زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 خرداد 1402

شاخص توتال TOOTAL  ارزش کل 125 ارز‌دیجیتال برتر مارکت شامل بیت کوین و دیگر آلت کوین ها را نشان می‌دهد. در واقع به بیان ساده، با تحلیل شاخص توتال ( TOTAL )، ما می‌توانیم یک دید کلی از سمت و سوی مارکت کریپتوکارنسی داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال TOTAL | بهمن 1401

TOTAL analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق انتظار تحلیل‌های قبلی شاخص توتال با شکست قدرتمند خط روند حمایتی در حال پولبک به محدوده مقاومتی تشکیل شده می‌باشد؛ انتظار داریم در چند ماه آینده این شاخص مطابق با سناریو مشخص شده پولبک خود را به محدوده مقاومتی تکمیل کرده و مجددا در روند نزولی قرار بگیرد.

تحلیلی درخواستی ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام
لینک عضویت رایگان

تحلیل تکنیکال TOTAL | آبان 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق پیش‌بینی تحلیل قبلی، خط روند شکست و بیت کوین به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد، اکنون تنها پیشنهاد به کسانی که می‌خواهند از تخفیف‌های کریپتو استفاده کنند، صبر است؛ تا رسیدن شاخص توتال به حمایت مشخص شده، شاهد ریزش‌های بیشتری در مارکت کریپتوکارنسی خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال TOTAL | مهر 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با در نظر گرفتن تایم فریم هفتگی و نمای بلند مدت، می‌توانیم انتظار شکست خط روند صعودی و در واقع ضلع پایینی الگو را داشته باشیم. این یعنی ارزش کل مارکت کریپتوکارنسی بار دیگر به زیر 500 میلیارد دلار خواهد رسید.

در صورتی که تحلیل فوق به وقوع بپیوندد، باید منتظر رسیدن قیمت بیت کوین به حوالی 12000 دلار باشیم، که در این صورت با توجه به دامیننس بیت کوین، وضعیت آلت‌کوین‌ها اسفناک خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.