سمت محدوده حمایتی 0.03 دلار حرکت کرده و مجددا در این محدوده حمایتی کف‌سازی نماید، بعد از این اصلاح می‌توان انتظار یک سود 300% تا محدوده 0.14دلار را از GALA  داشت.

تحلیل تکنیکال GALA (روزانه) | 11 آبان 1401

GALA
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

گالا مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال زیر یک محدوده مقاومتی مهم قرار گرفته، در صورتی که مطابق با سناریو بتواند از خط روند نزولی عبور نماید، احتمالا تا هدف مقاومتی 0.065 دلار به پیشروی خود ادامه خواهد داد.