زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
1 تیر 1403

تحلیل تکنیکال DYDX (روزانه) | 22 مرداد 1402

تحلیل DYDX

از محدوده حمایتی ارز dydx نزدیک به 18% رشد داشت. در ادامه هم‌چنان انتظار داریم این روند صعودی کوتاه تا سقف کانال ادامه داشته باشد. در محدوده مقاومتی 2.450 دلار انتظار اصلاح قیمت صرافی  dydx را داریم.


تحلیل DYDX (روزانه) | 7 مرداد 1402

DYDX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

بیشتر یکبار توکن صرافی غیرمتمرکز DYDX را مورد بررسی و تحلیل قرار داده بودیم. طبق تحلیل خرداد ماه این ارز دیجیتال به هدف نظر دست یافت.

در شرایط فعلی این ارزدیجیتال در حال تشکیل یک پترن نزولی می‌باشد. ممکن است از نواحی حمایتی 1.9 دلار شاهد بالارفتن این ارز دیجیتال تا سقف کانال و محدوده اردربلاک مشخص شده باشیم اما از نواحی سقف کانال و اردربلاک محدوده 2.5 دلار انتظار ریزش ارز dydx را داریم.


تحلیل ارز DYDX (روزانه) | 30 خرداد 1402

ارز dydx
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

مطابق با تحلیل تکنیکال DYDX که در اردیبهشت ماه انجام شد. از محدوده مقاومتی 2.8 دلار، ریزش این صرافی غیر متمرکز صورت گرفت.

در ادامه باید گفت در صورت رسیدن قیمت به محدوده اردبلاک مشخص شده (2.45 دلار) یا به بالای سقف فعلی (3.7 دلار )، با گرفتن تاییدیه‌های لازم می‌توانیم انتظار ریزش بیشتر DYDX را داشته باشیم.

در صورتی که به پوزیشن های پرریسک و اسکالپ علاقه مند هستید، می‌توانید شانس خود را با رسیدن مجدد قیمت به محدوده 1.5 دلار با حد ضرر 1.28 دلار و حد سود 2.4 دلار، در جهت خرید امتحان کنید و در این محدوده

این پوزیشن اسکلپ کاملا پرریسک و خلاف جهت روند است. بنابراین توصیه می‌کنیم حداکثر 0.5% سرمایه را در این محدوده ریسک نمایید.


تحلیل DYDX (روزانه) | 9 اردیبهشت 1402

تحلیل DYDX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

احتمال اصلاح در توکن DYDX مطابق سناریومشخص شده بسیار بالاست، از همین رو کسانی که هم‌چنان این توکن را نگهداری می‌کنند توصیه می‌کنیم استاپ خود را به آخرین کف تشکیل شده مطابق شکل فوق انتقال داده و در صورت زده شدن حدضرر از معامله خارج شوند. با رعایت حدضرر صحیح، بخش بزرگی از سود شما حفظ می‌گردد و هم‌چنین جلوی ضرر بیشتر هم گرفته خواهد شد.


نمودار قیمتی DYDX (روزانه) | 28 دی 1401

نمودار قیمت  DYDX

توکن DYDX می‌تواند طبق سناریو تحلیلی صورت گرفته تا محدوده هدف مشخص شده حرکت نماید.