زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
8 بهمن 1400

روز گذشته، بورس تهران با اخبار از قطعی گاز صنایع مختلف به دنبال دستور دولت و همچنین شوک ناگهانی نمایندگان مجلس با مصوبه مالیات بر صادرات سقوط قابل توجهی را تجربه کرد و احتمال ادامه این روند در معاملات امروز نیز وجود داشت که این طور هم شد. 

مسیر اشتباه سیاست‌گذاری همچنان می‌تواند آسیب‌های زیادی را به ساختار اقتصادی و اجتماعی در کشور وارد کند. همچنان تاکید می‌شود موضوع اصلاح مالیاتی یا اصلاح نرخ سوخت صنایع نیست و صرفا مسیری است که دولت در پیش گرفته و این تفکر را در ذهن عموم تقویت می‌کند که دولت و مجلس دشمن بورس و سرمایه‌گذاری است. امروز نیز شاهد ادامه سقوط سهام بودیم. 
در بخش اول این برنامه همراه با آقای حبیب آرین، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در مورد چالش های سیاست گذاری در بورس گفتگو نمودیم.

در بخش دوم هم با جمال نوری، کارشناس بازار کریپتوکارنسی در خصوص سوالاتی که شما کاربران در اینستاگرام از ما داشتید، صحبت کردیم و پاسخ های ایشان را شنیدیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شاخص کل بورس تهران معاملات هفته را با رشد محسوس قیمت سهام آغاز کرد. گرچه همچنان سمت عرضه قدرتمند به نظر می‌رسد اما باید به اثر مثبت قابل توجه صورت‌های مالی پاییز در شکل‌گیری موج تقاضای سهام اشاره کرد. پالایشی‌ها عملکردی دلچسب را روی کدال قرار دارند. در سایر گروه‌ها نیز عملکرد برخی از شرکت‌های فراتر از انتظار بود.
در بخش اول این برنامه به همراه آقای ایمان خاکپزان، تحلیلگر بازار سرمایه به بررسی ریسک های فعلی بازار پرداختیم. همچنین ایشان در مورد فرصت های موجود در بازار و صنایع خوب آن توضیحاتی ارائه نمودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

آیا گزارش‌های میان‌دوره‌ای ناجی بورس خواهند بود؟

طی چند روز اخیر، شرکت‌ها گزارش‌های 9 ماهه‌ی سال جاری را منتشر کردند، به فراخور عملکرد آن‌ها، هرکدام از گروه‌های مختلف واکنش متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند. در همین‌خصوص در بخش دوم برنامه، به همراه رسول خدادوست کارشناس اقتصادی و مالی به بررسی و تحلیل گزارش‌های 9 ماهه‌ی شرکت‌ها و صنایع مختلف پرداخته‌ایم. گروه‌های پالایشی، دارویی، فلزات اساسی، بانکی، خودرویی، پتروشیمی و اوره‌ای، من‌جمله صنایعی بودند که مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

شاید سرمایه‌گذاران بسیاری برای انتخاب بین بیت‌کوین و اتریوم، دچار تردید شده‌اند. با این حال، آگاهی به نحوه کارکرد، مزایا و معایب هرکدام از این سکه‌های مشهور، می‌تواند دیدگاه بهتری را برای معامله‌گران ایجاد کند. به محض اینکه وارد دنیای مدرن ارز دیجیتال شوید، قطعا سوال مهمی برای شما پیش خواهد آمد: بیت‌کوین سودآورتر است یا اتریوم؟ 
می‌توان بیت‌کوین و اتریوم را به سیستم‌هایی مانند اپل و مایکروسافت تشبیه کرد. با این حال، بر خلاف اپل و مایکروسافت، این دو رمزارز از آنجا که اهداف متفاوتی دارند، شاید آن اندازه که فکر می‌کنیم، مشابه هم نباشند.

در این برنامه همراه با آقای محمد آقامحمدی، کارشناس و تحلیلگر بازار کریپتوکارنسی در خصوص این مساله گفتگو کردیم و ایشان به ویژگی های هریک ازین رمزارزها اشاره کردند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال، اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

با سیگنال، بازار ارز دیجیتال را دنبال کنید!


سقوط دوباره بیت کوین به زیر ۴۲,۰۰۰ دلار، بسیاری از معامله‌گران را ناامید کرده است. با این حال، برخی از تحلیل‌گران همچنان تصور می‌کنند یک جهش صعودی دیگر در انتظار قیمت است.
به گزارش کوین تلگراف، دیروز (۲۷ دی)، روند کلی بازار ارزهای دیجیتال تقریباً خنثی بود و قیمت بیت کوین نیز در اواسط روز، تا ۴۱,۶۵۰ دلار کاهش یافت. حجم معاملات کل بازار همچنان پایین است و بازارهای مالی آمریکا هم به‌ خاطر تعطیلات بسته بودند.
در بخش اول این برنامه همراه با آقای دکتر رضا شیرازی، مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی در خصوص وضعیت بازار رمزارز و نوسانات اخیر آن گفتگو کردیم. 

