زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
5 تیر 1403

تحلیل تکنیکال مونرو XMR (روزانه) | 13 تیر 1402

تحلیل مونرو
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال مونرو آن طور که انتظار داشتیم به سمت اهداف صعودی در حال حرکت است و انتظار می‌رود این روند صعودی در نهایت به محدوده اردربلاک 240 دلار برسد.

در محدوده مقاومتی اردربلاک انتظار کاهش قیمت توکن XMR را داریم.


تحلیل تکنیکال XMR تایم فریم روزانه | 22 فروردین 1402

مونرو
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیل دقیقا از محدوده حمایتی بازگشت خوبی را تجربه کردیم و اکنون برای رسیدن به محدوده مقاومتی سقف کانال حرکت می‌کند. باتوجه به اینکه حدضرر این پوزیشن زیر 130 دلار قرار می‌گیرد، خرید این ارزدیجیتال دیگر توجیح ندارد.


تحلیل تکنیکال XMR تایم فریم روزانه | 8 اسفند 1401

XMR Analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیلی که بیشتر از یکسال پیش برای مونرو قرار گرفته این کوین دقیقا از محدوده 95 دلار وارد روند صعودی شده است؛ در ادامه اما ارز دیجیتال Monero در محدوده حساسی به جهت تصمیم گیری قرار گرفته و در صورت شکست خط روند نزولی مشخص شده در چارت می‌تواند تا محدوده سقف کانال مشخص شده رشد نماید. هم‌چنین در صورت اصلاح بیشتر توکن XMR، محدوده کم ریسک جهت سرمایه‌گذاری می‌تواند حوالی حمایت 140 دلار باشد.


تحلیل تکنیکال مونرو (Monero) | 29 آذر 1400

Monero Analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تایم فریم روزانه و نمای دور ارز دیجیتال مونرو با نماد XMR، می‌تواند رشد کوتاه مدتی در قالب پولبک به حمایت 380 دلاری از دست رفته داشته باشد. بعد از این پولبک، انتظار اصلاح بیشتری تا محدوده های حمایتی مشخص شده از این ارزدیجیتال داریم و نواحی حمایتی مشخص شده می‌تواند پایان یک اصلاح بزرگ و شروع یک رشد خیره کننده را برای مونرو رقم بزند.