زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال ریپل | 10 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال ریپل XRP
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

بعد از اینکه اعلام شد ارز دیجیتال ریپل به هدف مدنظر رسیده، تا به امروز در یک روند رنج و تقریبا خنثی قرار داشت، اما حالا در حال نزدیک شده به یک محدوده مقاومتی بسیار مهم می‌باشد. در صورتی که قیمت تاییدیه‌های لازم در سطح مقاومتی پیش رو را صادر نماید، می‌توان انتظار یک ریزش خوب برای این ارزدیجیتال را داشت.

تحلیل درخواستی ارزهای دیجیتال به صورت رایگان در کانال تلگرام
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال ریپل | 21 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ریپل به اولین هدف خود رسید و چیزی نزدیک به 60% سود را نصیب خریدران خود کرد. درادامه XRP می‌تواند از یکی از دو محدوده حمایتی مشخص شده به حرکت صعودی خود در میان مدت ادامه دهد.

باید توجه داشته باشیم که دیگر خرید در محدوده حمایتی اول توجیح چندانی به لحاظ ریسک به ریوارد نامناسب ندارد و ارزهای دیجیتالی با شرایطی به مراتب بهتر از ریپل را می‌توان در این بازار یافت.

کانال ارز دیجیتال سیگنال
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال ریپل | 8 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

از محدوده حمایت اعلام شده، ریپل بیش از 40% رشد کرد. به صورتی که تقریبا تمام این رشد در یک روز کاری انجام شد. در شرایط فعلی ریپل به محدوده پر ریسکی رسیده از همین رو توصیه به سیود سود در این ارز دیجیتال داریم.


تحلیل تکنیکال ریپل | 10 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با گذشت یک ماه از تحلیل قبل، انتظار موج نزولی در ریپل برآورده شد و دقیقا به محدوده حمایتی مدنظر واکنش داشت. اکنون انتظار می‌رود در روند صعودی شکل گرفته از همین محدوده به حوالی قیمت 0.55 الی 0.6 دلار برسد.
شایان ذکر است در صورتی که محدوده فعلی برای ریپل از دست برود باید منتظر کاهش قیمت این ارز تا محدوده حمایتی بعدی حوالی قیمت 0.3 دلار باشیم.


تحلیل تکنیکال ریپل | 10 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ریپل موفق شد سطح حمایتی 0.3 دلار را حفظ کرده و ساختار خود از نزولی به صعودی تغییر دهد. در ادامه انتظار داریم در میان مدت بتواند به باکس مقاومتی قرمز رنگ که از یک اردربلاک ماهیانه گرفته شده رسیده و با واکنش منفی و در نهایت ریزش ریپل در این منقطه مقاومتی مواجه شویم؛ به صورت دقیق‌تر می‌توان محدوده 50% این باکس مقاومتی را در نظر گرفت.

در حال حاضر از همین قیمت فعلی تا باکس مقاومتی قرمز رنگ بیش از 70% راه صعودی در پیش است و با رعایت حدضرر و مدیریت ریسک و سرمایه می‌توان از این روند صعودی در کوتاه مدت نیز بهره‌مند شد؛ به همین منظور با رسیدن قیمت ریپلXRP به محدوده باکس حمایتی سبز حوالی قیمت 0.36 دلار می‌توان با حدضرر آخرین کف حمایتی اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری در این ارزدیجیتال نمود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.