در بخش دوم نیز همراه با آقای محسن ابراهیمی پور، کارشناس صندوق های سرمایه گذاری ، به موضوع صندوق های درآمد ثابت و مزایای آنها نسبت به سپرده های بانکی پرداختیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در دنیای بازارهای مالی اشتباهات رایج و پر تکراری وجود دارد که تمامی معامله گران این اشتباهات را انجام داده و در آینده هم انجام خواهند داد. شاید یکی از سریع ترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر منضبط موفق شناسایی اشتباهات رایج معامله گری است. اگر فعالان بازار بورس، ارز دیجیتال، بورس بین الملل، فارکس، آتی و … اشتباهات رایج در معامله گری را بشناسند و تمام تلاششان را بکنند که از تکرار این اشتباه بپرهیزند، به موفقیت خواهند رسید.

در این برنامه همراه با آقای سروش بیات پور، کارشناس بازارهای مالی، به بررسی خطاهای رایج در معامله گری و سوگیری های شناختی پرداختیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

معاملات بورس تهران در نخستین روز کاری آخرین هفته دی‌‌‌‌‌ماه در حالی پایان یافت که شاخص‌کل در ادامه روند کاهشی هفته گذشته خود، ۸۷/ ۰درصد دیگر کاهش ارتفاع داد و تا محدود یک‌میلیون و ۳۲۲‌هزار واحد عقب‌‌‌‌‌نشینی کرد. در این میان آنچه بیشتر از افت قیمت سهام، موجب نگرانی کارشناسان بورسی شد، ادامه روزهای رخوت‌‌‌‌‌آلود تالار شیشه‌‌‌‌‌ای بود. روز شنبه ارزش معاملات خرد سهام به ۱۵۰۰میلیارد تومان کاهش یافت و همزمان با آن شاهد خروج ۲۸۶‌میلیارد تومانی سرمایه‌‌‌‌‌های حقیقی بودیم.

گزارش بازار سهام و آپدیت تحلیل‌ها هر روز در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال

آماری که نشان می‌دهد نه خبری از بازگشت‌‌‌‌‌ پول به گردونه معاملات سهام است و نه سرمایه‌‌‌‌‌های فعلی حاضر در تالار شیشه‌‌‌‌‌ای از نشاط کافی برخوردارند. کارشناسان معتقدند تداوم ابهاماتی که بر دادوستد سهام سایه افکنده‌‌‌‌‌اند، مهم‌ترین عامل در ایجاد این رکود عمیق در بازار سهام است. رکودی که به موجب آن حتی محرک‌‌‌‌‌های بنیادی و اخبار مثبت نیز نمی‌توانند جهت حرکت قیمت‌ها را تغییر دهند و در مقابل با شنیده‌شدن هر خبر منفی، شاهد بیش‌‌‌‌‌واکنشی فعالان بورسی خواهیم بود.
در بخش اول برنامه امروز به همراه آقای سلمان نصیرزاده، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در خصوص وضعیت فعلی بازار و فرصتهای و ریسک های آن گفتگو کردیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

بررسی روند بازارهای جهانی

در بخش دوم برنامه امروز دیلی سیگنال در خدمت کارشناس بازارهای جهانی، آقای احسان چرمگی بودیم تا روند آتی کامودیتی ها را در کوتاه مدت و میان مدت بررسی کنیم. در این برنامه اشاره شد که با توجه به داده های منتشره تورمی در هفته گذشته از اقتصاد آمریکا از ابتدای هفته جاری یعنی دوشنبه شاهد تقویت شاخص دلار و نرخ بازده اوراق قرضه 10 ساله خواهیم بود که در کوتاه مدت میتواند روی کامودیتی هایی نظیر اونس طلا نفت و مواد معدنی فشار فروش ایجاد کند.


این روزها مجددا موضوع توافق بر سر زبان‌ها افتاده است. از نوع حرکت بازارها نیز می‌توان این موضوع را متوجه شد. دلار از سقف 32 هزار تومان بازگشت کرد و به محدوده 28 هزار تومان رسید، بازار سهام با وجودی که در نقاط مهم و خوبی قرار دارد، همچنان آمار معاملات خرد به شدت پایین بوده و قیمت‌ها نیز با اصلاح مواجه شده‌اند.

