زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
19 خرداد 1402

ارز دیجیتال الروند EGLD یک شبکه بلاک‌چینی است که ترکیبی از قابلیت‌های انطباق‌پذیری و مکانیسم اثبات سهام ایمن (SPoS) را در خود دارد. با این خصوصیات، الروند یک شبکه بلاک‌چین «در مقیاس اینترنت» را با حداکثر مقیاس‌پذیری، کارایی، امنیت و قابلیت همکاری برای‌ شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد.

تحلیل درخواستی ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال الروند | 28 فروردین 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

الروند هم‌چنان بالای محدوده حمایتی مدنظر قرار دارد. در شرایط فعلی می‌توان استاپ‌لاس را به محدوده کف قبلی انتقال داد. شرایط حال حاضر توکن EGLD  بسیار شبیه به شرایطی است که ریپل روی حمایت مدنظر خود داشت و دقیقا با مدتی درجا زدن به یکباره رشد خیره کننده از خود را به ثبت رساند.


تحلیل تکنیکال الروند | 22 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

الروند نیز درست به مانند الگورند توان شکست محدوده حمایتی را نداشت و دقیقا از همین محدوده برگشت خوبی را تجربه کرد. در ادامه باید دید به تمام اهداف مشخص شده خواهد رسید یا خیر!


تحلیل تکنیکال الروند | 26 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال الروند، دقیقا زیر خط روند نزولی مشخص شده در تحلیل قرار گرفته و اگر بتواند از این مقاومت مهم عبور نماید، ادامه مسیر آن برای رشد بیشتر تا اهداف مشخص شده هموار خواهد شد. هر چند که اگر ارز دیجیتال EGLD بخواهد مانند سایر ارزهای دیجیتال رفتار کند باید منتظر شکست خط روند مذکور توسط این ارز دیجیتال باشیم.


تحلیل تکنیکال الروند | 4 خرداد 1401

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الروند (EGLD)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال الروند در تایم فریم هفتگی و نمای بلند مدت می‌تواند از محدوده مقاومتی (قرمز) 130 دلار، ریزش شدیدی را تجربه کند، ریزشی که احتمالا قیمت الروند را به کمتر از یک چهارم خواهد رساند و تازه بعد از این موج اصلاحی ما می‌توانیم انتظار رشد ارز دیجیتال EGLD را داشته باشیم.

بازه زمانی این اصلاح را می‌توان تا مرداد ماه ( Aug ) در نظر گرفت و احتمالا ارز دیجیتال الروند با لمس کف حمایتی (سبز) 33.5 دلار، حرکت صعودی خود را در قالب موج 5 آغاز کند؛ حرکتی که با داشتن قدرت لازم حت می‌تواند باعث ثبت یک ATH گردد.