زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

بلاکچین الگورند در اصل برای اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد. توکن این بلاکچین ALGO نام داشته و توسط شخصی به اسم سیلیو میکالی (Silvio Micali) راه اندازی شد. اقای میکالی قبلا برنده جایزه تورینگ بوده و در حوزه ارزهای دیجیتال هم بسیار فعال است. از جمله دستاورد های این پرفسور دانشگاه MIT می‌توان به خلق الگوی اثبات دانش صفر Zero Knowledge Proof اشاره کرد.

تحلیل درخواستی ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال الگورند | 12 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

الگورند قادر به حفظ محدوده حمایتی نبود و با اینکه حدود 30% از این محدوده رشد کرد اما در برگشت این محدوده حمایتی را شکست و حالا با توجه به روند نزولی مارکت انتظار داریم به قیمت‌های پایین‌تری نیز برسد.

باید توجه داشت در صورتی که قیمت قبل از رسیدن به محدوده مقاومتی مشخص شده به تارگت برسد، دیگر نمی‌توان در چنین پوزیشنی ریسک ورود داشت.


تحلیل تکنیکال الگورند | 26 بهمن 1401

تحلیل تکنیکال الگورند ALGO
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با اینکه بسیاری از افراد با شروع جام جهانی انتظار رشد ارزهایی خاص مانند ALGO را داشتند اما در کمال ناباوری با حادثه صرافی FTX، بازار ارزهای دیجیتال سراسر دریای خون شد و همه رمزارزها ریزش کردند. اما حالا بعد از نزدیک به دو ماه از پایان جام جهانی ارز دیجیتال الگورند شروع به رشدکرده و احتمالا رشد شروع شده بتواند ادامه دارد باشد؛ در این صورت اصلاحات احتمالی در روند می‌تواند پولبک به مناطق مقاومتی شکسته شده باشد.

در ادامه طبق تحلیل صورت گرفته، تنها در صورتی که ارز الگورند به محدوده حمایتی 0.2 دلار برسد می‌توان برای خرید این رمزارز اقدام نمود.