معرفی NFT های پرفروش سال 2021

معرفی NFT های پرفروش سال 2021

انتخاب‌های برتر Cointelegraph برای  توکن های غیر قابل تعویض با بیشترین حجم معاملات و انجمن را کشف کنید.

توکن غیرقابل تغییر یا NFT در سال 2021 به چنان کلیدواژه فناوری تبدیل شد که حتی دیکشنری کالینز این کلمه اختصاری را کلمه سال خود اعلام کرد و جستجوهای گوگل برای NFT به سطوح بی سابقه ای رسید.

در پایان سال 2021، بیایید نگاهی به 10 مجموعه برتر و فروش NFTهای امسال بیندازیم.

CryptoPunks، Larva Labs

این مجموعه در سال 2017 قبل از وجود استاندارد ERC-721 NFT راه اندازی شد. CryptoPunks با 756984 اتر (ETH) (3.03 میلیارد دلار) بیشترین حجم معاملات را در OpenSea به خود اختصاص داده است. ارزش روزافزون و ارتباط تاریخی آن، آن را به برترین مجموعه NFT تبدیل کرده است.

Bored Ape Yacht Club, Yuga Labs

مجموعه ای که دومین حجم معاملات تاریخی را دارد Bored Ape Yacht Club یا BAYC با 266843 ETH (1.07 میلیارد دلار) است.

Beeple

مایک وینکلمن، هنرمند NFT، که بیشتر با نام بیپل شناخته می‌شود و خود را «آدمی که مزخرف می‌سازد» توصیف می‌کند، رکورد اولین و دومین گران‌ترین آثار هنری دیجیتال فروخته شده در حراج عمومی و خارج از زنجیره را از نوامبر 2021 دارد.

Axie Infinity, Sky Mavis

طبق گزارش صنعت DappRadar Q3، Axie Infinity رکوردها را شکست زیرا این بازی به اولین DApp تبدیل شد که در سال جاری حجم معاملات NFT آن از 2 میلیارد دلار فراتر رفت.

NBA Top Shot, Dapper Labs

NBA Top Shot یک بازی NFT بسکتبال فانتزی محبوب است که برای اولین بار در اواخر سال 2020 راه اندازی شد. به عنوان اولین بازی کلکسیونی ورزشی در نوع خود، کاربران می توانند کارت هایی را به عنوان توکن های دیجیتالی که نشان دهنده بازیکنان و لحظات مورد علاقه NBA هستند جمع آوری، مبادله و بفروشند.

VeeFriends, Gary Vaynerchuk

مجموعه VeeFriends از 10255 کاراکتر NFT تشکیل شده است و هر کدام نشان دهنده مالکیت معنوی است. یکی از مزایای داشتن VeeFriend یک رمز پذیرش سه ساله در سوپرکنفرانس چند روزه VeeCon است. یک NFT به نام “Hangout Hawk” حتی با فرصتی برای دریافت جلسات راهنمایی با Vaynerchuk ارائه می شود.

FLUF World

FLUF World مجموعه ای از آواتارهای سه بعدی آماده فراجهان به نام FLUF است که به صورت NFT در بلاک چین اتریوم زندگی می کنند. FLUF ها آواتارهای خرگوشی هستند که به صورت برنامه ریزی شده تولید می شوند.

RTFKT Studios

در 14 دسامبر، نایک پس از خرید RTFKT، با هدف ارائه محصولات کلکسیونی نسل بعدی برای پر کردن شکاف بین فرهنگ و بازی، وارد دنیای متاورسی شد. RTFKTاستودیویی است که فرهنگ جدید کفش های کتانی دیجیتال را برای علاقه مندان به بازی های ویدئویی و بلاک چین پرورش می دهد. مجموعه از 13 کفش ورزشی NFT تشکیل شده است، اما آنها 976 ETH (3.9 میلیون دلار) را به دست آورده اند.

Pak, Nifty Gateway

براساس داده‌های CryptoArt، پاک، نام مستعار یک هنرمند دیجیتال یا نهاد ناشناس، با ارزش کل آثار هنری 321 میلیون دلاری فروخته شده در 66319 قطعه، به عنوان برترین هنرمند NFT رتبه‌بندی می‌شود. آثار خالق به دلیل آمیختگی پیچیده از آینده نگری و عمق فضایی در هم تنیده با هندسه شناخته شده است.

با کـانــــال تلگــــــرام ارزدیجیتــال سیگنـــال همــــراه ما باشید