استفاده از NFTها در لیگ بسکتبال امریکا

استفاده از NFTها در لیگ بسکتبال امریکا

در اوایل این هفته، NBA رسما یک موضوع توییتر جدید به نام NBAxNFT راه‌اندازی کرد، که در آن لیگ قصد دارد «همه چیزهایی را که بسکتبال و وب 3 را به یکدیگر متصل می‌کنند، از جمله NFT، بازی و متاورس را به نمایش بگذارد».

به عنوان بخشی از این ابتکار، NBA یک سرور Discord ایجاد کرده است که در حال حاضر بیش از 30000 عضو دارد و امروز بعدازظهر، اعلام کرد که قصد دارد NFT های اتریوم مرتبط با پلی آف فصل جاری را که از فردا آغاز می شود منتشر کند.

در حالی که Dapper Labs NBA Top Shot یکی از بزرگترین پروژه های NFT تا به امروز است که به ایجاد مفهوم کلکسیون های ورزشی دیجیتال کمک می کند و NFT ها را به جریان اصلی تبدیل می کند، اکنون به نظر می رسد که لیگ حرفه ای بسکتبال قصد دارد به سایر ابتکارات NFT و Web3 از جمله NFT های اتریوم بر اساس پلی آف های این فصل گسترش یابد.

در این اطلاعیه آمده است:

“به منظور اطلاع رسانی، ما در حال کار بر روی یک پروژه NFT برای جشن گرفتن پلی آف NBA هستیم.برای اعلام جزئیات بیشتر هنوز آماده نیستیم .”

این پست توضیح می‌دهد که 10000 عضو اول سرور می‌توانند یک آدرس کیف پول اتریوم را تا ساعت 5 بعدازظهر به وقت شرقی روز شنبه به لیست مجاز اضافه کنند و افرادی که موفق به انجام این کار شوند، «دسترسی تضمینی برای خرید NFT از این پروژه خواهند داشت». استخراج NFTها بدون احتساب هزینه گاز شبکه اتریوم رایگان خواهد بود.

با توجه به اینکه این پروژه جدید بر روی اتریوم ساخته شده است، بعید است که Dapper Labs و NBA Top Shot مستقیماً درگیر شوند. NBA Top Shot بر روی Flow، پلتفرم بلاک چین خود Dapper ساخته شده است، که پس از مواجه شدن با محدودیت‌های اتریوم با پروژه NFT اولیه، CryptoKitties، آن را برای مدیریت پروژه‌های NFT با حجم بالا ساخته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها