3 دلیل برای پیشرفت Phantasma (SOUL)

3 دلیل برای پیشرفت Phantasma (SOUL)

قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای، راه اندازی پروژه های جدید و محبوبیت بازی NFT به افزایش قیمت SOUL کمک می کند.

توکن‌های غیرقابل تعویض و پروژه‌های بازی مبتنی بر بلاک چین در طول سال 2021 محبوبیت بالایی داشتند. این به دلیل جذابیت گسترده آنها بود که توجه مبتدیان رمزارز و دارندگان با تجربه را به طور یکسان به خود جلب کرد. این روند به شروع بیشتر پذیرش انبوه فناوری بلاک چین کمک کرد و از نظر ظاهری، احتمالاً تا سال 2022 گسترش خواهد یافت.

یکی از پروژه‌هایی که در سال 2022 در حال انجام است، Phantasma (SOUL)، یک پروتکل بلاک چین لایه-یک است که در ایجاد SmartNFT و برنامه‌های بازی غیرمتمرکز تخصص دارد. قیمت‌های آن نشان‌دهنده این است که در شرف رسیدن به بالاترین سطح تاریخ است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که از زمان رسیدن به کمترین قیمت 2.30 دلار در 30 دسامبر، قیمت SOUL با 61.73 درصد افزایش به 3.72 دلار در روز 3 ژانویه رسیده است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن از میانگین 3 تا 12 میلیون دلار افزایش یافته است.

سه دلیل برای افزایش قیمت SOUL راه اندازی چندین پروتکل جدید در شبکه Phantasma، اضافه شدن پشتیبانی زنجیره ای برای چندین شبکه و افزایش کلی محبوبیت NFT ها و بازی های مبتنی بر بلاک چین است.

پروژه های جدید در Phantasma راه اندازی شد

یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌هایی که در طی دو هفته گذشته از اکوسیستم فانتاسما حاصل شد، راه‌اندازی چندین پروژه در شبکه بود. این شامل بازی کارتی نقش‌آفرینی Blood Rune، بازی موبایل جشنواره روح و بازار NFT GhostMarkets است.

بازار NFT GhostMarket در حال حاضر در حال انجام عرضه اولیه مبادله غیرمتمرکز (IDO) خود در Flamingo Finance است و توکن GM خود را برای کار در شش شبکه مختلف که GhostMarket پشتیبانی می کند، از جمله اتریوم (ETH)، Phantasma، Avalanche، Polygon و NEO N3 زنجیره هوشمند Binance (BSC) در دسترس خواهد داشت.

یکی از جذابیت‌های اصلی استفاده از فانتاسما نسبت به زنجیره‌های دیگر، سیستم توکن دوگانه آن است که دارندگان توکن SOUL می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب انرژی فانتاسما (KCAL) به اشتراک بگذارند.

اینها به نوبه خود می توانند برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده شوند. این اساساً تراکنش ها را برای دارندگان SOUL رایگان می کند.

فانتاسما همچنین به عنوان یک بلاک چین کربن منفی تأیید شده است که به جلب توجه مثبت کمک کرده است. این امر آن را از شبکه‌های دیگری مانند اتریوم متمایز می‌کند، شبکه‌ای که به دلیل استفاده از استخراج، ردپای کربن بالاتری دارد.

قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای

دلیل دوم برای قدرت ساختمان فانتاسما، اضافه شدن قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای با شبکه های بلاک چین متعدد از جمله اتریوم، BSC و NEO است.

علاوه بر افزودن قابلیت همکاری با شبکه های دیگر، زنجیره فانتاسما خود قادر به دستیابی به سطوح بالایی از توان عملیاتی است.

این به دلیل توانایی میزبانی زنجیره های جانبی بی نهایت است در حالی که شبکه به عنوان یک کل از داشتن اوراکل های بومی که مستقیماً در هسته طراحی آن تعبیه شده است سود می برد.

با توجه به اینکه قابلیت همکاری یکی از موضوعات اصلی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال برای سال 2022 است، پروژه‌هایی که قبلاً آن را به مرکز توسعه تبدیل کرده‌اند، احتمالاً از رقیبی که این کار را نمی‌کند بهتر عمل می‌کنند. این به کاربران ارزهای دیجیتال انگیزه می دهد تا با تراکنش در چندین شبکه راحت تر شوند.

NFT و محبوبیت بازی

سومین دلیل برای قدرت ساختمان فانتاسما، محبوبیت کلی پروژه های بازی و NFT است، زیرا پذیرش بلاک چین در حال افزایش است.

طبق داده‌های Google Trends، علاقه به NFT از اوایل سال 2021 افزایش یافته است و در اواسط دسامبر به اوج خود رسید زیرا Phantasma در حال معرفی پروژه‌های جدید و تبلیغ قابلیت‌های کم‌هزینه خود بود.

علاوه بر افزایش عمومی علاقه به NFT ها، بازی های محبوب مبتنی بر بلاک چین مانند Axie Infinity منجر به ظهور بازی های بازی برای کسب درآمد در سراسر اکوسیستم رمزنگاری شده است.

توان عملیاتی بالا و قابلیت های کم هزینه Phantasma آن را به گزینه ای جذاب برای گیمرهایی تبدیل می کند که به دنبال به حداکثر رساندن درآمد خود و در عین حال به حداقل رساندن هزینه تراکنش هستند.

با توجه به اینکه علاقه به بازی و NFT ها در آینده نزدیک هیچ نشانه ای از ناپدید شدن نشان نمی دهند، پروژه هایی که بر تسهیل رشد و پذیرش آنها تمرکز می کنند، می توانند با تبدیل شدن NFT ها به جریان اصلی، ارزش خود را افزایش دهند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.