زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال یونی سواپ | 12 اردیبشهت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

یونی سواپ قادر به حفظ محدوده حمایتی مدنظر نبود و حالا دیگر این محدوده اعتبار چندانی برای ما ندارد، از همین منظر باید به دنبال موقعیت‌های جذاب فروش در این ارزدیجیتال باشیم.

طبق تحلیل فوق می‌توانیم در صورتی که قیمت قبل از رسیدن به محدوده هدف، به باکس مقاومتی اردبلاک روزانه ما برسد، انتظار ریزش آن را داشته باشیم، که در این صورت اولین هدف قیمتی مد نظر این ریزش حوالی 4.5 دلار خواهد بود.

باید در نظر داشته باشید صرف ورود قیمت به محدوده اردبلاک نمی‌توان اقدام به بازکردن معامله کرد، بلکه باید به تایم‌فریم‌های پایین‌تر رفته و تاییدیه‌های لازم را از قیمت دریافت کرد.

تحلیل درخواستی ارزهای‌دیجیتال در کانال تلگرام
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال یونی سواپ | 25 دی 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

یونی سواپ می‌تواند با حرکت در کانال صعودی مشخص شده، روند صعودی جدیدی را شروع نماید. بر این اساس با رسیدن مجدد قیمت به محدوده خط حمایتی کانال مشخص شده، می‌توان انتظار داشت، قیمت از خط روند قرمز رنگ عبور کرده و به محدوده قیمتی 11 دلار برسد.


تحلیل بلند مدت یونی سواپ | 25 دی 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در نگاه بلندمدت، تحلیل یونی سواپ UNI می‌تواند دیدگاه خوبی از شکل‌گیری روند‌های صعودی جدید و جایگاه آن در بازار کریپتو به ما ارائه دهد. در حال حاضر یونی سواپ در موج اصلاحی چهار قرار گرفته و احتمالا این موج صعودی تا اواخر اردیبهشت یا اواسط خرداد ماه سال 1402 به طول بینجامد. بعد از موج اصلاحی، انتظار می‌رود مجددا وارد روند نزولی شویم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.