شیبااینو در حال راه اندازی DAO

شیبااینو در حال راه اندازی DAO

توسعه دهندگان رمزارز شیبا اینو ($SHIB) ، فاز اول سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) را اعلام کردند که قرار است دارندگان توکن $SHIB را تقویت کند.

طبق یک پست وبلاگی که توسعه دهندگان نوشتند، فاز اول DAO “بر ارائه قدرت فوری به جامعه متمرکز است تا تصمیم بگیرد که کدام پروژه ها و جفت های رمزنگاری در ShibaSwap WOOF Pools باشند.”

اعضای انجمن همچنین می‌توانند تصمیم بگیرند که چگونه توکن‌های $BONE در میان این پروژه‌ها در صرافی غیرمتمرکز تخصیص داده شود. یک سیستم رای‌گیری اجتماعی جدید راه‌اندازی شده است که به کاربرانی که فرم سهام توکن‌های $BONe، $tBone را دارند، اجازه می‌دهد تا به پروژه‌های ترجیحی خود رأی دهند.

توسعه‌دهندگان می‌افزایند که عملاً این رای‌ها به ارائه پروژه‌ها در استخرهای ShibaSwap کمک می‌کند و گامی به سوی «فرایند جامعه کاملاً غیرمتمرکز» است. این پست اضافه می کند:

این یک ابزار قدرتمند است، زیرا استخرهای نقدینگی به طور کامل توسط کاربران تصمیم گیری می شود. این باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان نقشی در انجام آن نداشته باشند . مسئولیت بر عهده جامعه است، و آنچه که آنها می خواهند در پلت فرم تجربه کنند.

توسعه دهندگان شیبا افزودند که ابزار رای گیری جدید به پروژه های خارجی و توسعه دهندگان آنها انگیزه می دهد و به توسعه دهندگان آنها اجازه می دهد تا نقدینگی را برای توکن ها/جفت های خود فراهم کنند، در حالی که به ShibaSwap کمک می کند تا به طور مداوم کاربرد و حجم خود را افزایش دهد.

تیم Shiba Inu به این نتیجه رسید که هرچه یک پروژه رای بیشتری داشته باشد، پاداش های $BONE بیشتری دریافت خواهد کرد، که برای تیم به این معنی است که پروژه ها برای دریافت آرای کاربران به رقابت می پردازند. در رای کاربران حداکثر 30 جفت جدید در استخرهای WOOF روی پلتفرم به مدت دو هفته تا شروع دور رأی‌گیری جدید ظاهر می‌شود.

بر اساس این پست، فاز اول DAO به منظور جمع‌آوری بازخورد جامعه در تلاش برای انتشار مرحله دوم با موارد استفاده بیشتر برای $BONE است. سازنده اذعان کرد که چنین روند رای گیری می تواند توسط نهنگ ها مخدوش شود، و به همین دلیل در حال برنامه ریزی برای معرفی مکانیزمی برای عادلانه تر کردن آن است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.