زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال صرافی کوین بیس | 19 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق انتظار، قیمت سهام کوین بیس از سطح دوم برگشت و اکنون انتظار داریم در صورت عبور از محدوده سقف قبلی، به حوالی محدوده 250 دلار برسد.   قیمت سهام این صرافی از این جهت می‌توان مهم باشد که، نمودار آن با قیمت بیت کوین پیوستگی خاصی داشته و انتظار داریم این پیوستگی هم‌چنان حفظ شود.


تحلیل تکنیکال صرافی کوین بیس | 5 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

نگاه تحلیلی به قیمت سهام صرافی کوین بیس به علت داشتن همبستگی مستقیم با قیمت بیت‌کوین می‌تواند دیدگاه خوبی در خصوص آینده بازار کریپتو به ما ارائه کند.

آنطور که انتظار می‌رفت از حوالی محدوده 29 تا 30 دلار قیمت سهام کوین بیس برگشت خوبی را تجربه کرد، در ادامه راه انتظار داریم قیمت سهام این صرافی مطابق با سناریو مشخص شده از یکی از دو محدوده حمایتی برگشت داشته و به بالای 200 دلار نیز برسد.


تحلیل تکنیکال صرافی کوین بیس | 17 آبان 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در کوتاه مدت و اوایل سال 2023 قیمت سهام کوین بیس می‌‍‌تواند با کف سازی در کانال 20 دلار مجددا برای میان مدت وارد یک روند صعودی شود. انتظار می‌رود قیمت بیت‌کوین نیز رفتاری مشابه را داشته و سال 2023 سال خوبی برای بازارهای مالی باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.