زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
5 تیر 1403

تحلیل آوی (روزانه) | 4 شهریور 1402

آوی

آوی به اهداف حداقلی مدنظر در تحلیل قبل دست یافت. در ادامه انتظار ادامه ریزش تا محدوده حمایتی 20 دلار را داریم.

دقت داشته باشید هم‌چنان تغییر خاصی در سناریو تحلیل قبل رخ نداده، تنها احتمالا موج 4 پایان یافته و اکنون در میانه راه موج 5 هستیم. در این صورت قیمت نباید به بالای محدوده 88 دلار برود.


تحلیل تکنیکال آوی (روزانه) | 7 تیر 1402

AAVE Analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

تحلیل تکنیکال آوی AAVE که در خرداد ماه انجام شد، طبق انتظار پیش نرفت و در ادامه تصیم گرفتیم با نگاه الیوتی به چارت مسیر را روشن‌تر کنیم.

ریزش توکن آوی از محدوده 650 دلار شروع شد و موج 3 نزولی آن در حوالی 44 دلار خاتمه یافت؛ با توجه به این نکته 2 سناریو برای موج 4 نزولی می‌توان در نظر گرفت:

سناریو اول: موج 4 نزولی حوالی 115 دلار (هایلایت نارنجی)به اتمام رسیده و اکنون در میانه راه موج 5 نزولی هستیم که تارگت آن محدوده 24 الی 22 دلار خواهد  بود.

سناریو دوم : موج 4 تمام نشده و در یک اصلاح فلت پیچیده قرار گرفتیم. در نتیجه آخرین شاخه از موج 4 می‌تواند تا محدوده مقاومتی 100 الی 140 دلار امتداد یابد. در این سناریو بازهم پایان موج 5 هم حوالی کانال 20 دلار خواهد بود.

دیدگاه نقدینگی و ICT : با توجه به اینکه نقدینگی‌های محدوده 50دلار لیکویید شده است در ادامه انتظار داریم قیمت به سمت بالا حرکت کرده و محدوده نقدینگی بالا دستی حوالی 98 دلار را نیز لیکویید کند.

در نتیجه در صورتی که قیمت توکن آوی AAVE به باکس حمایتی 55 الی 50 دلار برسد با حد ضرر 45 دلار می‌توان اقدام به خرید این توکن نمود و در نظر داشت در صورتی که این حدضرر فعال شود باید انتظار ریزش 50% قیمت را داشته باشیم.


AAVE Analysis | بیستم خرداد 1402

تحلیل تکنیکال آوی AAVE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال آوی AAVE با از دست دادن خط روند حمایتی، با توجه به الگو شکل گرفته می‌تواند تا سطح حمایتی 30 دلار به روند نزولی خود ادامه دهد.


تحلیل تکنیکال AAVE (روزانه) | 20 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال آوی
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال آوی AAVE قادر به حفظ سطح حمایتی مد نظر نبود و حالا باید منتظر ریزش آن تا سطوح حمایتی 40 و حتی 30 دلاری باشیم.


تحلیل تکنیکال آوی | 11 آبان 1401

تحلیل تکنیکال AAVE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

آوی را می‌توان درون یک کانال نزولی تصور کرد و احتمالا در ادامه این توکن با نوسان درون همین کانال به اهداف پایین‌تری برسد؛ باید توجه داشت که خط میانی کانال بلند مدت این ارز دیجیتال شکسته شده و احتمالا شاهد رشد توکن AAVE در قالب پوبلک به این خط شکسته شده باشیم، مسیر بلند مدت اما هم‌چنان نزولی خواهد بود.