زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
20 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال بایننس کوین (D1) | 29 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق انتظار در محدوده حمایتی گفته شده، کف قیمتی بایننس کوین شکل گرفت و  بعد از مدت کوتاهی این ارزدیجیتال توانست اولین هدف تعیین شده را تاچ نماید. درادامه نیز با اصلاحی که انجام داد مجددا سقف را شکست و هم‌چنان نشانی از واگرایی در RSI دیده نمی‌شود، پس انتظار داریم رشد توکن BNB تا اهداف بعدی نیز ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال بایننس کوین (D1) | 22 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

بایننس کوین که این روزها برای آن حسابی پرحاشیه بوده، دقیقا به ابتدای محدوده حمایتی واکنش داشت و انتظار داریم تا سقف کانال نیز پیش روی نماید.


تحلیل تکنیکال بایننس کوین (D1) | 4 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با رسیدن بایننس کوین BNB به کف کانال مینوری آن می‌توان انتظار داشت این ارز دیجیتال تا محدوده سقف کانال رشد کرده و بعد از آن مجددا وارد روند نزولی شود.


تحلیل به سبک نقدینگی | 4 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در آخرین تحلیل انجام شده از بایننس کوین، انتظار داشتیم این ارزدیجیتال کف قیمتی خود را در محدوده 180 دلار نیز درهم بشکند اما با توجه به روند صعودی شکل گرفته در بازار، تنها نقدینگی خط روند حمایتی جمع‌آوری شد و گویا  فعلا این مهم دست یافتنی نیست.

در ادامه اما، با توجه به شناوری بسیاری بالای سبک نقدینگی، در صورتی که ارز دیجیتال BNB از ساختاری نزولی، با شکست محدوده 318 دلار به ساختار صعودی تغییر جهت دهد، می‌توان طبق ستاپ و سناریو مشخص شده از آن استفاده کرد.

در این صورت محدوده ورود را می‌توان حوالی 50% اردربلاک ماهانه یا به صورت دقیق تر، اردربلاک روزانه (260دلار) در نظر گرفت؛ حدضرر این معامله 235 دلار و حد سود آن طبق تصویر می‌توان تا 470 دلار در نظر داشت. حداقل ریسک به ریوارد این معامله یک به هشت (1 به 8) خواهد بود.


تحلیل به سبک نقدینگی | 22 آذر 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

همانطور که مطابق تحلیل 28 آبان انتظار می‌رفت، بعد از رسیدن BNB به محدوده باکس بنفش، شاهد ریزش قیمت بودیم. در شرایط فعلی خط روند صعودی را می‌توان به عنوان یک محدوده نقدینگی در نظر گرفت و انتظار داشت قیمت به زودی از آن عبور کرده وخود را به محدوده نقدینگی در پایین دست برساند.


تحلیل به سبک نقدینگی | 28 آبان 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با توجه به اینکه سبک جذاب نقدینگی، از ابتدا به صورت کامل در تحلیل‌های بیت‌کوین، اتریوم، کاردانو و سولانا توضیح داده شده، توضیح مجدد چگونگی استفاده از این سبک و ترسیم مناطق نقدینگی از حوصله این تحلیل خارج است لذا توصیه می‌شود قبل از خواندن این تحلیل، مطالب گفته شده مطالعه فرمایید.

بعد از اینکه استاپ فروشندگان با شکسته شدن منطقه نقدینگی 337 دلار زده شد، قیمت با سرعت بالایی خود را به محدوده باکس بنفش (اردربلاک روزانه) رساند، بعد از این اتفاق توکنBNB بیش از 35% ریزش داشت؛ در ادامه نیز انتظارادامه ریزش تا از بین رفتن پایین‌ترین سطح نقدینگی را داریم.

در بین راه اما تنها در صورتی می‌توان پوزیشن فروش اتخاذ کرد که ستاپ مناسبی تشکیل شود. برای این منظور در صورتی که سطح نقدینگی 310 دلاری هانت شود، و در محدوده باکس بنفش تاییدیه‌های لازم از جمله تشکیل اردربلاک و واگرایی اوسیلاتور RSI داده شود، می‌توان پوزیشن مناسب فروش را اتخاذ کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.