زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
5 تیر 1403

میم کوین‌ها که در روندهای صعودی بازار نظر سرمایه‌گذاران را به خود جلب می‌کنند، در روند صعودی اخیر نیز رشد قیمت نسبتا زیادی را تجربه کردند. به عنوان مثال در طول یک ماه گذشته سولاما 2300 درصد و BOME نیز 2200 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. در چنین شرایطی معمولا شاهد حمایت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از ارزهایی مانند دوج کوین یا شیبا اینو هستیم.

تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین (روزانه) | 7 فروردین 1403

ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) پس از ریزش تا محدوده 0.12 دلار، با افزایش تقاضا در بازار مواجه شد. در حال حاضر قیمت در تلاش برای عبور از سد مقاومت 0.19 دلار است. تثبیت بالای این ناحیه مقاومتی می‌تواند رشد قیمت تا 0.3 دلار در گام اول و 0.45 دلار در گام بعدی را به دنبال داشته باشد.

تحلیل دوج کوین
نمودار روزانه قیمت دوج کوین
اخبار و تحلیل‌های لحظه‌ای ارزهای دیجیتال را می‌توانید از کانال سیگنال دنبال کنید:
سیگنال ارز دیجیتال

تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین (روزانه) | 27 اسفند 1402

ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) در طول دو سال اخیر در محدوده رنج 0.05 دلار تا 0.1 دلار نوسان داشته است. قیمت پس از عبور از مقاومت 0.1 دلار با افزایش تقاضا در بازار مواجه شد و شاهد رشد قیمت تا 0.2 دلار بودیم. قطعا مهمترین عامل در رشد قیمت میم کوین‌ها، روند کلی بازار و رشد قیمت بیتکوین خواهد بود.

تحلیل تکنیکال دوج کوین
نمودار روزانه قیمت دوج کوین

در حال حاضر محدوده‌های 0.13 دلار و 0.1 دلار مهمترین حمایت‌های پیش روی قیمت در بازار هستند. در صورتی که DOGECOIN بتواند این نواحی حمایتی را حفظ کند، می‌توانیم بار دیگر انتظار افزایش قیمت تا 0.2 دلار را داشته باشیم. 0.34 دلار و 0.7 دلار نیز اهداف آتی قیمت خواهند بود که رسیدن به آن‌ها مستلزم ادامه روند مثبت در فضای کلی بازار رمزارزهاست.


تحلیل تکنیکال SHIB/DOGE (روزانه) | 23 مرداد 1402

نسبت شیبا به دوج کوین

نمودار فوق از تقسیم قیمت شیبا اینو بر دوج کوین بدست آمده است. هرگاه جهت این نمودار صعودی باشد، شاهد برتری شیبا اینو نسبت به دوج کوین هستیم و همینطور جهت نزولی به معنی وضعیت بهتر دوج کوین نسبت به شیبا اینو خواهد بود.

با توجه به داده‌های چارت، انتظار توقف روند صعودی در محدوده باکس مقاومتی قرمز رنگ را داریم و احتمال می‌دهیم با تشکیل سقف در این محدوده مجددا به سمت محدوده‌های پایین‌تر حرکت نماییم.

از این نمودار می‌توان متوجه شد که در آینده‌ای نزدیک احتمالا شیبا اینو برتری خود را نسبت به دوج کوین از دست خواهد داد. با رسیدن این نمودار به باکس مقاومتی، این موضوع بیانگر این می‌باشد که در صعود ها، شاهد اوج‌گیری بیشتر دوج‌کوین و در نزول ها شاهد ریزش کمتر دوج خواهیم بود.

با رسیدن قیمت به باکس مقاومتی، در صورتی که هم‌چنان مارکت کریپتوکارنسی در روند صعودی قرار داشت، شاید تعویض شیبا اینو با دوج‌کوین به نفع معامله‌گران باشد؛ هرچند هنوز برای این تصمیم زود است.