زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
3 تیر 1403

ارز دیجیتال پولکادات در حوزه قراردادهای هوشمند فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال در نوامبر 2021 در دوران اوج بازار با افزایش تقاضای خریداران در بازار توانست محدوده قیمتی 55 دلار را ببیند. اما در ریزش بازار رمزارزها نتوانست تاب بیاورد و با ریزشی 93 درصدی تا 3.6 دلار کاهش یافت.

تحلیل پولکادات (روزانه) | 15 آذر 1402

همانطور که در نمودار روزانه قیمت پولکادات (DOT) مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در محدوده مقاومتی مهمی قرار گرفته است. عبور از سد مقاومت استاتیک فعلی می‌تواند رشد قیمت تا اهداف 8 دلار در گام اول و 10.5 دلار در گام بعدی را به دنبال داشته باشد.

تحلیل پولکادات
نمودار روزانه قیمت پولکادات (DOT)

تحلیل پولکادات (روزانه) | 6 شهریور 1402

تحلیل پولکادات

پولکادات در مسیر تحلیل قرار دارد و تا زمانی که نقدینگی هانت نشده، نمی‌توان انتظار روند صعودی یا نوسان مناسبی بود.


تحلیل پولکادات (روزانه) | 19 تیر 1402

تحلیل پولکادات
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

تحلیل پولکادات تا به اینجا طبق سناریو پیش رفته است. در ادامه تحلیل ارز دات انتظار داریم قیمت به زودی خود را به اردربلاکی که در محدوده 3 دلار واقع شده است برساند.

برای تعیین ادامه مسیر باید ابتدا واکنش قیمت به این محدوده را سنجید.


تحلیل تکنیکال DOT (روزانه) | 23 خرداد 1402

تحلیل پولکادات
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیل تکنیکال پولکادات DOT که در اردیبهشت ماه انجام شد، با وجود عدم رسیدن قیمت به محل مناسب برای گرفتن پوزیشن فروش اما قیمت به اهداف مدنظر خود رسید. حالا Polkadot دو سناریو پیش روی خودش می‌بیند:

در حالت ایده آل قیمت بعد از هانت نقدینگی کف به محدوده اردبلاک مشخص شده در محدوده قیمتی 2.5 تا 3 دلار خواهد رسید و بعد از آنجا، به سمت بالا و نقدینگی جامانده حوالی قیمت 14 دلار حرکت خواهیم کرد.

در سناریو دوم، در صورتی که قیمت به هانت همین بیس فعلی (4.2 دلار) اکتفا کند، با گرفتن تاییدیه‌های لازم توکن دات می‌تواند به سمت اهداف بالاتر حرکت نماید و نقدینگی جامانده در محدوده 8 دلار را نیز هانت نماید، البته در این حالت دیگر احتمالا توکن DOT  به بالای محدوده 10 دلار نخواهد رفت.


تحلیل تکنیکال پولکادات | 12 اردیبهشت 1402

dot analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

پولکادات از ابتدای محدوده حمایتی گفته شده چیزی در حدوده 30% رشد را به ثبت رساند اما اگر شما از دارندگان فعلی این توکن هستید باید بدانید که حدضرر شما فعال شده و امکان شکست محدوده حمایتی بسیار بالاست.

با پیش بینی این موضوع که امکان رخ دادن روند نزولی زیاد است، می‌توانیم با پیدا کردن محدوده‌های مقاومتی مناسب اقدام به گرفتن پوزیشن شورت نماییم؛ در این خصوص در صورتی که قیمت قبل از رسیدن به تارگت مدنظر به محدوده مقاومتی مشخص شده برسد می‌توانیم باحدضرر مشخص اقدام به گرفتن پوزیشن شورت نماییم.


تحلیل تکنیکال Polkadot (روزانه) | 20 فروردین 1402

تحلیل DOT
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیلی قبل، پولکادات از محدوده حمایتی برگشت خوبی را تجربه کرد و حالا انتظار داریم تا رسیدن به اولین هدف خود، به مسیر صعودی ادامه دهد.


تحلیل پولکادات | 25 بهمن 1401

Polkadot analysis

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارزدیجیتال پولکادات، خط روند نزولی مشخص شده در تحلیل را شکسته و انتظار داریم با پولبک به همین محدوده تا حداقل هدف 12 دلار پیش‌روی نماید.