زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 خرداد 1402

صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ به‌عنوان فورکی از صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ معرفی شده است. در واقع این صرافی نسخه تغییریافته از یونی سواپ است که بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند. این صرافی غیرمتمرکز در سال ۲۰۲۰ توسط شخص یا دو گروه با نام‌های مستعار سرآشپز نومی “Chef Nomi” و “0xMaki” به‌وجود آمد. اطلاعات دقیقی از هویت و مشخصات خالق یا خالقین Sushiswap در دسترس نیست.


تحلیل تکنیکال (Sushi) | 12 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

سوشی سواپ به سطح حمایتی مدنظر در تحلیل قبل رسید و حتی 2 بار از این محدوده به بالا پرتاب شد اما این سطح دیگر قادر به حمایت کردن قیمت نیست و باید به زودی منتظر شکست آن باشیم، از همین منظر باید به دنبال موقعیت‌های مناسب فروش باشیم.

در صورتی که قیمت قبل از رسیدن به تارگت نهایی، به محدوده اردبلاک مشخص شده برسد، با حدضرر مشخص می‌توان اقدام به گرفتن پوزیشن شورت نمود.

باید در نظر داشته باشید صرف ورود قیمت به محدوده اردبلاک نمی‌توان اقدام به بازکردن معامله کرد، بلکه باید به تایم‌فریم‌های پایین‌تر رفته و تاییدیه‌های لازم را از قیمت دریافت کرد.


تحلیل تکنیکال (Sushi) | 1 اسفند 1401

تحلیل تکنیکال سوشی سواپ
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیل صورت گرفته، می‌توان گفت به صورت میان مدت مارکت کریپتو در یک روند صعودی قرار گرفته و مطابق یکی از دو سناریو مشخص شده، ارز دیجیتال سوشی سواپ Sushi به بالای محدوده 2 دلار خواهد رسید.

تحلیل درخواستی ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال (Sushi) | 12 اسفند 1400

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تایم فریم روزانه و نمای دور ارز دیجیتال سوشی سواپ با نماد SUSHI، بعد از شکست خط روند صعودی میان مدت، اکنون می‌تواند با پولبکی دوباره به همین خط، تا ناحیه حمایتی 2.6دلاری اصلاح نماید؛ روند اصلاحی ارزدیجیتال SUSHI زمانی شدت گرفت که یکی از بنیان گذاران آن از این پروژه جدا شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.