زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
20 خرداد 1402

واژه CME مخفف عبارت Chicago Mercantile Exchange و به معنی بازار بورس کالای شیکاگو است. در بازار بورس کالای شیکاگو، می‌توان بیت کوین را از هر منطقه‌ای در دنیا به‌صورت شبانه‌روزی، معامله کرد. بااین‌حال، این بازار نیز مانند بسیاری از بازارهای بزرگ سنتی در دنیا در روزهای آخر هفته یا برخی ایام سال، تعطیل است. این در حالی است که در برخی از بازارها مانند بایننس، همچنان، معاملات بیت کوین در حال انجام است. به این ترتیب، با وجود بسته بودن این بازار در بازه روزهای جمعه تا صبح روز دوشنبه، قیمت بیت کوین به حرکت خود در بازار ادامه داده است. این روند سبب می‌شود که در زمان باز شدن بازار بورس کالای شیکاگو ، شاهد پدیده‌ای به نام گپ قیمت CME یا به‌اختصار گپ CME باشیم.

تحلیل اختصاصی بیت کوین تنها در کانال تلگرام
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال ( BTC CME GAP ) 2 ساعته | 10 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

محدوده مورد انتظاری گپ cme، در بیت کوین پر شد. حالا می‌توانیم با پیدا کردن ناحیه درست و گرفتن تاییدیه های لازم به فکر موقعیت های خرید (لانگ) در این ارزدیجیتال باشیم.

تحلیل قیمت بیت کوین را از اینجا ببینید
تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام سیگنال
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال ( BTC CME GAP ) 4ساعته | 8 خرداد 1402

BTC CME GAP
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با رشد بیت کوین در روز یکشنبه محدوده 27100 الی 27900 دلار یک گپ ایجاد شده که انتظار داریم برای ادامه حرکت صعودی، قیمت ابتدا این گپ را پر نماید.

تحلیل درخواستی رایگان ارزهای‌دیجیتال در کانال تلگرام سیگنال
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال ( BTC CME GAP ) 4ساعته | 3 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در نمودار گپ قیمت بیت کوین BTC CME GAP دو گپ وجود دارد و دقیقا نمی‌توان مشخص کرد کدام یک اول پر می‌شود اما اتفاقی که در بازار بورس کالای شیکاگو پس از یک گپ قیمت CME رخ می‌دهد این است که معمولا قیمت‌ها پس از مدتی به نزدیکی قیمتی که با آن در آخر هفته گذشته بسته‌شده بودند، بازمی‌گردد.

محدوده 29000 و 21000 دلار از این منظر مهم هستند و در صورتی که قیمت به هر کدام از آن ها برسد می‌توانند نقش حمایت یا مقاومت را ایفا نمایند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.