جمع آوری 200 میلیون دلار توسط اعضای تیم Diem برای راه اندازی پروژه جدید Aptos

جمع آوری 200 میلیون دلار توسط اعضای تیم Diem برای راه اندازی پروژه جدید Aptos

کارمندان سابق متا و بازیگران کلیدی پشت پروژه استیبل‌کوین منحل‌شده شرکت Diem، دویست میلیون دلار برای توسعه پروژه جدیدی به نام «Aptos» جمع‌آوری کرده‌اند.

این تیم در حال ساخت یک بلاک چین غیرمتمرکز لایه 1 است که تا حدی مبتنی بر Move است، زبان برنامه نویسی که ابتدا برای Diem توسعه داده شد. این شرکت اکنون در حال رشد اکوسیستم توسعه‌دهنده خود و جذب پروژه‌ها به بلاک چین است که به گفته او شبکه‌ای ارزان، امن و مقیاس‌پذیر است.

بر اساس اعلامیه 16 مارس، دور سرمایه گذاری استراتژیک 200 میلیون دلاری Aptos توسط غول سرمایه گذاری Andreessen Horowitz (a16z) همراه با حمایت شرکت های برتر مانند Three Arrows Capital، FTX Ventures، Paxos و Coinbase Ventures رهبری می شد.

این بودجه برای استخدام کارکنان جدید و حمایت از «شرکت‌ها، برندها و سازندگان» که به دنبال توسعه پروژه‌ها در بلاک چین Aptos هستند، استفاده می‌شود.

در کنار اعلام بودجه، Aptos همچنین یک شبکه عمومی با یک پایگاه کد منبع باز راه اندازی کرده است. تیم پروژه به این نشریه گفت که نام‌های بزرگی مانند Anchorage، Binance و Coinbase راهنمایی و کدهای کمکی را برای devnet ارائه کرده‌اند.

Aptos انتظار دارد که Mainnet در سه ماهه سوم امسال راه اندازی شود و تقریباً شش ماه به توسعه دهندگان فرصت می دهد تا پروژه های خود را قبل از اینکه شبکه به صورت عمومی در دسترس عموم قرار گیرد، بسازند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.