زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
2 خرداد 1403

تحلیل تکنیکال الروند EGLD (هفتگی) | 6 تیر1402

تحلیل تکنیکال الروند EGLD
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با از دست رفتن سطح حمایتی 36 دلار، حدضرر تحلیل تکنیکال الروند EGLD که در فروردین ماه داشتیم فعال شد و این توکن به سرعت به محدوده کانال 20 دلار رسید.

در ادامه با نگاه به نمودار هفتگی Elrond متوجه واگرایی مخفی مثبت در اوسیلاتور RSI می‌شویم. این موضوع در کنار ضعف روند نزولی، می‌تواند نوید یک حرکت صعودی به بالای محدوده 100 دلار را به ما بدهد.

در صوتی که قیمت بتواند به بالای محدوده 40 دلار نفوذ نماید، تغییر ساختار تایید شده و می‌توانیم با حدضرر آخرین کف ایجاد شده (28 دلار)، به دنبال خرید ارز دیجیتال EGLD باشیم.


تحلیل تکنیکال EGLD روزانه | 28 فروردین 1402

تحلیل تکنیکال الروند
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

الروند هم‌چنان بالای محدوده حمایتی مدنظر قرار دارد. در شرایط فعلی می‌توان استاپ‌لاس را به محدوده کف قبلی انتقال داد. شرایط حال حاضر توکن EGLD  بسیار شبیه به شرایطی است که ریپل روی حمایت مدنظر خود داشت و دقیقا با مدتی درجا زدن به یکباره رشد خیره کننده از خود را به ثبت رساند.


تحلیل الروند | 22 اسفند 1401

تحلیل تکنیکال EGLD
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

الروند نیز درست به مانند الگورند توان شکست محدوده حمایتی را نداشت و دقیقا از همین محدوده برگشت خوبی را تجربه کرد. در ادامه باید دید به تمام اهداف مشخص شده خواهد رسید یا خیر!


تحلیل Elrond روزانه | 26 بهمن 1401

EGLD Analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال الروند، دقیقا زیر خط روند نزولی مشخص شده در تحلیل قرار گرفته و اگر بتواند از این مقاومت مهم عبور نماید، ادامه مسیر آن برای رشد بیشتر تا اهداف مشخص شده هموار خواهد شد. هر چند که اگر ارز دیجیتال EGLD بخواهد مانند سایر ارزهای دیجیتال رفتار کند باید منتظر شکست خط روند مذکور توسط این ارز دیجیتال باشیم.


تحلیل الروند | 4 خرداد 1401

تحلیل تکنیکال الروند EGLD
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال الروند در تایم فریم هفتگی و نمای بلند مدت می‌تواند از محدوده مقاومتی (قرمز) 130 دلار، ریزش شدیدی را تجربه کند، ریزشی که احتمالا قیمت الروند را به کمتر از یک چهارم خواهد رساند و تازه بعد از این موج اصلاحی ما می‌توانیم انتظار رشد ارز دیجیتال EGLD را داشته باشیم.

بازه زمانی این اصلاح را می‌توان تا مرداد ماه ( Aug ) در نظر گرفت و احتمالا ارز دیجیتال الروند با لمس کف حمایتی (سبز) 33.5 دلار، حرکت صعودی خود را در قالب موج 5 آغاز کند؛ حرکتی که با داشتن قدرت لازم حت می‌تواند باعث ثبت یک ATH گردد.