فروش NFT متاورس Otherside از Yuga Labs به 310 میلیون دلار رسید

فروش  NFT متاورس Otherside از Yuga Labs به 310 میلیون دلار رسید

متاورس Otherside  از Yuga Labs اولین NFT خود را شب گذشته منتشر کرد که به موفقیت چشمگیری دست‌یافت.

Otherside متاورس جدید توسط سازنده Bored Ape Yacht Club Labs دنیای مجازی را تحت‌تأثیر قرار داده است و بیش از 310 میلیون دلار از فروش NFT خود در این آخر هفته به دست آورده است.

Otherside یک‌دنیای متاورس است که انتظار زیادی از آن وجود دارد و قرار است NFT برندهای مختلف از جمله Meebits،Cool Cats، CryptoPunks و به ویژه Bored Ape Yacht Club را در خود جای دهد.

این پروژه توسط Yuga Labs با مشارکت Animoca Brands، شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز مستقر در هنگ‌کنگ که پشت بازی محبوب اما هنوز منتشر نشده Metaverse، The Sandbox است، توسعه‌یافته است.

قیمت گاز اتریوم در حین فروش افزایش یافت و آن‌چنان تقاضا برای NFT وجود داشت که در یک نقطه، Etherscan از کار افتاد.

روز شنبه، 30 آوریل، Yuga Labs اولین دور از NFTهای Otherdeeds خود را تولید کرد و 55000 NFT را در اختیار کیف پول‌های از پیش تأیید شده قرارداد.

با اینکه هنوز تأیید نشده است، به نظر می‌رسد NFTهای Otherdeed نماد زمین‌های متاورسی را در Otherside خواهند بود .در حال حاضر توکن های غیرقابل تعویض  Otherdeed فقط با استفاده از ApeCoin (APE) قابل خرید هستند .

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.