پی پال در حال بررسی راه اندازی استیبل کوین خود می باشد

پی پال در حال بررسی راه اندازی استیبل کوین خود می باشد

غول فین‌تک آمریکایی PayPal Holdings قصد خود را برای راه‌اندازی استیبل کوین خود به نام PayPal Coin تایید کرده است.

توسعه یک استیبل کوین داخلی برای اولین بار توسط استیو موزر توسعه دهنده کد برنامه آیفون پی پال کشف شد.

خوزه فرناندز داپونته، معاون ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال پی پال، با تایید شواهد موجود در اپلیکیشن پی پال، به بلومبرگ نیوز گفت:

«ما در حال بررسی یک استیبل کوین هستیم. اگر به دنبال پیشروی باشیم، مطمئناً با تنظیم‌کننده‌های مربوطه همکاری نزدیک خواهیم داشت.»

یافته های موزر نشان داد که پی پال در حال ساخت سکه پی پال است که توسط دلار ایالات متحده پشتیبانی می شود. با این حال، سخنگوی PayPal توضیح داد که کدهای برنامه آیفون در یک هکاتون اخیر توسعه داده شده است.

در حالی که دارایی دیجیتال PayPal در حال ساخت است، نام، لوگو و ویژگی‌های توکن داخلی ممکن است قبل از راه‌اندازی تغییر کند.

با پشتیبانی از توسعه مداوم، پی پال قبلاً ویژگی های جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان خرید، نگه داشتن و پرداخت با سکه های دیجیتال را می دهد.

دا پونته همچنین در مصاحبه ای در نوامبر 2021 اشاره کرده بود که PayPal “هنوز یک استیبل کوین که برای پرداخت ها ساخته شده باشد ، مشاهده نکرده است” به گفته وی، یک استیبل کوین باید همزمان با تضمین امنیت شبکه، از پرداخت های مقیاس پذیر پشتیبانی کند و افزود:

«باید در مورد مقررات، چارچوب های نظارتی و نوع مجوزهایی که در این فضا مورد نیاز است، شفافیت وجود داشته باشد.»

علاوه بر راه اندازی استیبل کوین خود، پی پال همچنین اقدامات پیشگیرانه ای را برای گسترش خدمات مرتبط با رمزنگاری در حوزه های قضایی خارج از ایالات متحده انجام داده است.

در سپتامبر 2021، این شرکت از عرضه خدمات جدید تجارت بیت کوین برای بازار بریتانیا خبر داد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مشتریان می توانند ارزهای رمزنگاری شده اصلی از جمله بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) را معامله کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.