زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

ارز پولکادات DOT پروژه ای ست که توسعه دهندگان آن را برای سایر توسعه دهندگان ایجاد کرده اند و در این پروژه اتصال اوراکل ها، زنجیره های عمومی و خصوصی، برنامه های غیرمتمرکز و همچنین ارائه خدمات برای انجام کار در کنار یکدیگر، بخشی از اهداف می باشند؛ بنیاد Web3 پشت پولکادات، برای این که بتواند زیرساخت ها را به آسانی و با سرعت در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد، بلاک چین قابل همکاری را توسعه داده است.

تحلیل اختصاصی ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام سیگنال
لینک عضویت در کانال تلگرام

تحلیل تکنیکال پولکادات | 12 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

پولکادات از ابتدای محدوده حمایتی گفته شده چیزی در حدوده 30% رشد را به ثبت رساند اما اگر شما از دارندگان فعلی این توکن هستید باید بدانید که حدضرر شما فعال شده و امکان شکست محدوده حمایتی بسیار بالاست.

با پیش بینی این موضوع که امکان رخ دادن روند نزولی زیاد است، می‌توانیم با پیدا کردن محدوده‌های مقاومتی مناسب اقدام به گرفتن پوزیشن شورت نماییم؛ در این خصوص در صورتی که قیمت قبل از رسیدن به تارگت مدنظر به محدوده مقاومتی مشخص شده برسد می‌توانیم باحدضرر مشخص اقدام به گرفتن پوزیشن شورت نماییم.


تحلیل تکنیکال پولکادات | 20 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیلی قبل، پولکادات از محدوده حمایتی برگشت خوبی را تجربه کرد و حالا انتظار داریم تا رسیدن به اولین هدف خود، به مسیر صعودی ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال پولکادات | 25 بهمن 1401

Polkadot analysis

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال پولکادات، خط روند نزولی مشخص شده در تحلیل را شکسته و انتظار داریم با پولبک به همین محدوده تا حداقل هدف 12 دلار پیش‌روی نماید.