برای عضویت در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال کلیک کنید!

بازارهایی همچون طلا نیز در مسیر کاهشی قرار گرفته‌اند. در همین‌خصوص، در برنامه دیلی به همراه دو تن از کارشناسان اقتصادی، آقایان محمد غفاری و رسول خدادوست به تحلیل روند آتی بازارهای مالی بر اساس سناریوهای برجامی پرداخته‌ایم. در بخش اول سناریوهای پیشِ روی بازار ارز و روند آتی آن بر اساس روند مذاکرات و لایحه بودجه دولت مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه چگونگی تاثیرپذیری بازارهای مالی از تحولات دلار، برجام و لایحه بودجه 1401 به بحث گذاشته شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

گزارش بازار ارز دیجیتال هر روز راس ساعت 12 در اپلیکیشن سیگنال

زمانی که حرف از بهترین‌های ارز دیجیتال می‌شود، بی‌شک اولین رمز ارزی که به ذهن می‌آید، بیت کوین است. اگر چه بیت کوین به عنوان پادشاه این بازار شناخته می شود، اما به خاطر داشته باشید که این رمز ارز، تنها فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری نمی‌باشد. در حال حاضر، رقابت بین رمز ارزها بالا گرفته و پیش‌بینی می‌شود در آینده، سایر ارزهای دیجیتال، گوی سبقت را از بیت کوین بدزدند.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال

در این برنامه همراه با آقای امیر بیات، تحلیلگر بازار رمزارزها به بررسی 5 ارز دیجیتال پرپتانسیل با دیدگاه بلندمدت پرداختیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

واچ‌لیست ارز دیجیتال خود را با اپلیکیشن سیگنال طراحی کنید‍!

متاورس احتمالا عنوانی است که اخیرا با آن مواجه شده‌اید. از گذشته قدم گذاشتن به دنیای هیجان‌انگیز و پرماجرای بازی‌ها بسیار سرگرم‌کننده و جالب به نظر می‌رسد. اما هنگامی که به خود می‌آیید، متوجه می‌شوید که ساعت‌ها وقت خود را پای بازی‌هایی گذاشته‌اید که هیچ منفعتی برای شما ندارند.
با این حال اگر هوش مالی خوبی داشته باشید، به خوبی می‌دانید امروزه کسب درآمد شباهتی به گذشته ندارد. شما این امکان را دارید که با فعالیت در حوزه‌ای که به آن علاقه‌مند هستید، درآمد کسب کنید. آیا اتفاقی شگفت‌انگیزتر از این وجود دارد؟!
هرچند این مسیر نیز فرازو‌نشیب‌های مخصوص به خود را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
همه چیز دربارۀ بازی gods unchained

در این برنامه همراه با آقای آرش نبیانی، کارشناس و تحلیلگر بازار رمزارزها ، به مبحث بازیهای متاورسی و نحوه ی کسب درآمد از آنها پرداختیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

بورس تهران امروز نیز در ادامه روزهای قبل با افزایش عرضه همراه بود. همچنان نگاه بورس به دلار دوخته شده است. سقوط دلار در هفته‌های اخیر و انتظار برای افت بیشتر دلار با انتظار برای سیگنال مثبت از مذاکرات هسته‌ای فشار را بر سهام دلاری افزایش داده است. در چنین شرایطی استقبال بازار از برخی از نمادهای دلاری مانند شبندر جالب توجه است.

بیشتر بخوانید
رادیو سیگنال | ریزشِ بورس تا کِی ادامه دارد؟ | دوشنبه 20 دِی

شبندر از نمادهایی است که امروز حتی رشد دو درصد قیمت را نیز تجربه کرد. به نظر می‌رسد مهمترین محرک برای استقبال از سهام پالایش نفت بندرعباس در شرایط کنونی انتظار برای انتشار عملکرد پاییز این شرکت است. 
در بخش اول برنامه ی امروز به همراه بهنام صمدی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص شرایط فعلی بازار و عدم اعتماد سرمایه گذاران به بورس صحبت کردیم. 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

هانی پات یک کلاهبرداری زیبا در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال

شاید برای شما هم پیش آمده است که ارز دیجیتالی را خریده باشید اما امکان فروش آنرا نداشته باشد.
در بخش دوم این برنامه با جمال نوری، کارشناس و تحلیلگر رمزارزها به بررسی این نوع کلاهبرداری ها پرداختیم و به سوالات کاربران در این حوزه پاسخ دادیم.

بیشتر بخوانید
کیف پول متامسک + آموزش، مزایا و معایب